x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vizesi İzmir

U.E 04/12/19, 00:10
Merhaba Mısır vizesi İzmir ikametliler nereden alıyor? ,ben Mısır’da bir staj projesine kabul edildim ve vize almam gerekiyor gerekli davetiye vb. dokümanlar karşı taraftan sağlanacak. Fakat Mısır vizesi almak uğraştırıcı diye duydum bu yüzden aracı bir firma ile başvurmayı düşünüyorum. Öğrenciyim gerekli belgeler ne olur, toplam ücret ne kadar tutar ve 1 şubatta başlayacak projeye yetişebilmem için başvurabileceğim en yakın tarihi ayarlamak mümkün müdür?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Ümran Hanım,

Mısır’a staj, program veya eğitim amaçlı seyahat etmek isteyen yolcularımızın öncelikle dikkat etmeleri gereken husus pasaport süreleridir. Başvurudan önce hatta davetiye talep etmeden önce pasaport sürelerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Mısır Konsolosluğu pasaport sürelerini seyahat dönüşlerinden itibaren en az 6 ay olmasını talep eder. Başvuruların sonuçlanması kişilerin yaş durumları dikkate alınarak belirlenir ve bu süre minimum 2 aydır. Bu süreler konsolosluğun inisiyatifinde olduğu için daha kısa sürede veya daha uzun sürede sonuçlanabilir. Mısır vize başvurusu İzmir ili ikametliler için bölge ayrımı yoktur ancak genellikle İstanbul Mısır Başkonsolosluğuna hitaben davetiyeler gelmektedir. Bağlı olduğunuz temsilciliğin belirlenmesi için davetiyenizin kontrol edilmesi gerekmektedir.

Mısır Vize İşlemleri İzmir

Mısır vize işlemleri İzmir bölgesinden Mısır staj programları için gelen davetiyelerinizin geçerlilik süresi ve sizin hazırlamanız gereken evrakları detaylı olarak tarafınıza ileteceğiz. Bu evraklarınızı hazırlarken eğer şuan çalışmıyor öğrenciyseniz anne baba sponsorluğunda başvuru yapılabilir. Sponsorlu veya çalışmayan kişilerin başvurularında kişilerin veya sponsor olacak kişinin güncel banka dökümü ıslak imzalı kaşeli ve bankanın imza sirküleri ile birlikte en az 10.000 TL bakiyeli olarak alınıp başvuruya eklenmelidir.  İzmir’de ikamet ettiğiniz için Mısır vizeniz için toplamda üç kere gelmeniz gerekiyor ancak bizim aracılığımız ile yapmanız durumunda şahsen gelmenize gerek kalmadan tüm evraklarınızı kargo yoluyla eksiksiz olarak ilettiğinizde başvurunuz ilk iş günü işleme alınmaktadır.

İzmir Mısır vize staj programlarına kabul belgeleri ile başvuru için diğer hazırlanması gereken evraklar ve vize türünüze göre ödemeniz gereken harç tutarları detaylarını Euroasia Mısır vize uzmanlarımızdan detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Mısır vizesi İzmir öğrencilerin başvuruda dikkat etmesi gereken, evrak, prosedür ve sponsorluk işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

0212 963 39 59

mısır vizesi izmir

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';