x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Davetiye

A. Keçeli 29/10/19, 14:11
Sayın yetkili, Ben memur emeklisiyim..Eşim ev hanımı.Eşim için Romanya vizesi almak istiyorum.Eşimin kırmızı pasaportu vardır.(daha önce yeşil pasaport ile romanya ya gitmişti.Şu an yeşil pasaportu yok) Amacımız akraba ziyaretidir.Orada kızım,torunum ve damadım ikamet etmektedir.Gerekli evraklar,izleyeceğimiz yol,masraflar vs gibi konularda bilgi veriirseniz memnun olurum. Saygılar sunar,bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Adnan Bey, davet eden yakınlarınızdan noter onaylı bir davetiye ve kalacağınız yer ile ilgili tapu senedi ya da kira sözleşmesi sunmanız gerekir. Ayrıca davet eden kişinin oturum ya da kimlik fotokopisini eklemeliyiz. Güncel evrak listesine ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgiye müşteri danışmanlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Gökhan Kartal

B. Karagöl 29/10/19, 15:00

Vize başvurusu yaparken kabul mektubunun orjinali gerekli midir? Kabul mektubum e-mail üzerinden yollandı. Çıktı alarak ya da mail olarak vize başvurusunda bunu kullanabilir miyim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 29/10/19, 15:01

Merhaba, Romanya vize başvurunuzda davet eden kişiden noter onaylı davetiyenin e-mail çıktısı ile birlikte , davet eden kişinin kimlik fotokopisi ve davet edilenin konaklama yapacağı evin tapu senedini veya kira sözleşmesini ekleyerek başvurunuzu yapabiliriz.

Saygılarımızla,

Gökhan Kartal

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES