x
Kamerun

Vize İşlemleri

Kamerun

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Kamerun Vize Başvuru, Gaziantep

Sayın ziyaretçilerimiz, 

Kamerun’a yapacağınız yolculuğunuz için vize başvurunuz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda Gaziantep ilimiz ve Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı, Araban, Oğuzeli, Yavuzeli, Karkamış gibi ilçeleri bunun yanında birde Kilis, Osmaniye, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Adıyaman olan komşu iller ve Hatay, AdanaMalatya, Mardin çevre illerinden gerçekleştirmek istediğiniz Kamerun vize başvurunuzun tamamlanması sürecini bütün ayrıntılarıyla takip edebilirsiniz.  

Kamerun seyahatinizde gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için gerekli evraklar hakkında bilgi edinmek ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden danışmanlarımız ile erişime geçebilirsiniz.

Kamerun Vizesi Kimlere Gerekir? - Gaziantep

Kamerun vizesi, Diplomatik (siyah), Hizmet (gri), Hususi (yeşil) pasaporta sahip olanların vize almaları imtiyazlıdır. Sadece Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahipleri Kamerun seyahati için vize almaları zorunludur. 

Kamerun Vizesi İçin Gerekli Evraklar-2023

Kamerun vize başvurunuz bazı durumlarda farklılık gösterebilir. Bunlar; pasaportunuz, seyahat sebebiniz ve veri sunum muafiyet durumunuzdur. Vizenizin olumlu ve dilediğiniz gibi çıkması için Kamerun vizenizi seyahat nedeninize uygun olarak seçmeniz size fayda sağlayacaktır. Seyahatinize uygun vize seçimleri için gerekli belgeleri ayrıntılarıyla aşağıda sizler için hazırladığımız kategorilerde bulabilirsiniz.

 
Kamerun vize başvurunuz için gerekli olan belgeler için anlaşılmayan ve sormak istedikleriniz için kategorilerdeki seçeneklerden aradığınızı bulamadıysanız +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve gaziantep@eagvsa.com e-posta adresinden danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Kamerun Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Gaziantep  

Kamerun vize başvurunuz da önemli iki şey vardır. Birincisi kişisel banka hesabınızda yeterli miktarda para bulunması gerekmektedir. Vize için önemli olan ikincisi kişinin sahip olduğu meslek durumudur. Kişilerin sahip oldukları mesleklerine ait dokümanların istenilmesi ve bunun yanında bir şirkette çalışıyor ise şirketin de dokümanları ek olarak istenmektedir. Kamerun seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuz da tamamlamanız gerekenler detaylı bir şekilde aşağıda size sunulmuştur.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Kamerun vize başvurunuz için lazım olan belgeler, pasaportunuza, niçin seyahat ettiğinize ve veri sunum muafiyet mevkisine göre başkalık göstermektedir. Sizler danışmanlarımız ile iletişime geçerek Kamerun seyahatiniz için lüzumlu olan belgeler için bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra belgelerinizi hazırlama evresinde de danışmanlarımız sizler için hazırda bulunacaklardır. Başvuru belgeleriniz bütünüyle amade olduğunda belgelerinizi size yakın şubemize ya da kargo aracılığı ile bizlere gönderebilirsiniz. Uzman ekip çalışanlarımız belgelerinizi teslim aldığı andan itibaren belgelerde eksiklik veya hata olmaması için sıkı takipte tutarlar ve herhangi bir durumda size bildirilir. 
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Kamerun yolculuğunuz için vize başvurunuz da seyahat amacınız, pasaportunuz ve verim sunum kaydınız vize ücretinde farkındalık yaratabilir. Danışmanlarımızdan vize ücretini öğrenebilirsiniz. Kamerun vize başvuru ücretini şubemize gelerek nakit veya kredi olarak ödeyebilir ya da EFT/havale aracılığıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.  
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Kıymetli Kamerun yolcularımız vize başvurusunda bulunan bireylerden biyometrik veri sunumu istendiğinde temel olarak bulunması gerekmez. Bu seksiyonda vize başvurunuz için elinizde bulunan belgeleri onaylatmanız gerekir. Sizlere bu kısımda danışmanlarımız yardımcı olacaktır. 
  • Pasaportun Teslim Alınması: Yetkili ekip çalışanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz andan itibaren büyük ölçüde dikkatle başvuru seyrini takipte tutarlar. Başvurunuz akıbete vardığında belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır ya da şubemizden elden teslim alabilirsiniz. 

Kamerun Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Gaziantep

Kamerun vize başvurusunda, başvuruyu yapan kişinin herhangi bir kademede konsolosluklarda bizzat bulunması zorunlu değildir. Vize başvurusu için temin ettiğiniz gerekli evrakları uzman yetkililerimiz sizler için gitmesi gereken kurumlara ulaştırarak  onaylatacaktır ve vize başvurunuzun seyri devam edecektir. 

Kamerun Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Gaziantep 

Büyük bir çoğunlukla Kamerun Vizeleri 15 günlük, 3 aylık, 6 aylık olarak çıkarılmaktadır. Kamerun vize çıkış süresi öteki vizelerden başka olarak 5 iş günü kapsamında sonuçlanmaktadır. Yalnız Kamerun Konsolosluğu’nun resmi tatil günleri, takvim yoğunluğunun ve eksik evrakların belirtilmesiyle, seyahatinize ve pasaportunuza uygun olarak tanımlanan bu süre değişikliğe işaret edebilir. 

Kamerun seyahatiniz yenilenmiş bütün bilgilere ulaşmak isterseniz +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve danışmanlık hizmetinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Kamerun ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';