x
Kamerun

Vize İşlemleri

Kamerun

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Kamerun Vize Başvuru, Antalya

Kıymetli ziyaretçilerimiz, Afrika Kıtasının orta batı bölümünde yer alan Kamerun seyahatiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurunuzda sizlere gerekli olan tüm bilgileri güncel ve ayrıntılı bir şekilde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz. Sayfamızın ilerleyen kısımlarında başta Antalya şehrimiz olmak üzere Antalya Akseki, Aksu, Alanya, Kepez, Muratpaşa, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Korkuteli, Gazipaşa, Finike, Kemer, Elmalı, Demre, Gündoğmuş, İbradı gibi bilinen ilçeleri, Muğla, Burdur, Isparta, Konya, Karaman gibi komşu şehirler ve Mersin, Aydın, Denizli, Afyon olan çevre şehirlerden yapacağınız Kamerun vize başvurunuz için öğrenebileceğiniz bilgiler bulunmaktadır ve yapacağınız yolculuk için uygun vize hakkında gereken evrakları bulabilirsiniz. 

Kamerun seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusuna ait bilgi edinmek ve hakkında araştırma yapmak için danışmanlık hattını kullanmak üzere +90 (242) 255 01 45 numaralı telefonu veya Antalya@eagvs.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Kamerun Vizesi Kimlere Gerekir? - Antalya

Kamerun vizesi, Diplomatik(siyah), Hizmet(gri), Hususi(yeşil) pasaportu bulunan kişilerin vize almaları muaftır. Sadece Umuma Mahsus(bordo) pasaportu bulunanların Kamerun seyahati için vize almaları zorunludur. 

Kamerun Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Kamerun vize başvurusunda olması gereken evraklar öncelikle neden seyahat ettiğinize sonrasında ise veri sunum muafiyet durumunuza göre ve pasaportunuza göre çeşitlilik göstermektedir. Seyahatinize uygun vizenizi seçmeniz vize başvuru işleminizin olumlu sonuçlanması için bir adımdır. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakları kategoriler halinde ve nesnel olarak sizlere sunduk. 

Sizlere sunduğumuz yukarıdaki evraklar içerisinde harici olarak sormak ve öğrenmek istediğiniz başlıklar varsa +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve Antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşarak danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Kamerun Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Antalya

Kamerun vize başvurunuzda önemli olarak belirlenen başlıklar vardır. Bunlar; size ait banka hesabınızda seyahat için yeterli miktarda para bulunması ve yapmış olduğunuz meslek durumunuzdur. başvuruda bulunan bireylerin mesleklerine ait belgelerin istenilmesi ve herhangi bir şirkette çalışıyor ise şirketinde belgeleri ek olarak istenilmektedir. Kamerun yolculuğunuz için vize işlemlerinde sizde olması istenilen belgeleri temin etmek için gereken tüm bilgileri aşağıda sizler için hazırladık.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Kamerun vize işlemlerinizde gerekli olan dökümanlar; pasaportunuza, seyahat nedeninize ve veri sunum muafiyet konumunuza göre farkındalık olabilir. Kamerun seyahatiniz için temin etmeniz gereken dokümanlar hakkında danışman ekip çalışanlarımız ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Çalışanlarımız temin edeceğiniz dökümanlar hakkında sizlere destekte bulunacaktır. Tamamiyle dökümanları temin ettiğinizde size en yakın şubemize giderek veya kargo yoluyla da bizlere ulaştırabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız bize göndermiş olduğunuz dökümanları teslim aldıkları anda tamamlanmamış ya da hatalı bir bölüm olup olmadığını inceleyerek sizlere bilgi verecektir. 
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Kamerun seyahatiniz için vize işleminizde niçin seyahat ettiğiniz, sahip olduğunuz pasaportunuz ve veri sunum kaydınız vize ücretinde başkalık durumunu yaratabilir. Ekip çalışanlarımızdan vize ücretini öğrenebilirsiniz. Kamerun vize başvuru ücretini bulunduğunuz şehirdeki en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeyebilir ya da EFT/havale yöntemiyle de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurusunda bulunan şahıslardan biyometrik veri sunumu istendiğinde şahsen orada bulunulması gerekmemektedir. Bu bölümde vize başvurunuz için temin ettiğiniz dokümanları onaylatmanız gerekmektedir. Tabiki bu bölümde danışman çalışanlarımız size yardımcı olacaktır. 
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yaptığınız dakikadan itibaren uzman çalışanlarımız önemle başvuru sürecini takip ederler. Başvuru süreci bittiğinde bizleri bilgilendirmiş olduğunuz adresinize iletilecektir ya da şubemizden bizzat kendiniz teslim alabilirsiniz. 

Kamerun Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Antalya 

Kamarun vize başvuru işeminde bulunan bireylerin farketmeksizin olduğu durumdan istifaden konsolusluklarda bulunması gerekli kılınmamıştır. Vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz evrakları yetkili çalışanlarımız sizler için iletilmesi gereken kurumlara göndererek onaylayacaktır böylelikle vize işleminiz devam edecektir. 

Kamerun Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Antalya 

Çoğunluğa bakılacak olursa Kamerun vizeleri 15 günlük, 3 aylık ve 6 aylık olarak seyahat edecek olanlara çıkarılmaktadır. Kamerun vize çıkış süresi diğer vizlerden farklı olarak 5 iş günü içerisinde sonuçlanabilir. Fakat Kamerun Konsolosluğu’ nun resmi tatil günleri, oluşan yoğunluk durumu ve gecikmiş hatalı evrakların bulunmasıyla, seyahatinizde ufak tefek süre sorunları olabilir. 
Kamerun seyahatiniz için sizlere uygun somutlaştırılmış ve detaylı bir şekilde sunulmuş bilgilere sahip olmak isterseniz +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ya da Antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle irtibata geçerek danışmanlık hizmetinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.  

Kamerun ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';