x
Meksika

Vize İşlemleri

Meksika

Meksika Vize İşlemleri

İ. Özkök 29/07/20, 15:32
Merhaba, ben İnci. Uzun süredir İspanyolca öğrenmek için Türkiye’de farklı kurslara gittim. Meksika’da en çok konuşulan dilin İspanyolca olduğunu biliyorum ve kültürlerine karşı ilgi duyuyorum. Aslında dil öğrenmek amacıyla uzun bir Meksika seyahati düşünüyordum fakat çalıştığım iş yerinden ayrılmak ya da bu kadar uzun sürecek bir izin almak istemiyorum. Bunun yerine eşimle birlikte bir Meksika yolculuğu planlayarak hem kültürü hakkında biraz bilgi edinmeyi hem de kısa bir tatil yapmaya karar verdik. İlk işimiz pasaport çıkartmak oldu, geçen ay pasaportlarımızı aldık. Her ikimiz de pasaportumuzu bordo şeklinde aldık. Bordo pasaportla Meksika’ya gitmek için neler yapmamız gerektiğini bilmiyoruz ve sorularımıza cevap arıyoruz. Eşim çok yoğun çalışıyor ve bende bu konularla uğraşmak için zaman ayıramıyorum. Meksika vize işlemleri kurumunuz tarafından nasıl yürütülüyor? Başvuru için ne yapmamız gerek? Teşekkürler, iyi günler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba İnci Hanım,

Pasaportunuzu yeni almanız, Meksika vize işlemleri için atacağınız adımları sizin adınıza kolaylaştıracaktır. Meksika’ya gidiş amacınız turistik seyahat olduğundan, e-vize alarak kısa sürede vizenizi edinmenizde mümkün. Kısa sürede sonuçlanan e-vize, başvuru yapıldığı takdirde 1 gün içerisinde olumlu ya da negatif şekilde sonuç vermektedir. Ayrıca, vize için başvuru yaparken bulunduğunuz bölge, hangi konsolosluğa gidilmesi gerektiği gibi konularda Meksika e-vizesinde önem taşımıyor. Konsolosluklar kısa süreli vize başvurularıyla ilgilenmemekte. Bundan dolayı turistik ziyaret sebebiyle Meksika’ya gitmeniz halinde, başvurunuzu şahsen ya da bir kurum aracılığıyla internet üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Euroasia Global Visa Services olarak biz, ihtiyacınız olan desteği vize başvuru süreciniz boyunca sağlamaktayız.

Daha önce birçok olumlu başvuru yapmış olmamızın verdiği deneyim ve uzman ekibimiz sayesinde, sizlere sıkıntısız, sorunsuz ve hızlı bir başvuru süreci sunmayı amaçlamaktayız. Bu hizmetimizden Meksika vizesi alırken faydalanmak isterseniz, 0 (212) 963 28 10 telefon numaramızı arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Kısa bir ön bilgi vermek gerekirse, bir tek pasaportunuzun ikinci sayfasının görüntüsünü evize@eagvs.com adresine göndererek hızlıca başvuru işlemlerine başlayabilirsiniz. Sizden e-posta yoluyla taratılmış pasaport görüntüsünü alacak olan vize danışmanımız, bu görüntüleri derleyerek PDF formatına getirir ve elektronik vize başvuru platformuna sunar. Başvuru pozitif ya da negatif olacak sonucu, 1 iş gününde verir. Vize başvurunuz onaylanırsa, e-posta halinde sizlere iletilir. Bu hizmetimizden kaynaklı olarak, başvuru süreci boyunca hiçbir yerde şahsen bulunmanız gerekmez ve böylece başvuru yapmak için zaman ayırmak ve vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız.

Bu hizmetlerimiz dahilinde, Meksika vize başvurusu yapmak için hiçbir ek konsolosluk harcı ödemek zorunda kalmadan, yalnızca 150 Türk lirası ödeyerek bir an önce vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';