x
Kuveyt

Vize İşlemleri

Kuveyt

Kuveyt Vize Ücreti

N. ozbek 06/12/18, 09:50
Kuveyt turistik seyahat vizesi nasıl alınır, Süreç nasıldır? Ücreti ne kadar?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Kuveyt Vize Ücreti Ne Kadar?

Naz Hanım Merhaba,

Kuveyt vizesi için pasaportunuzun görüntüsünü mail olarak evize@eagvs.com adresine mail atmanız yeterli. Başka bir evraka ihtiyaç duyulmadan, elektronik olarak alınan Kuveyt Vizesini uzmanlarımız size mail ortamında iletiyorlar.

Genellikle 24 saat içinde sonuçlanan Kuveyt Vize başvurusu  nadiren ikinci güne uzamaktadır. Başvurunuzun yapıldığı tarihten itibaren 30 gün geçerli olan vizeniz, Kuveyt’te 90 güne kadar konaklama imkanı tanır.

Toplam  Kuveyt Vize Ücreti ise 30 Euro + KDV’dir. Pasaport görüntünüz ile birlikte, ödeme dekontunuzu iletmenizin ardından hemen işlemlerinize başlayabiliriz.

Melisa

 

N. gündüz 03/07/19, 08:55

kuveyte vize ne kadar

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 03/07/19, 08:57

Nerin Hanım Merhabalar,

Kuveyt vizesini kurumuz aracılığı ile 30 Euro + KDV ücret karşılığında edinebilirsiniz. Pasaportunuzun görüntüsünü tarafımıza iletmemiz, işlemlerin tamamlanması için yeterlidir.

Aklınıza gelen tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Selami - 0850 241 04 48

A. demirbaş 01/09/19, 18:29

Mrb Ben Kuveyt’e vize almayı düşünüyorum fakat ben ticari amaçlı gideceğim için hatta seyahatimde çok sayıda ürünlerden numine götüreceğim için hangi vize bana uygun olur bilemedim daha doğrusu hangi vizeyi almam gerekir ticarimi yoksa turistik vizemi bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

h. yesiloglu 12/02/20, 21:52

1.kuveyt vizesi için sadece pasaport resmi ve dekont mail atın yazıyor, 2. vize ücreti nereye yatırılıyor, hesap numaranız nedir? 3. açıklama ne yazılmalı, 4. pazar günü uçacağım, yetişirmi?

A. Keskin 23/06/20, 14:17

Öncelikle merhaba, ben önümüzdeki ay Kuveyt’e gitmeyi planlıyorum. Seyahatimi yalnızca kültürel yerleri görmek amacıyla planladım. Bordo pasaport sahibiyim ve yaptığım araştırmalar dolayısıyla vize başvurusu yapmam gerektiğini öğrendim. Seyahat için bir bütçe planı hazırlığı içerisindeyim. Bütçemi ayarlamak adına Kuveyt vize ücretlerini araştırıyorum. Kuveyt vize başvurusu yaparken ödenecek Kuveyt vize ücreti 2020 fiyatı nedir? Ödenecek vize ücreti hangi ödenekleri kapsıyor bilgi verebilir misiniz? Ayrıca sorum, ödemem gereken bir harç tutarı varsa, bu işlemi konsolosluğa giderek mi halletmem gerekiyor? Anladığım kadarıyla e-vize başvuruları konsoloslukta yapılmıyor fakat ücret söz konusuysa yine de gitmem gerekir mi? Parça parça ödeme yapmak istemiyorum, tüm ücreti tek elden ödemem mümkün müdür? Merak ettiğim bir diğer konu, vize başvuruları hangi yetkili kurumda inceleniyor ve bu kurum bir ücret talep ediyor mu?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 23/06/20, 14:23

Ayda Hanım Merhaba,

Vize başvurularının çoğunda konsolosluğa ödenen harç ücreti, Kuveyt vizesinde bulunmaz. Bunun sebebi, başvuruların elektronik ortamda e-vize sistemi üzerinden gerçekleşiyor ve doğrudan Kuveyt Göçmenlik Ofisi’nin vize başvuru departmanına yönlendiriliyor olmasıdır. Kuveyt Göçmenlik Ofisi, başvurular için herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Vize başvurusu yaparken söz konusu olan yalnızca aracı kurumlara ödenmesi gereken bir ücret bulunmaktadır.

Euroasia Global Visa Services ailesi olarak, yapacağınız Kuveyt vize başvurularında, işlemlerin başından sonuna dek sizlere hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Başvuru için kurumumuzu tercih etmeniz halinde, Kuveyt vizesi için yapmanız gereken tek işlem, pasaportunuzun görüntülerini taratmaktır. Tarayıcıdan bilgisayara aktarılan bu görüntüleri başvuru işlemlerinizi yürüttüğünüz ilgili şubemize yönlendirirseniz, işlemlerin devamı sizin adınıza yürütülerek sonuçlandığında sizlere bilgi sağlanır. Başvurunuzun durumunu sorgulamak istediğiniz zaman gereken bilgiyi evize@eagvs.com e-posta adresi üzerinden ya da 0 (212) 963 28 10 telefon numarasını arayarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretini öderken aracı kurum ücreti, danışmanlık ücreti ve diğer ücretleri parça parça ödemenize gerek kalmaz. E-vize başvurunuzu planladıktan sonra, görüştüğünüz EAGVS müşteri temsilcimizden harcınızı yatıracağınız bir hesap numarası öğrenebilirsiniz. Vize ücretini bu hesap numarasına havale veya EFT yoluyla gönderebilirsiniz. Talebinize bağlı olarak, dilerseniz size en yakın şubemizi ziyaret ederek, Kuveyt vizesi başvuru ücretini elden ödemeniz de mümkündür.

Akreditasyon ücreti ve EAGVS ile yaptığınız başvurularda alacağınız tüm danışmanlık ücretleri kapsamında Kuveyt vize ücreti 2020 fiyatı yalnızca 30 Euro + KDV olarak belirlenmiştir. Bu ücrete ek olacak hiçbir başvuru ücreti ödemeden Kuveyt vize başvurunuzu güvenle ve en hızlı şekilde yapabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 

Selami Ç. / 0850 241 01 64

Cevap Ver