x
Kamerun

Vize İşlemleri

Kamerun

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Kamerun Vize Başvuru, Konya

Saygıdeğer ziyaretçilerimiz, Afrika Kıtasında bulunan Kamerun ülkesi için yapacağınız vize başvurunuza ait tüm bilgileri en kapsamlı ve yenilenmiş olarak bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz. 

Sayfamızın devamında öncelikle Konya şehrimiz ile başlayarak Konya Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçelerinden, Isparta, Ankara, Afyon, Antalya, Karaman, Aksaray olan komşu şehirlerden ve bunların yanı sıra Eskişehir, Kırıkkale, Mersin, Burdur, Niğde olarak bilinen çevre şehirlerden başvuru yapacağınız Kamerun vizesi hakkında edinebileceğiniz bilgiler bulunmaktadır ve yapacağınız seyahat doğrultusunda uygun vize ile ilgili gereken evrakları bulabilirsiniz. 

Kamerun seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusuna ait verilere erişebilmek ve hakkında bilgi toplamak için danışmanlık hattını kullanmak üzere +90 (212) 963 33 85 numaralı telefonu veya konya@eagvs.com e-posta adresinden iletişim kurabilirsiniz. 

Kamerun Vizesi Kimlere Gerekir? - Konya 

Kamerun vizesi, Diplomatik(siyah), Hizmet(gri), Hususi(yeşil) pasaportu bulunan kişilerin vize almaları muaftır. Sadece Umuma Mahsus(bordo) pasaportu bulunanların Kamerun seyahati için vize almaları zorunludur. 

Kamerun Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Kamerun vize başvurunuz da olması gereken evraklar ilk olarak niçin seyahat etmek istediğinize ikinci olarak ise veri sunum muafiyet boyutuna ve pasaportunuzun durumuna bakılarak muhtelif göstermektedir. Vize başvuru işleminizin olumlu yönde sonuçlanması için seyahate uygun vize seçmeniz sizde oldukça avantaj sağlayacaktır. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakları öğeler halinde ve genel olarak sizler için hazırladık.

Sizler için hazırladığımız yukarıdaki evraklar içerisinde farklı olarak sormak ve açıklamamızı istediğiniz hususlar varsa +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve konya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşarak danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kamerun Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Kamerun vize başvurunuzda mutena olarak belirtilen ve es geçilmemesi gereken 4 konu başlıkları vardır. Bunlar; başvuruda bulunan kişinin banka hesabınızda seyahat için kafi miktarda para bulunması ve şu anki mesleki pozisyonunuzdur. Başvuruda bulunanların mesleklerine ait belgelerin istenilmesi ve şirkette çalışıyor ise şirketinde belgeleri ek olarak istenilmektedir. Kamerun seyahatiniz de vize işlemleri için sizde bulunması rica edilen belgeleri elde etmek için yapmanız gerekenleri maddeler halinde aşağıda sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Kamerun için vize müracaatında lüzumlu olan belgeler; pasaportunuz, seyahat amacınız ve veri sunum muafiyet konumunuza göre farklılık gösterebilir. Kamerun seyahatiniz için hazırladığınız gerekli belgeler hakkında danışman arkadaşımız ile iletişim kurarak iki taraflı sorun çözebilirsiniz. Çalışanlarımız hazırladığınız belgeler hakkında sizlere gerekli yardımı sunacaklardır. Bütünüyle belgeleri tamamladığınızda en yakın şubemize giderek veya kargo vasıtasıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız bize göndermiş olduğunuz belgeleri teslim aldıkları anda belgelerinizi inceleyerek olumsuz bir durum olduğunda sizleri haberdar edeceklerdir. 
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Kamerun seyahatiniz için vize işleminizde seyahat sebebiniz, aktif olarak kullandığınız pasaportunuz ve veri sunum kaydınız vize ücreti konusunda farklılık gösterebilir. Ekip arkadaşlarımızdan vize ücreti hakkında genel bir bilgi alabilirsiniz. Kamerun vize başvuru ücretini olduğunuz şehirdeki en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeyebilir ya da başka bir seçenek olan EFT/havale yöntemiyle de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Değerli ziyaretçilerimiz vize başvurusunda bulunan şahıslardan biyometrik veri sunumu istendiğinde şahsen orada bulunulması gerekmemektedir. Bu bölümde vize başvurunuz için sağlamış olduğunuz belgelerin onaylanmış olması gerekmektedir. Bu konuda danışman arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. 
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz anda uzman arkadaşlarımız ciddiyetle başvuru akıbetini takipte tutarlar. Başvuru süreci sonuçlandığında bizlere vermiş olduğunuz adresinize teslim edilecektir ya da şubemizden bizzat elden de teslim alabilirsiniz.

Kamerun Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Konya 

Kamerun vize başvuru işleminde bulunan bireylerin nerede ya da hangi mevkide olduğuna bakılmaksızın konsolosluklarda bulunması gerekmemektedir. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları yetkili danışmanlarımız sizler için aktarılması gereken kuruluşlara ileterek onaylatacaktır bu sayede vize işleminizin süreci devam edecektir.

Kamerun Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Konya 

Kamerun vizeleri genele bakıldığında çoğunluk olarak 15 günlük, 3 aylık ve 6 aylık olan süre zarflarında seyahat edecek olanlara çıkarılmaktadır. Kamerun vize çıkış süresi diğer vizlerden farklı olarak 5 iş günü içerisinde sonuçlanabilir. Ancak Kamerun Konsolosluğu’ nun resmi tatil günleri, beklentinin üzerinde oluşan yoğunluk durumu ve kusurlu ve yanlış dökümanları tedarik etmesiyle, seyahatinizde ufak çaplı süre sıkıntıları yaşanabilir. 

Kamerun seyahatiniz de sizler için elverişli olan özenle hazırlanmış olan bilgilere ulaşmak için +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ya da konya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir ve bunun yanında danışmanlık hizmetinden arzuladığınız gibi faydalanabilirsiniz. 

Kamerun ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';