x
Malta

Vize İşlemleri

Malta

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 20

Eposta

konya@eagvs.com

Malta Vize Başvuru , Konya

Sayın ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Konya şubesi sayfasına hoş geldiniz. Malta seyahati yapabilmeniz için gereken Malta vizesinin başvuru adımları hakkında hazırladığımız detaylı ve en güncel bilgileri sayfamızın devamında bulabilirsiniz. EAGVS Konya şubemize 0 (332) 225 40 20 telefon numarasından veya konya@eagvs.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Malta Vizesi Nasıl Alınır? Konya

Malta Cumhuriyeti, Schengen uygulamasını kullanan ülkelerden biri olduğundan ötürü, Malta vizesi de Schengen vizesi olarak alınır. Kısa süreli kategorilerde yapacağınız Malta vizesi başvuruları Schengen vizesi başvurusu olarak yapılır fakat uzun süreliler için aynı durum söz konusu değildir. Uzun süreli vize kategorilerinde yapacağınız Malta vizesi başvurularında bu süreç Schengen sürecinden biraz farklı şekilde yürür. Euroasia Global Visa Services Konya şubesi olarak, kısa süreli vize kategorilerinde Turistik vize, Ticari vize, Aile Ziyareti vizesi, Malta transit vizesi ve Spor ve Kültürel Faaliyet, uzun süreli vize kategorilerinde aile birleşimi ve çalışma izni amaçlarıyla alacağınız vizelerde sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Schengen Vizesi Nedir?

Malta Schengen vizesi, 90 günü geçmeyen turistik, ticari, aile ziyareti veya kısa süreli spor ve kültürel faaliyet amaçlarından biriyle gerçekleştirmeyi planladığınız Malta seyahatlerinizde almanız gereken vizedir.

Malta Vizesi Kimlere Gereklidir? Konya

Malta Cumhuriyetine girmek isteyen tüm Umuma Mahsus pasaport sahipleri için Malta vizesi gereklidir. Diplomatik pasaport, Hususi Pasaport, Hizmet pasaportu sahipleri içinse durum farklıdır. Diplomatik pasaport, Hususi Pasaport, Hizmet pasaportu sahipleri 90 günü geçmeyecek şekilde gerçekleştirecekleri Malta seyahatlerini vize almadan yapabilirler.

Malta Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Konya

Malta vizesi başvurularını EAGVS aracılığıyla Konya’dan gerçekleştirecek ziyaretçilerimiz için geçecekleri süreci adım adım anlattık.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Kişisel bilgileriniz, talep ettiğiniz vize süresi ve seyahat amacınız baz alınarak başvurmanız gereken vize kategorisi uzmanlarımız eşiğinde belirlenir. Böylece kategorinize ilişkin gerekli evraklar belirlenebilir ve sadece gerek duyulan belgeleri hazırlayarak zamandan tasarruf edersiniz.
  • Gerekli belgelerin hazırlanması: Seyahat kategorinize ait istenen belgeleri öğrendikten sonra belgeleri hazırlayarak yetkilimize iletmeniz gerekir. Hazırlamış olduğunuz başvuru belgelerini şubemize ziyaretle bizlere teslim edebilir veya kurye aracılığıyla şubemize yollayabilirsiniz.
  • Biyometrik verilerin beyanı: Schengen uygulamasının bir zorunluluğu olan parmak izi beyanı, Malta vizesi içinde mecburi bir uygulamadır. Şayet Malta için VIS sistemine beyan etmiş olduğunuz hali hazırda bir parmak izi mevcutsa, bu adımı atlayabilirsiniz. Şunu belirtmemiz gerekir ki, başka ülkeler için vermiş olduğunu parmak izi beyanları, Malta vizesi başvurularında geçerli değildir. Parmak izi uygulaması boyunca, süreci hızlandırmak ve kolaylaştırmak için yetkili danışmanlarımızdan biri size eşlik eder.
  • Belge kontrolü: Siz danışmanlarımız eşliğinde parmak izi uygulamasını tamamlarken, bizlerde hazırlamış olduğunuz başvuru belgelerine eksik veya hata olmaması adına göz atar ve başvuru dosyanızı eksiksiz şekilde hazırlamakla meşgul oluruz.
  • Başvuru ücretinin ödenmesi: Malta vizesi için gerekli ücret ödenmeden, başvurular konsolosluğa iletilemez. Malta vizesi başvuru ücretini şubemizde ödeyebilir, dilerseniz banka hesabımıza havale/EFT ile ödemeyi tamamlayabilirsiniz.
  • Pasaportun teslim edilmesi: Başvuru ücretinin ödenmesiyle saha ekibimiz başvuru dosyanızı konsolosluğa iletme için işe koyulur. Konsolosluğun başvuruyu değerlendirdiği süre boyunca dosyanızı takipte kalan ekibimiz, durumla alakalı olarak sizi haberdar eder. Başvurunuz karara bağlandıktan sonra pasaportunuz saha ekibimizden biri tarafından alınarak ister kurye ile ister şubemizde size teslim eder.

Malta Vize Ücreti Ne Kadar? Konya

Malta vizesi başvuru ücretleri danışmanlık hizmeti bedeli, konsolosluk harcı, belge çoğaltma giderleri, işlem ücretleri giderlerinin tümünden oluşur. Euroasia Global Visa Services Konya şubesi sayesinde bu giderleri ayrı ayrı ödeyerek için uğraşmaz, danışmanlığımız dahilinde hepsini tek seferde ödersiniz.

Malta vizesi başvuru ücretleri, seyahat amacı ve vize süresi doğrultusunda değişim göstermektedir. En güncel ve sizin için en uygun fiyatı şubemizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Malta Vizesi Kaç Günde Çıkar? Konya

Malta vizesi, konsolosluk yoğunluğu, resmi tatil gününe denk gelen başvuru, eksik veya hatalı belge gibi olumsuzluklar olmadığı sürece 15 iş günü içerisinde karara bağlanır. Euroasia Global Visa Services Konya şubesi olarak bizler, bu tür olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamanız için danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle 0 (332) 225 40 20  numaralı telefonumuzdan veya konya@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Malta ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';