x
 • Vizenizi Şahsen Bulunmanıza Gerek Kalmadan Alın

  Vizenizi Şahsen Bulunmanıza Gerek Kalmadan Alın

  Senegal vizenizi şahsen vize ofisinde bulunmanıza gerek kalmaksızın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için arayınız.

  Devamı
 • Senegal Vize İşlemleri

  Senegal Vize İşlemleri

  Senegal'e yapacağınız turistik, ticari, ziyaret vize başvurularınızı 3 gün içinde neticelendiriyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

  Devamı
 • Senegal Vizenizi Türkiye'den Alın!

  Senegal Vizenizi Türkiye'den Alın!

  Senegal vizenizi vize servisimiz aracılığıyla Senegal Ankara Büyükelçiliği'nden alabilirsiniz. Detaylı bilgi için arayınız...

  Devamı

Lütfen Dikkat! Afrika ülkeleri vizeleri geçerlilik süreleri talep edilen süre içerisinde başlatılmayabilir. Vizeler Büyükelçilik ve Konsoloslukların ita ettiği tarihlerde başlamaktadır. Seyahat sürenize kadar vizenizin geçerliliğinin devam edebilmesi için vize başvurunuzu planladığınız seyahat tarihinden önce yapmaya özen gösteriniz.

Senegal Vize İşlemleri

Değerli ziyaretçilerimiz,

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu web sayfası; Senegal vize başvurusunda bulunacak vatandaşlarımıza vize başvuru hizmeti verme amacıyla hazırlanmıştır. Sayfamızın devamında  Senegal vize başvuruları için hazırlanması gereken evrakların listesini, doldurmanız gereken Senegal vize başvuru formunu ve vize süreci boyunca dikkat edilmesi gereken hususları bulabilirsiniz
Senegal vize başvuruları sırasında hazır bulunması gerekmezken, tüm vize sürecini tamamen yetkililerimiz tarafından yürütebilirsiniz. Senegal başvurularınız için hazırlamış olduğunuz evrakları, Kargo, Kurye hizmet satın alarak veya şahsen Euroasia GVS ofislerimize ulaştırarak vize sürecinizi başlatılabilirsiniz. 
Senegal vize başvurularınızın sonuçlanma süresi 5-15 iş günü arasında değişmektedir. Seyahat tarihinizden en geç 10 gün önce vize başvurunuzu tamamlamaya lütfen özen gösteriniz. Senegal vize başvurularınızda güncel tarihli aşı kartınızın fotokopisini sunmanız gerektiğini hatırlatırız.

Senegal Vize Türleri 

Senegal Turist Vizesi 
Senegal Ticari Vize
Eğitim Vizesi
İş Vizesi

senegal vizesi

Senegal Vize İşlemleri

Batı Afrika’da Atlas Okyanusu kıyısında bulunan Senegal’e seyahat etmeyi planlayan
Umuma Mahsus Pasaport ( Bordo Pasaport )
Hususi Pasaport ( Yeşil Pasaport ) ve
Hizmet Pasaportu ( Gri Pasaport ) hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize zorunluluğu bulunurken,
Diplomatik Pasaport ( Siyah Pasaport ) sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize zorunluluğu bulunmamaktadır.


NOT1: Diplomatik Pasaport sahipleri için geçerli olan vize muafiyeti, 90 güne kadar konaklamalı, kısa süreli Senegal seyahatlerini kapsamakta ve daha uzun süre konaklamalı Senegal seyahatleri için uzun süreli vize kategorileri kapsamında gereken prosedürler takip edilmektedir.

NOT2: Senegal’e seyahat etmeyi planlayan ziyaretçiler için alınan sağlık tedbirleri, Senegal seyahatlerinden en az 10 gün öncesinde sarıhumma aşısı zorunluluğu getirmektedir. Ülke seyahatinden önce sarıhumma yaptırmış kişilerin, aşı kartlarını da saklayarak vize başvuru işlemleri sırasında hazır bulundurması önerilmektedir.

