x
Portekiz

Vize İşlemleri

Portekiz

2020 PORTEKİZ VİZE ÜCRETLERİ

C. SAYDAM 03/01/19, 09:00
Merhaba Portekizdeki amcamoğlunu ziyaret etmek istiyorum. Alacağım vizenin maliyeti be kadar olur. Konu hakkında beni aydınlatırsan çok sevinirim. İyi çalışmalar
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba 

Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı en detaylı şekilde yanıtlamaya çalışacağız. Sorularınıza yanıt bulamadığınız veya cevaplayamadığımızı düşündüğünüz bir kısım olursa lütfen bizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

Sayın ilgili,  Portekiz için vize başvurusu yaparken Portekiz Konsolosluğu Vize Merkezi Bölümünün belirlediği vize harçlarını ödemekle yükümlüsünüzdür. Başvuru aşamasında sadece istisnai durumlar hariç 0-6 yaş arası kişilerden   vize harcı alınmamaktadır. Bu kişiler vize harcı dışında servis bedeli ödemek zorundadırlar.  Yetişkinler için ödenmesi gereken toplam tutar konsolosluk tarafından belirlenen ücretlere göre 85 €'dur. Bu ücretin sadece vize harcınız olduğunu unutmayınız. Vize başvurusu için yatırılan bu harç bedeli vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda başvuru sahibine geri ödenmez. Vize harcı için ödediğiniz 85 € dışında danışmanlık ücreti, biyometri işlemi, aracı kurum hizmet bedelleri, kargo masrafları gibi ücretler yatırılacak olan vize harcının dışındaki ödemelere girmektedir. Harç dışında yapacağınız ödemelerle birlikte toplam vize masrafınız  125 € gibi bir rakamı bulacaktır.  EuroAsia GVS web sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizi arayarak en detaylı ve en güncel fiyatlandırma bilgilerini de bulabileceğinizi unutmayınız. Portekiz vize ücreti vize kategorisine ve ülkede kalış süresine göre de farklılık gösterebilir. Bu yüzden fiyatlandır ma da da farklılıklar olabilecektir. Dilediğiniz zaman EuroAsia GVS'ye ulaşabilir en detaylı ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

02122650009

Cevap Ver