x
Slovenya

Vize İşlemleri

Slovenya

Slovenya Vize Başvurusu, Diyarbakır

M. Özdemir 19/12/18, 13:47
Merhaba İsmim Mehtap. Diyarbakırda ikamet etmekteyim. Sömestr tatilini geçirmek için Slovenyaya seyahat etmek istiyorum. Ablamın bana davetiye yollamasına gerek var mı? Birde bu davetiyenin kargo ile mi gelmesi gerekiyor? Davetiye olmadan seyahatimi gerçekleştirebilir miyim? Başvurumu Diyarbakırdan yaparsam sorun olur mu? Konu hakkında gerekli bilgileri verirseniz çok mutlu olurum .Teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım veya yanıtlayamadığımızı düşündüğünüz bir şey olursa lütfen bizi uyarmayı, geri dönüş yapmayı unutmayınız. EuroAsia sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyar.

Sayın Yazıcı öncelikle üzülerek belirtmek istiyoruz ki Slovenya hükümetinin Diyarbakırda bir temsilcisi veye yetkili bir vize başvuru merkezi bulunmadığı için başvurularınızı ne yazık ki Diyarbakır'dan yapamamak durumundasınız. Slovenya ya yapacağınız aile akraba ziyareti için başvurunuzu Ankara veya İstanbul'dan yapmak zorundasınız. Başvrunuz için durumunuza uygun evrakların hazırlanması gerekmektedir. Bunun yanında sizin de bahsettiğiniz gibi davetiyenizin dosyanızın arasında bulunması gerekmektedir.

 Davetiyenin   kesinlikle Garantno Pısmo/Letter Of Guarantee adlı belge olması gerekmektedir. Bu belgenin orijinal olma zorunluluğu yoktur. Karşı taraf bu davetiyeyi temin ettikten sonra size taratıp yollamak durumundadır. 

Hazırlamanız gereken diğer evrakların listesi durumunuza göre değişiklik gösterebileceğinden  web sitemizden veya dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizi arayarak  en detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. 

EuruAsia ailesi olarak dilediğiniz zaman bize ulaşabileceğinizi ve en detaylı bilgileri edinebileceğinizi söylemekten mutluluk dileriz. Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';