x
Kamerun

Vize İşlemleri

Kamerun

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Kamerun Vize Başvuru, Bodrum

Sevgili Misafirlerimiz, Kamerun için yapacağınız vize başvurunuzla alakalı bütün detaylı bilgilerden haberdar olacağınız Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz. Bodrum ve devamında Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula ilçelerimiz ve Aydın, Denizli, Burdur, Antalya gibi komşu illerimiz de sizinle beraber Keramun vize başvurusu için gerekli bütün bilgilerden yararlanabilir aynı zamanda gerekli tüm evrak ve belgelerden haberdar olabilirsiniz. Kamerun seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusuna ait tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için danışman hizmetinden yararlanabilirsiniz. Danışman hizmeti için +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve Bodrum@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kamerun Vizesi Kimlere Gerekir? - Bodrum

Kamerun vizesi, Diplomatik(siyah), Hizmet(gri), Hususi(yeşil) pasaport sahiplerinin vize alma işleminden muaf edilmişlerdir. Yalnızca Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahipleri Kamerun seyahatleri için vize almaları zorunluluk taşır.

Kamerun Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Kamerun vize başvurunuz için gerekli olan evraklar ilk olarak seyahat sebebinize sonrasında ise veri sunum muafiyet halinize ve pasaportunuza göre çeşitlilik göstermektedir. Kamerun vizenizi seyahatinize yararlı olarak tanımlamanız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önem taşır. Vize başvurunuz için gereken evrakları aşağıda maddeler halinde belirledik en güncel haliyle maddelerde görebilirsiniz

Kamerun vize başvurusu için yukarıda belirlenen maddeler sizler için uygun ve tanımlayıcı olmadı ise sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla danışman hizmeti alabilmeniz için +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve Bodrum@aegvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kamerun Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bodrum

Kamerun vize başvurusu için bir takım önemli detaylar vardır. Bu önemli detaylardan ilki banka hesabınız da bulunması gereken bir miktar paranın olmasıdır bir diğeri ise başvuru yapan kişinin mesleki pozisyonudur bu husus vize alabilmek için oldukça önem taşır. Kişi eğer bir şirkete tabi olarak çalışıyor ise şirket belgeleri de gerekmektedir. Kamerun seyahati için yapılması gereken bazı önemli konuları dört başlık altında topladık.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Kamerun vize başvurusu için gerekli olan belgeler pasaportunuza, seyahat amacınıza ve veri sunum muafiyet durumunuza göre değişir. Kamerun seyahatiniz için gereken belgeleri danışman arkadaşımız ile haberleşerek detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Başvuru belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşımız sizinle ilgilenecektir ve gereken alakayı sağlayacaktır. Başvuru belgeleriniz hazır olduğu vakit belgelerinizi dilerseniz kişiye konum olarak en yakın şubemize gelerek şahsen elden teslim edebilir, dilerseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz tarafımıza ulaştığında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir sorun olmaması için dikkatle denetlenir ve tarafınıza aktarılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Kamerun seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunun ücreti ilk seyahat nedeninize sonra ise pasaportunuza ve veri sunum kaydınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Kamerun vize başvuru ücreti hakkında bilgi almak için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Kamerun vize başvuru ücretini size en yakın şubemize giderek nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da EFT/Havale seçenekleri ile de ödeyebilirsiniz. 
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Sevgili yolcularımız Kamerun vize başvurusunda bulunan bireylerden biyometrik veri sunumu istendiğinde şahsi olarak bulunması gerekmetedir. Yalnız bu bölümde vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz evrakları onaylatmanız gerekmektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız bu bölümde sizlere gereken desteği vereceğinden emin olabilirsiniz. 
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yaptığınız tarihten başlayarak uzman ekip arkadaşlarımız günlük kontrollerle başvurunun gidişatını takip etmektedir. Başvurunuz kabul edildiğinde pasaportunuzu bizlere vermiş olduğunuz adrese kargo iş birliğinde iletebiliriz ya da size en yakın şubemize gelerek pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz.

Kamerun Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Bodrum

Kamerun vize başvurusu için başvuru yapan kişinin Kamerun Konsolosluğunda birebir bulunması zorunlu değildir. Vize başvurusu sırasında bulunması gereken tüm evrakları görevli uzman arkadaşlarımız tarafından gerekli mecralara ulaştırılacaktır ve onaylatılacaktır akabinde vize başvurunuz devam edecektir.

Kamerun Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Bodrum

Kamerun vizeleri genellikle 15 günlük,3 aylık ve 6 aylık olarak çıkarılıp yolcularımıza ulaştırılır.Kamerun vize çıkış süreci vizelerden farklı olarak 5 günde sonuçlanır. Fakat süre bazı sebeplerden dolayı farklılık gösterebilir. Kamerun konsolosluğunun tatil günleri,yoğunluk tamamlanmayan evrakların bulunması, yolculuk nedeniniz, ve pasaportunuza en uygun olarak belirlenen süre bu gibi sebeplerden dolayı süreç değiştirebilir. Vize çıkışınız bir kaç gün önce veya sonra olarak değişiklik gösterebilir.

Kamerun seyahati için farklı birçok sorunuza cevap bulmak aynı zamanda en doğru ve güncel bilgiye ulaşmak istiyorsanız +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve Bodrum@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kamerun ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';