x
Sudan

Vize İşlemleri

Sudan

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 45

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Sudan Vize Başvuru, Antalya

Değerli müşterilerimiz Euroasia Global Visa Service Antalya şubemize hepiniz hoş geldiniz.

Antalya ili ve ilçeleri; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Kepez, Muratpaşa, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Kumluca, Kaş, Korkuteli, Kemer, Gündoğmuş, İbradı olmak üzere Sudan için yapacağınız vize başvurularınıza buradan ulaşıp bilgi alabileceksiniz.

Aklınıza takılan sorulanız için numaramız +90 (242) 255 01 45 olan numarayı arayabilir veya antalya@eagvs.com adresine e-posta yollayabilirsiniz. Diğer ulaşmak istediğiniz bir şube varsa buradan iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

 

Sudan Vizesi Nasıl Alınır, Antalya

Değerli müşterilerimiz Antalya ve ilçelerinden Sudan için yapacağınız vize başvurusu için Sudan’ın Türkiye’deki temsilcilikleri olan Sudan Başkonsolosluğu İstanbul ve Sudan Büyükelçiliği Ankara’ya başvurmanız gerekmektedir. Bu iki temsilciliğe şahsen başvuruda bulunmanıza gerek yoktur. Biz Euroasia Global Visa Service olarak sizin adınıza başvuruda bulunacağız. Sizlere ise sadece olumlu sonucu beklemek kalacak.

Değerli müşterilerimiz almak istediğiniz Sudan vizesi için gerekli evraklar vardır. Bu evrakların çeşitleri altta da belirteceğimiz gibi almak istediğiniz vize türüyle alakalıdır. Evraklarda belirteceğiniz bilgiler çok önemli olup, vizeyi alabilmeniz açısından doğru bilgiler de olması çok önemlidir. Sudan ek belge isteyebilir ve mülakata da çağırabilir. Her türlü bilgi ve destek için vize merkezimiz yanınızda olacaktır.

Değerli müşterilerimiz Sudan’la ilgili vize kararını son olarak dış temsilcilikler vermekte olup, vize merkezimizin buna müdahalesi olamamaktadır.

Değerli müşterilerimiz Sudan’la ilgili vize işlemleri süresi 2ile 5 gün arası olmaktadır. Resmi tatil, hafta sonu olması, konsolosluğun yoğunluğu , özel durumlar gibi durumlarda bu süre uzamaktadır. Vize başvurunuzla birlikte vize işlemlerinin  de uzayabileceğini düşünerek seyahat planınızı ona göre hazırlayın. Bizler destek olmak için her zaman varız.

 

Vize Çeşitleri, Antalya

 

Sudan’da Vize Zorunluluğu, Antalya 

Sudan’a gitmek için;

  • Umuma mahsus pasaport (bordo pasaport)
  • Hizmet pasaportu (gri pasaport)
  • Hususi pasaport( yeşil pasaport) 

Sahiplerinden biriyseniz vize almanız zorunludur.

  • Diplomatik pasaport (siyah pasaport)

Sahiplerinin vize muafiyeti bulunur.

Diplomatik pasaport sahiplerinin vize muafiyeti kısa süreli olup, 180 gün içinde 90 günü aşacak seyahatler durumunda seyahat kapsamına uygun olarak düzenlenen vize prosedürleri uygulanır.

 

Sudan Vizesi İçin Gerekli Evraklar? Antalya

  1. Sudan vize başvuru formu: yanlış bilgi vermeden tamamlamanız gereken kişisel bilgilerinizin olduğu formdur.
  2. Fotoğraf: Biyometrik olarak çekilmiş iki adet fotoğraf gerekmektedir.
  3. Davetiye: Davetiye Sudan vizesi için şarttır. Almak istediğiniz vize çeşidiyle de alakalıdır. Gerekli bilgiler için vize merkezimize sorabilirsiniz.
  4. Dilekçe: Dilekçeyi çalıştığınız şirketten almanız gerekir. Nasıl yazacağınız ile ilgili vize merkezimiz size yardımcı olacaktır.
  5. Pasaport: Pasaportunuzun sağlam, eskimemiş, hasar görmemiş olması ve 10 yılı geçirmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca sudan pasaportlarda boş sayfa da istemektedir.
  6. Kimlik fotokopisi: Nüfus cüzdanınızın ve pasaportunuzun fotokopisi gerekmektedir.

Sayılan bu bilgiler herkesten istenen evraklar olup sizleri yapacağı vize türüne veya herhangi özel duruma göre çeşitlilik isteyebilir. Değerli müşterilerimiz sizlere yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız. 

 

Sudan Kapıda Vize? Antalya

Değerli müşterilerimiz umumi, hizmet ve hususi pasaportunuzla Sudan’da kapıda vize de alabilirsiniz. Kapıda vize ücreti normal başvuru ile alınanlarla aynıdır. Yeterli ücreti yanınızda taşımanız gerekir. Havalimanındayken ücreti ödeyememe durumlarında sınır dışı edilebilirsiniz. Gerekli belgelerinizin de tam olması gerektiği için bu durumla ilgili tüm bilgilere vize merkezimizden ulaşabilirsiniz. Vize merkezimiz sizler için en doğru yolu bulacaktır.

Sudan’la ilgili bilinmesi gerekenler

Değerli müşterilerimiz Sudan’ın Darfur ve doğu bölgeleri için seyahatlerinizde özel bir izin almanız gerekmektedir. Sudan’a girerken alkollü olmamalı, yanınızda da alkol getirmemelisiniz. Ayrıca Sudan’a yasal olarak giriş yaptıktan en az bir hafta içinde Sudan’daki hava limanına ya da bir polis merkezine kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

 

Ek Hizmetlerimiz , Antalya

Değerli müşterilerimiz, bizler vize merkezi olarak sadece vize hizmeti değil; sağlık sigortası, ulaşım, konaklama ve daha fazlasını sizler için sunmaktayız. Seyahatle ilgili tüm işlemlerinizin kusursuz olması için yanınızdayız daha fazla bilgi almak için +90 (242) 255 01 45 numarayı arayabilir ya da Antalya@eagvs.com adlı adresimize ulaşabilirsiniz. Euroasia Global Visa Service iyi seyahatler diler.

 

Sudan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES