x
Kamerun

Vize İşlemleri

Kamerun

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Kamerun Vize Başvuru, Kayseri

Sevgili, muhterem ziyaretçilerimiz, Kamerun ülkesi için vize başvurunuza ilişkin bütün bilgileri genişletilmiş ve ayrıntılı olarak ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz. Sayfamızın ilerleyen kısımlarında ilk olarak Kayseri şehrimiz ile başlayarak Kayseri Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla, Özvatan mevcut ilçelerinden ve Niğde, Nevşehir, Yozgat, Sivas, Kahramanmaraş, Adana olan komşu şehirlerden ve Malatya, Osmaniye, Mersin, Kırşehir gibi çevre şehirlerden yapacağınız Kamerun vize başvurusuna ilişkin verilere ve öğrenmek istediğiniz, aklınıza takılan soruların cevapları hakkında malumatlara ulaşabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz seyahatiniz için uygun vize ile ilgili bilgilere de erişme olanağınız vardır. 

Kamerun seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusu için kısa sürede ve açık bir biçimde bilgi edinmek ve danışmanlık kanalımızdan yararlanmak üzere +90 (212) 963 33 85 numaralı telefonu veya kayseri@eagvs.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Kamerun Vizesi Kimlere Gerekir? - Kayseri

Kamerun vizesi, Diplomatik(siyah), Hizmet(gri), Hususi(yeşil) pasaportu bulunan kişilerin vize almaları muaftır. Sadece Umuma Mahsus(bordo) pasaportu bulunanların Kamerun seyahati için vize almaları zorunludur. 

Kamerun Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Kamerun vize başvurusunda mecburi bulunması lazım olan olan evrakların başında ilk neden Kamerun için seyahat etmek istediğiniz gelmektedir, bundan sonrasında ise veri sunum muafiyet vaziyetinize ve pasaportunuzun boyutuna bakılarak muhtelif göstermektedir. Vize başvuru sürecinizin hızlı ve pozitif yönde sonuçlanması için yolculuğunuza en münasip vizeyi seçmeniz size bu konuda nispeten üstünlük kazandırmış olur. Vize başvurunuz için elinizde bulunması gereken belgeler aşağıda halihazırda sizlere sunulmuştur. 

Sizler için hazırladığımız yukarıdaki belgeler dışında başka öğrenmek istediğin ya da takıldığınız konuda yardım almak için +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan veya kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlere erişim sağlayabilir ve danışmanlık hizmetimizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. 

Kamerun Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Kamerun vize başvurunuzda kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken bir kaç konu vardır. Bunlar; başvuruda bulunan şahısların banka hesaplarında yolculuk için yeterli ölçüde para bulunması şahsın yapmakta olduğu mesleğidir. Başvuru yapanların mesleklerine ait belgelerin istenilmesi ve farketmeksizin bir şirkette çalışıyor ise şirketinde belgeleri de ek olarak istenilmektedir. Kamerun seyahatiniz de vize işlemleri için sağlayacağınız evraklara ulaşmak için aşağıda sunmuş olduğumuz maddeleri yerine getirmelisiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Kamerun için vize talebiniz de gerekli ve lazım olan evraklar; pasaportunuz, seyahat nedeniniz ve veri sunum muafiyet durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu bölümde yetkili danışmanlarımız ile iletişime geçmeniz Kamerun seyahatiniz için sağlamış olduğunuz evrakları eksiksiz tamamlamaya yardımcı olur. Danışmanlarımız sağlamaya çalıştığınız evraklar ile ilgili gereken destek ve yardımı en geniş kapsamda sizlere sunacaktır. Evrakları eksiksiz ve hatasız tamamladığınızda en yakın şubemize giderek veya kargo aracılığıyla bizlere teslim edebilirsiniz. Danışmanlarımız bize göndermiş olduğunuz belgeleri teslim aldıkları anda belgelerinizi tetkik ederek aksi bir durum karşısında sizleri haberdar edeceklerdir. 
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Kamerun seyahatiniz de vize işleminiz için belirlenen ücret bazı durumlar karşısında farklılık gösterebilir, buna örnek olarak neden seyahat ettiğiniz, sahip olduğunuz kullanım tarihi geçmemiş olan pasaportunuz ve veri sunum kaydınızı gösterebiliriz. Yetkili danışmanlarımız ile iletişime geçtiğinizde bu konu hakkında daha güncel ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Kamerun vize başvuru ücretini konakladığınız şehirdeki en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeyebilir ya da başka alternatif olan EFT/havale seçeneğinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Değerli Ziyaretçilerimiz, vize başvurusunda bulunan kimselerden biyometrik veri sunumu istendiğinde şahsen orada bulunulması gerekmemektedir. Bu seksiyonda vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz evrakları onaylatmanız gereklidir. Bu konuda yetkili danışmanlarımız size katkıda bulunacaklardır. 
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu işleme koyduğunuz anda yetkili danışmanlarımız başvuru sürecini disiplinli ve incelikle takip ederler. Başvuru süreci sonuca ulaştığında bizlere şahsen belirtmiş olduğunuz adresinize nakledilecektir ya da şubemizden öz olarak teslim alabilirsiniz.

Kamerun Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Konya 

Kamerun vize başvurusunda bulunan kimselerin konumuna veya bulunduğu durum göz ardı edilerek konsolusluklarda bulunması gerekmemektedir. Vize başvurunuz için sağlamış olduğunuz evrakları yetkili danışmanlarımız sizler için ulaştırılması gereken kurum ya da kuruluşlara ulaştırarak onaylayacaktır. Bu durumda vize başvuru işleminiz sorunsuz devam edecektir. 

Kamerun Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Kayseri

Kamerun vizeleri geçmiş ve şimdiki yıllara bakıldığında çoğunlukla totalde 15 günlük, 3 aylık ve 6 aylık olan sürelerde seyahat edeceklere çıkarılmaktadır. Kamerun vize çıkış süresi öteki vizelerden farklı olarak 5 iş günü içerisinde sonuca varabilir. Lakin Kamerun Konsolosluğu’ nun resmi tatil günleri, sanılanın üzerinde yoğunluk hali ve eksik, hatalı ve özensiz evraklara rastlanması ile, seyahatinizde küçük ölçüde ve kısa süreliğine problemler yaşanabilir.

Kamerun seyahatiniz için sizlere en elverişli ve isteğiniz doğrultusunda bizzat seçici ve ayrıntılı olarak hazırlanmış olan bilgilere erişim sağlamak için +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir ve bunun birlikte danışmanlık hizmetinden zaman kısıtlaması olmadan şahsen istifade edebilirsiniz.

Kamerun ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';