NOT3: Senegal’ e gerçekleştirilmesi planlanan seyahatlerin süre ve kapsamına bağlı olarak belirlenen vize kategorileri, uzun süreli vize ve kısa süreli vize gerekliliklerine uygun olarak düzenlenmekte ve başvurulacak vize kategorisine bağlı olarak farklı evrak ve belgelerle desteklenmektedir.

NOT4: Senegal’e gerçekleştirilmesi 90 güne kadar konaklamalı seyahatler, kısa süreli vize kategorileri içerisinde değerlendirilmektedir.

Senegal Vize Başvurusu

Senegal’a yapacağınız seyahatler için gerekli olan vize işlemlerini yakından takip ederek, seyahatlerinizi en iyi biçimde tanımlayan güncel vize işlemlerini hızlı ve kolay biçimde tamamlama desteği sunan Euroasia Global Visa Services, seyahat planlarınızın aksamamasını amaçlıyor. Türkiye’nin her noktasından gerçekleşecek vize işlemleri için hızlandırılmış  Senegal vize işlem hizmeti sunan EAGVS avantajlarından yararlanmaya başlamak ofislerimizi ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

Senegal Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye’de Senegal Cumhuriyeti’ni temsil eden Senegal Ankara Büyükelçiliği, Senegal diplomatik işlemlerinde rol almaktadır. Senegal’e seyahat etmeyi planlayan kişilerin Senegal vize işlemleri, konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş, akredite vize işlem merkezleri tarafından yürütülmekte ve vize süreç takibi sağlanmaktadır.

Senegal’e gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatler için gerekli olan vize işlemlerinin kapsam ve prosedürlere uygun takibi için Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle iletişime geçerek, hızlandırılmış vize işlem avantajları sayesinde, bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Senegal Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Senegal vize işlemleri için gerekli olan tüm belgelerin hazırlanması ve yetkili konsolosluk birimine tesliminin ardından, vize başvurusu değerlendirme süreci ortalama 5-15 iş günü içerisinde tamamlanmakla birlikte, olası yoğunluklar ve ek evrak taleplerinin nenen olabileceği süre uzamalarının seyahat planlarınızı aksatmaması için, Senegal vize işlemleri için seyahat tarihinizden en az 10 gün önce, vize işlemlerini başlatmanız önerilmektedir.

Senegal Vizesi Başvuru Formu

Senegal seyahatleri için doldurulması gereken vize başvuru formları, başvurulacak vize kategorisine bağlı olarak belirlenmekte ve seyahat kapsamını tanımlayan ek evraklarla desteklenmektedir.

Senegal vize başvuru işlemlerinde kullanacağınız ve seyahatinizi en iyi biçimde tanımlayan vize kategorisi hakkında detaylı bilgi almak için help@eagvs.com mail adresi üzerinden Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle iletişime geçebilir veya EAGVS ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Senegal Vize Ücreti 2023

Senegal vize ücretini belirleyici kriterleri arasında;

 • Planlanan seyahatin süresi
 • Seyahat kapsam ve içeriği ve
 • Vize başvuru işlemleri ek hizmetleri yer almaktadır.

2023 Senegal vize ücretleri  hakkında daha detaylı bilgi almak için Euroasia Global Visa Services yetkilileriyle iletişime geçerek, seyahat planınızı detaylandırabilir ve güncel vize ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Senegal Vize İşlemleri Ankara

İç Anadolu ve Kuzey Anadolu illerinden gerçekleşecek vize başvuru işlemleri için hızlandırılmış vize işlem hizmeti veren Euroasia Global Visa Services Ankara vize işlem birimi, Senegal seyahatiniz için gereken vize işlemelerine profesyonel destek sağlamaktadır. Kişisel planlarınız doğrultusunda gerçekleşecek vize işlem süreci ve bu süreci bulunduğunuz ilden yürütebilmek için gerekenler hakkında detaylı bilgi almak için, help@eagvs.com mail adresini kullanarak, EAGVS yetkilileriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Senegal Vize İşlemleri Bursa

