x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Ticari Vizesi

S.G 11/07/20, 20:37
Pakistan ticari vizesi alabilmemiz için davetiye talep ettik karşı firmadan. Davetiyeyi mail olarak attılar bunun bir resmi prosedürü olacak mı? direkt mail atmaları yeterli midir? Herhangi bir kurumdan onay almaları zorunlu mudur? Ben hangi evrakları hazırlayacağım siz bilgi veriyor musunuz? Evrakları size ilettiğimizde başvuru yapmanızı rica edeceğim
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Pakistan vize başvurularınız için öncelikle seyahat planladığınız ve almak istediğiniz vize tarih bitiminden itibaren en az altı ay geçerli ve karşılıklı iki boş sayfasının olması gerekmektedir. Başvurular için davetiye zorunludur ancak aslı gelmesi gerekli değildir. Başvuru için firmanız davetiyelerin bağlı bulunduğu ticaret odasından onaylatmaları zorunludur. Onaysız gelen davetiye ile başvuru yapılmamaktadır. Ticari vizesi Pakistan Başkonsolosluğu veya Pakistan Büyükelçiliği’nden işleme alınır başvurular için sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan tüm işlemleriniz EAGVS vize uzmanlarımız tarafından işleme alınmaktadır. Ticari vizelerde vize talep dilekçesi hazırlarken size gelen davetiyeye göre hazırlamanız gerekir. Davetiyelerin giriş sayısı ve sürelerine göre vize talep dilekçesi hazırlamanız gerekiyor. Bu dilekçeleri hazırlamanız için size gelen davetiyeyi tarafımıza iletmeniz durumunda sizlere kullanabileceğiniz konsolosluğun talep ettiği vize başvuru dilekçesi formatı örnekleri iletilecektir.

Pakistan Ticari Vize

Pakistan ticari vize başvurularınız için hazırladığınız evraklarınız bizlere iletmeniz durumunda evraklarınız başvuruya hazır hale getirilir ve ilk iş günü işleme alınır. Normal şartlarda konsolosluk kişileri şahsen görüşmeye çağırmaz ancak gerekli gördüğü durumlarda mülakat, ek evrak isteyebilir. Bu gibi durumları minimuma indirmek için dosyanızı hazır bir şekilde konsolosluk talep ettiği format ve sırada EAGVS temsilcililerimiz hazırlar ve başvurunuz işleme aldırır. Başvurudan sonra ortalama 5 iş gününde vizeniz sonuçlanır ve tarafımızca teslim alınır.

Ticari vizeler;

  • Üç aylık tek girişli
  • Üç aylık çift girişli
  • Altı aylık çok girişli
  • Bir yıllık çok girişli

Bu vize türlerinden size uygun olan başvuruyu yapabilirsiniz ancak uzun süreli ve çok girişli vizelerde alabilmeniz için mutlaka üç adet Pakistan vizesi alıp kullanmış olmanız gerekmektedir. İlk vizelerde standart vize üç aylık tek girişli otuz gün kalışlı vize verilmektedir.

Pakistan ticari vizesi hakkında güncel evrak bilgi ve fiyat bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

pakistan ticari vizesi

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES