x
Sudan

Vize İşlemleri

Sudan

Telefon/Faks

+90 252 275 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Bodrum@eagvs.com

Sudan Vize Başvuru, Bodrum

Bodrum şubesi için hazırlanan Euroasia Global Visa Service sayfasına hoş geldiniz. Muğla ili ve ilçeleri; Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Menteşe, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan ve çevre illerden yapacağınız Sudan seyahati için bu sayfamızdan bilgileneceksiniz. Sizlere daha yakın oluğunu düşündüğünüz ya da başka merak ettiğiniz şubelerimiz için bizlere buradan ulaşıp, istediğiniz şubeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere daha detaylı bilgi vermek için ulaşabileceğiniz numaramız +90 252  275 01 07 olup, istediğiniz zaman bizlere bu numaradan ulaşabilir ya da bodrum@eagvs.com adlı adresimize istediğiniz zaman e-posta yollayabilirsiniz.

 

Sudan Vizesi Nasıl Alınır - Bodrum

Bodrum ve çevre merkezlerden Sudan için almak istediğiniz vize başvurularınızı Sudan’ın Türkiye temsilcilikleri olan İstanbul Sudan Başkonsolosluğu yapmanız gerekir. Sizlerin şahsen başvuru yapmasına gerek yoktur. Euroasia Global Visa Service olarak bizler sizin vize başvurularınızı bizzat yapmak için hazırız.

Sizlerin sadece yapması gereken şeyler tamamlanması gereken evraklardır. Aşağıda belirteceğimiz bu evraklar yapacağınız vize türüne göre çeşitlilik gösterecektir. Vereceğiniz evraklardaki bilgilerin doğruluğu çok önemlidir. Sudan sizden ek belge de isteyebilir. Duruma göre mülakata da çağırabilir. Her türlü bilgi ve yardım için vize merkezimize başvurunuz.

Yapılacak vize başvurusunun sonucunu Sudan’ın dış temsilcilikler verecektir. Oluşacak herhangi olumsuz sonuca vize merkezimiz müdahale edememektedir. 

Sudan’la ilgili yapacağınız vize işlemleri süresi 2 ile 5 gün arası sürecektir. Bu süreye konsolosluğun yoğun olması, resmi tatiller, hafta sonunun girmesi gibi durumlar dahil değildir. Bu özel nedenlerden dolayı işlemleriz uzayabilir. Vize başvurunuzun ve vize işlemlerinizin uzayabileceğini de hesaba katarak sizlere daha fazla yardımcı olabilmemiz açısından seyahat planınızdan daha erken bir tarihte vize merkezimize başvurabilir, seyahat planınızı daha sağlıklı bir şekilde planlayabilirsiniz.

 

Vize Çeşitleri - Bodrum

 

Sudan’da Vize Zorunluluğu - Bodrum

  • Umuma mahsus pasaport (bordo pasaport)
  • Hizmet pasaportu (gri pasaport)
  • Hususi pasaport (yeşil pasaport)

Sudan’a seyahat etmek için vize alma zorunluluğu olan pasaport sahipleridir.

  • Diplomatik pasaport (siyah pasaport)

Sahipleri kısa süreli seyahat için vize almak zorunda değildir. Kısa seyahat süreci 180 gün içinde 90 günü aşmamaktır. Aşma durumunda normal prosedür içerisinde uygulanan vize başvurusu yapılır.

 

Sudan Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Sudan Vize Başvuru Formu: Mutlaka doldurulması gereken kişisel bilgilerinizin olduğu formdur.
  • Fotoğraf: iki adet fotoğraf yeterlidir. Biyometrik istenmektedir.
  • Davetiye: Sudan’da gideceğiniz yere bağlı olarak karşıdan alınması gerekir. Almak istediğiniz vize türüyle değişir.
  • Dilekçe: Çalışılan yerden alınması gerekir. Detaylı biliyi için vize merkezimize başvurunuz. 
  • Pasaport : Sudan pasaporta çok önem vermektedir. Pasaportunuzu 10 yılı geçmiş olmaması, 10 yılı geçmese dahi eskimemiş olması gerekmektedir. Sudan yıpranmış pasaportları kabul etmemektedir. Ayrıca pasaportlarda boş sayfa olmasını da istemektedir. Bu durumlara göre pasaportunuzu yapılandırmanız gerekmektedir.
  • Kimlik fotokopisi: Nüfus cüzdanınızla birlikte pasaportunuzun fotokopisi istenmektedir.

Herkesten istenen vize evrakları yukarıda anlattığımız gibidir. Kişiden kişiye değişebilen farklı evraklar da istenebilmektedir. Detaylı bilgiyi vize merkezimize danışabilirsiniz.

 

Sudan Kapıda Vize

Sudan’a yapacağınız ziyarette ön bekleme yapmadan sınırda alacağınız vize hizmeti de bulunmakta. Bu vize türünden umumi, hususi, hizmet pasaportu olanlar yararlanabilmekte. Vize ücreti de normal yapılacak vize işlemi tutarında. Ancak bu şekilde kapıda vize türünü seçip yola çıkarsanız sınırda vize ücretini ödeyememe durumunda ve eksik belge getirmeniz durumunda sınır dışı edilebilirsiniz. Bunun için bilinçli gitmenizde fayda var. Gerekli görmeniz durumunda bu yolu seçerseniz vize merkezimiz bu konuyla da ilgili sizlere yardımcı olacaktır.

Sudan’la ilgili bilinmesi gerekilenler

Sudan için aldığınız vize ile her bölgeye giremiyorsunuz. Sudan’ın doğu bölgesi ve Darfur için özel izne ihtiyacınız var. Ayrıca Sudan’a girerken alkollü de olmamamız gerek. Yanınızda alkol bulunması gibi durumlarda sınır dışı edilirsiniz. Yasal olarak yaptığınız girişten bir hafta içinde havalimanına ya da polis merkezine kayıt yaptırmanız da şart.

 

Ek hizmetlerimiz - Bodrum

Vize merkezimiz sizlere daha iyi hizmet vermek için sadece vize işlemleriyle ilgilenmemekte, konaklama, sağlık sigortası, ulaşım gibi hizmetler de vermektedir. Sizlere daha yararlı olabilmek için her zaman buradayız. İletişim bilgilerimiz telefon: +90 252  275 01 07 ve eposta adresimiz bodrum@eagvs.com dur. Bizlere buralardan da ulaşabilirsiniz. Hepinize mutlu seyahatler. Bir tık kadar uzağınızdayız.

Sudan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';