Güney Marmara ve çevre illerde ikame eden kişilerin Senegal seyahat planları için gerekli olan vize işlemlerini hızlı ve kolay başvuru süreciyle tamamlama hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services Bursa vize işlem yetkilileri, kişisel planlarınızı en iyi tanımlayan vize kategorisi ve gerekliliklerinin takibini sağlamaktadır. Seyahat planlarınızı aksatmayacak tarih aralıklarında EAGVS yetkilileriyle iletişime geçerek, kişisel seyahat planınız için gereken Senagal vize başvuru işlemleri için alacağınız hızlandırılmış vize hizmeti, seyahat planlarınızın aksamadan gerçekleşmesinde önemli rol oynayacaktır. EAGVS hızlandırılmış vize işlem hizmetinden yararlanmak için help@eagvs.com mail adresi üzerinden irtibat kurabilir, EAGVS ofis iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Senegal Vize İşlemleri Edirne

Başta Edirne olmak üzere, Trakya illerinde yaşayan kişiler için seyahat planlarına yönelik vize işlemlerini hızlı ve kolay biçimde gerçekleştirme hizmeti sunan Euroasia Global Visa Service Edirne vize işlem ofisi aracılığıyla, bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin takibini sağlayabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services hızlandırılmış vize işlem avantajlarından yararlanmak için help@eagvs.com mail adresi üzerinden EAGVS yetkilileriyle iletişime geçebilir ya da Euroasia Global Visa Services Edirne ofisini ziyaret edebilirsiniz.

Senegal Vize İşlemleri Antalya

Antalya çevresindeki iller için hızlandırılmış vize hizmeti sağlayan Euroasia Global Visa Services Antalya vize işlem yetkilileri aracılığıyla Senegal seyahatiniz için gerekli olan tüm vize işlemlerinizin profesyonel takibini sağlayabilir, bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin tamamlanması için destek alabilirsiniz. Seyahat kapsamınıza en uygun vize işlem hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için EAGVS ofisini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

Senegal Vize Reddi

Senegal seyahat planları için gerekli olan vize işlemleriyle ilişkili tüm belge ve evrakların yetkili konsolosluk birimine tesliminin ardından başlayan vize değerlendirme sürecinde, vize onay ve vize reddi yetkisi, konsolosluk diplomatlarındadır. Olası bir vize reddi sonrasında tekrarlayacağınız Senegal vize başvuru işlemlerinde, söz konusu vize reddinin nedenlerini göz önünde bulundurarak, vize işlemlerini revize etmeniz yararlı olacaktır.

İlerleyen tarihlerde, farklı ülkeler için gerçekleştireceğiniz vize işlemlerinde, daha önceden alınan vize reddi kararları da önem taşıyabileceğinden, vize reddiyle ilişkili belgelerin asıl örneklerini saklı tutmanız önerilmektedir.

Yaşadığınız ilden gerçekleştireceğiniz vize başvuru işlemleri için gerekli olan vize işlem adımları ve detaylar hakkında bilgi almak için, seyahat başlangıç tarihinizden en az 10 gün önce Euroasia Global Visa Services İstanbul ofisiyle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Planladığınız Senegal seyahatiniz kapsamında gerçekleştireceğiniz vize işlemlerinde, seyahat kapsamınızı tam olarak tanımlayan vize başvuru kategorisi ve başvuru sürecinde gerekli olan tüm evraklar hakkında detaylı bilgi almak ve Euroasi Global Visa Services hızlandırılmış vize hizmetinden hemen yararlanmaya başlamak için, bulunduğunuz ile en yakın Euroasia Global Visa Services ofisini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

senegal vizesi
 

daha fazla göster

Senegal ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES