x
Kamerun

Vize İşlemleri

Kamerun

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com

Kamerun Vize Başvuru, İstanbul

Değerli ziyaretçilerimiz,

Kamerun seyahatiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurunuzda ait gerekli bilgilerin tamamını bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services İstanbul sayfamıza hoşgeldiniz.  
Sayfamızın ilerleyen kısımlarında başta İstanbul ilimiz olmak üzere Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu olan ilçelerden ve Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli komşu şehirlerden ve Edirne, Bilecik, Bursa, Düzce gibi çevre şehirlerden yapacağınız Kamerun vize başvurunuz için önemli olan bütün verilere sahip olabilir ve seyahatinize en münasip olan vize hakkında gerekli evrak ve belgeleri bulabilirsiniz. Kamerun seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuz için öğrenmek istediklerinizi ve danışman hizmetinden yararlanmak için +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan veya help@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle dilediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz.

Kamerun Vizesi Kimlere Gerekir? - İstanbul

Kamerun vizesi Diplomatik (siyah), Hizmet (gri), Hususi (yeşil) pasaport sahiplerinin vize almaları zorunlu değildir. Fakat Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahipleri Kamerun yolculukları için vize almaları zorunludur. 

Kamerun Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - İstanbul

Kamerun vize başvurunuz için gerekli olan evraklar başta seyahat amacınıza sonrasında ise veri sunum muafiyet durumunuza ve pasaportunuza göre farklılık göstermektedir. Kamerun vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun beklediğiniz gibi olumlu sonuçlanmasına yardımcı olur. Vize başvurunuz için gereken evrakları sizler için hazırladık ve anlaşılır bir şekilde aşağıda sizlere sunduk. Seyahatinize uygun olan vize için gereken evrakları burada aşağıda bulabilirsiniz. 

Kamerun vize başvurunuz için gereken evraklar hakkında sormak ve öğrenmek istediğiniz varsa ve seyahatinize uygun vizeyi hazırlamış olduğumuz maddelerde bulamadıysanız +90 (212) 963 50 19 numaralı telefondan veya help@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşarak istediğiniz cevapları bulabilirsiniz. 

Kamerun Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

Kamerun vize başvurunuzda önemli birkaç detaylar vardır. Bu detaylardan ilki banka hesabınızda uygun miktarda para bulunması gerekmektedir. İkinci olarak başvuru yapan bireyin yaptığı meslektir bu konu vize için önemli bir başlıktır. Başvuruda bulunun bireylerden mesleği hakkında dokümanlar istenir ve bir şirkete bağlı ise şirket dokümanları da ek olarak istenmektedir. Kamerun yolculuğunuz da gerekli olanları dört farklı madde olarak aşağıda sizler için hazırladık.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Kamerun vize başvurusu işlemleri için olması gereken belgeler pasaportunuza, niçin seyahat ettiğinize ve verim sunum muafiyet durumunuza göre farklılık gösterebilir. Kamerun seyahatiniz için gereken belgeleri danışman çalışanımız ile iletişime geçerek ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz. Başvur belgelerinizi tamamlarken uzman ekip çalışanımız sizlere yardımcı olacaktır. Tamamlamış olduğunuz başvuru belgelerini size en yakın şubemize giderek elden teslim edebilir veya kargo yoluyla da bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığı dakikadan itibaren uzman ekip çalışanımız tarafından eksiklik veya hata olmaması için dikkatle incelenir ve size bildirilir. 
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Kamerun yolculuğunuz için gerçekleştireceğiniz vize başvurusunun ücreti öncelikle neden seyahat ettiğinize sonrasında pasaportunuza ve veri sunum kaydınıza bakılarak değişiklik gösterebilir. Kamerun vize başvuru ücreti hakkında öğrenmek istediklerinizi uzman ekip çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Kamerun vize başvuru ücretini size en uygun ola şubemize ulaşarak nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da EFT/Havale yoluyla da ücreti teslim edebilirsiniz. 
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Kıymetli yolcularımız Kamerun vize başvurusu yapan bireylerin biyometrik veri sunumu talep edildiğinde şahsen bulunması gerekmemektedir. Ancak bu tarafta vize başvurunuz için bitirmiş olduğunuz evrakları onaylatmanız gerekmektedir. Uzman ekip çalışanımız burada sizlere gereken desteği sağlayacaklardır. 
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz dakikadan itibaren uzman ekip çalışanımız sıklıkla inceleyerek başvuru sonucunu takip eder.Başvurunuz sonuçlanınca ise pasaportunuzu belirtmiş olduğunuz adresinize kargo aracılığı ile ulaştırabiliriz ya da size en yakın şubemizden teslim alabilirsiniz. 

Kamerun Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - İstanbul

Kamerun vize başvurusunda, kişilerin konsolosluklarda bizzat bulunmalarına gerek yoktur. Vize başvurusu için bulunması gereken evrakları uzman ekip çalışanımız sizler için ulaştırılması gereken kurumlara ileterek onaylatacaktır ve böylelikle vize başvurunuz devamı sağlanmış olacaktır.

Kamerun Vizesi Kaç Günde Çıkar? - İstanbul

Kamerun vizeleri sıklıkla 15 günlük, 3 aylık ve 6 aylık sürelerle çıkarılır. Kamerun vize çıkış süresi öteki vizelerden değişik olarak 5 iş günü içerisinde neticelenir. Ancak Kamerun Konsolosluğu’ nun resmi tatil günleri, yoğunluk durumuna ve olması gereken evrakların sağlanmaması, yolculuk nedeninize ve pasaportunuza göre belirlenen bu süre değişebilir. Vize çıkışınız 1-2 arayla önce veya sonra sonuçlanabilir. 

Kamerun seyahatiniz için bütün bilgilere verileri yenilenmiş ve aktif olarak ulaşmak isterseniz +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan veya help@eagvs.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz ve Euroasia Global Visa Services aracılığı ile  danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kamerun ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';