x
Kamerun

Vize İşlemleri

Kamerun

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Kamerun Vize Başvuru, İzmir

Kıymetli ziyaretçilerimiz,

Gerçekleştireceğiniz Kamerun vize başvurunuz için dikkatle hazırlamış olduğumuz önemli olan verileri bir çok seçenekler dahilinde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services İzmir sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızda karşınıza ilk olarak İzmir ilimizin çıkması ile; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı,Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme,Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla olarak bildiğimiz ilçeleri ve Manisa, Aydın, Balıkesir olan komşu iller ve Kütahya, Uşak, Muğla, Denizli, Çanakkale olan çevre illerden istediğiniz gibi başvurunuzu gerçekleştireceğiniz Kamerun vize başvurunuzda sizler için gerekli olan bilgilere anında ulaşabilirsiniz. 

Kamerun seyahatiniz için daha ayrıntılı ve etkin bilgilere ulaşmak isterseniz seyahat amacınıza göre en uygun danışmanlık hizmetinden yararlanmak isterseniz +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve izmir@eagvs.com e-posta adresinden şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Kamerun Vizesi Kimlere Gerekir? - İzmir

Kolaylıkla Türkiye’ den Kamerun vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizler için en münasip yolculuğu sunabiliriz. Kamerun için yapacağınız seyahatiniz için Diplomatik(Siyah), Hizmet(Gri) ve hususi(Yeşil) Pasaport sahipleri vize gerekmeden Kamerun'a yolculuk yapabilirler. Ancak Umuma Mahsus(Bordo) Pasaport sahiplerinin vize almaları gerekmektedir. 

Kamerun Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - İzmir

Kamerun vize işlemleri için bulunması gerekli olan evraklar başvuru yapan şahısların mesleki mevkisine, pasaport ve yolculuk tavrına yönelik değişiklik gösterebilir. Vize başvurunuzu yaparken ne sebeple seyahat ettiğinizi ve  sizin için en uygun vize türü ve vize süresini belirtmeniz vize başvurunuzun beklediğiniz şekilde olumlu sonuçlanmasına hayliyle yardımcı olmaktadır. Kamerun vize başvurunuz için sizde kesinlikle olması gereken evrakların hepsine aşağıda sizin için hazırlamış olduğumuz maddelerde bulabilirsiniz. 

Kamerun seyahatiniz için gerekli olan evraklar hakkında sormak istediğiniz ya da daha fazla bilgi sahibi edinmek isterseniz +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve izmir@eagvs.com e-posta adresinden şirketimizle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.   

Kamerun Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir 

Kamerun vize başvurunuzda önemle üzerinde durulması gereken mutena olan bir kaç konu vardır. Bu konulardan birincisi banka hesabınızda yeterli miktarda para bulunması gerekmektedir. İkincisi başvuru yapan şahısların sahip olduğu mesleği de mühimdir. Başvuruda bulunan şahıslardan mesleki dokümanları özenle istenir ve herhangi bir şirkette çalışıyor ise şirket belgeleri de ek olarak istenilmektedir. 

Kamerun vize başvurunuz için uygulamanız gerekenleri sizler için dört farklı başlık altında topladık ve sizlere sunduk. 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Kamerun vize başvurunuz da bulunması gereken evraklar pasaportunuza, seyahat sebebinize ve verim sunum muafiyetinize göre farklılık gösterebilir. Kamerun seyahatiniz için sağlamanız gereken belgeleri danışman çalışanımız ile iletişime geçerek itina ile bilgi alabilirsiniz. Başvuru belgelerinizi tamamlama sırasında danışman çalışanımız sizlere destekte bulunmak için hazır halde bulunacaklardır. başvuru belgeleriniz eksiksiz bittiğinde ise sizlere en makul olan şubemize gelerek elden teslim edebilir ya da kargo yoluyla da belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Kamerun seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda ücrette ilk önce seyahat nedeninizi sonra ise pasaportunuza ve veri sunumu kaydınıza bakılarak değişiklik olabilmektedir. Kamerun vize başvuru ücretini öğrenmek için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Kamerun vize başvuru ücretini sizin bulunduğunuz mevkiinize en uygun şubemize uğrayarak nakit veya kredi kartı ile tediye edebilir ya da EFT/Havale opsiyonundan biriyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Biyometrik veri Sunumu: Kıymetli Kamerun yolcuları Kamerun vize başvurusu yapan şahıslardan biyometrik veri sunumu istendiğinde kişisel olarak bulunması gerekli kılınmamıştır. Ancak bu kısımda vize başvurunuz için bitirmiş olduğunuz evrakları onaylatmanız gerekmektedir. Uzman ekip çalışanlarımız evraklarınızı onaylatma sürecinde sizlere yardımda bulunmak için hazırlardır.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yaptığınız andan itibaren uzman ekip çalışanlarımız dikkatle ve günlük olarak incelemelerle başvuru sonucunu müşahede altında tutarlar. Başvurunuz sizlere yönelik faydalı bir şekilde neticelendiğinde pasaportunuzu size en muvafık olan şubemize iletilerek şahsen elden kabul ederek ve belirtmiş olduğunuz adrese pasaportunuzu kargo ile teslim edilmesini sağlayabiliriz. 

Kamerun Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - İzmir

Kamerun vize başvurusunda, başvuru yapanların herhangi bir derecede konsolosluklarda şahsen bulunması gerekmemektedir. Vize başvurusu için hazırlamış olduğunuz gerekli olan evrakları uzman ekip arkadaşlarımız sizler için ulaştırılması gereken kurumlara ileterek onaylatacaktır ve vize başvurunuzun sürekliliği sağlanacaktır. 

Kamerun Vizesi Kaç Günde Çıkar? - İzmir

Kamerun vizeleri 15 günlük, 3 aylık ve 6 aylık olarak çıkarılarak yolculuk yapanlara verilmektedir. Kamerun vize çıkış süresi öteki vizelerden farklı olarak 5 iş günü içerisinde neticeye kavuşmaktadır. Fakat Kamerun Konsolosluğu’nun resmi tatil günleri, yoğunluk takviminin ve eksik evrakların bulunmasıyla, yolculuk sebebinde ve pasaportunuza uygun olarak belirlenen bu süre değişiklik gösterebilir, vize çıkışınız 1-2 gün önce veya 1-2 gün sonra gerçekleşebilir.

Kamerun seyahatiniz için daha fazla bilgilere ulaşmak isterseniz +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan ve izmir@eagvs.com  e-posta adresinden istediğin zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services aracılığı ile danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kamerun ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';