x
Kamerun

Vize İşlemleri

Kamerun

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Kamerun Vize Başvurusu, Bursa

Sayın ziyaretçilerimiz,

Yapacağınız Kamerun vize başvurusu için özenle hazırladığımız gerekli olan bilgileri birçok ayrıntılarıyla bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Bursa sayfamıza hoşgeldiniz. Sayfamızda ilk olarak Bursa ilimiz olmakla birlikte; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi ile belirlenen ilçeleri ve Bilecik, Kütahya, Balıkesir, Yalova olan komşu iller ve Sakarya, Kocaeli, Bolu, Eskişehir, Afyonkarahisar gibi çevre illerden dilediğiniz gibi başvuru yapacağınız Kamerun vize başvurunuz da sizler için mühim ve lazım olan bilgilere erişebilirsiniz. 

Kamerun yolculuğunuz için daha teferruatlı ve yenilikli bilgilere ulaşmak isterseniz ve yolculuğunuzun nedenine en uygun danışmanlık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan veyahut help@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz. 

Kamerun Vizesi Kimlere Gerekir? - Bursa

Türkiye’den çok kolay bir şekilde Kamerun vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Şahsınıza en uygun biçimde yolculuk yapabilirsiniz. Kamerun için gerçekleştireceğiniz seyahatiniz için Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) Pasaport sahipleri vize gerekmeden Kamerun’a yolculuk edebilir. Fakat Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin vize almaları gerekmektedir.

Kamerun Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - Bursa

Kamerun vize işlemleri için lazım olan evraklar başvuru yapan fertlerin mesleki konumuna, pasaport ve seyahat durumlarına yönelik çeşitlilik gösterebilir. Vize başvurunuzu yaparken ne için  seyahat ettiğinize uygun vize türü ve vize süresini tanımlamanız vize başvurunuzun istekleriniz yönünden pozitif sonuçlanmasına oldukça yardımcı olmaktadır. Kamerun vize başvurunuz için sizde mutlak olması gereken evrakların tamamına alt tarafta sizler için sunduğumuz seçenekler arasında güncel bir şekilde bulabilirsiniz.

Kamerun yolculuğunuz için olması gereken evraklar için aklınızda soru işareti kaldıysa ya da bu konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan veya help@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Kamerun Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Kamerun vize başvurunuzda mühimli bir şekilde üzerinde durulması gerekli olan ciddi birkaç başlık bulunmaktadır, bu başlıklardan ilki banka hesabınızda cüzi miktarda para bulunması gerekmektedir. ikincisi başvuru yapan kimsenin uğraştığı mesleği de önemlidir. Başvuruda bulunan kimselerden mesleki dokümanları itina ile istenir ve bir şirkette çalışıyor ise şirket belgeleri de ek olarak istenilmektedir. Kamerun vize başvurunuz için gerçekleştirmeniz gerekenleri sizler için dört başlık altında derledik ve sizlere tanıttık.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Kamerun vize başvurunuz için elinizde olması gereken belgeler pasaportunuza, seyahat nedeninize ve verim sunum muafiyetinize göre çeşitlilik gösterebilir. Kamerun yolculuğunuz için sahip olmanız gereken belgeleri danışman arkadaşlarımız ile irtibata geçerek özenli bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Başvuru belgelerinizi bitirme esnasında danışman arkadaşlarımız tarafından daima size yardım sağlanacaktır.Başvuru belgeleriniz tamamıyla bittiğinde ise dilediğiniz gibi sizlere en yakın şubemize gelerek şahsen sizden teslim edilebilir veya kargo ile birlikte belgelerinizi bizlere gönderebilirsiniz.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Kamerun yolculuğunuz için gerçekleştireceğiniz vize başvurusunun ücreti ilk olarak seyahat amacınızı ikinci olarak pasaportunuza ve veri sunumu kaydınıza değinilerek değişiklik gösterebilir. Kamerun vize başvuru ücretini öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Kamerun vize başvuru ücretini sizin konumunuza en uygun şubemize giderek nakit veya kredi kartı ile ödeyebilir ya da EFT/Havale seçeneklerinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Biyometrik Veri Sunumu: Değerli Kamerun yolcuları Kamerun vize başvurularında bulunan kişilerden biyometrik veri sunumu isteğinde şahsen bulunulmaz. Fakat bu bölümde vize başvurunuz için tamamlamış olduğunuz evrakları onaylatmanız gerekmektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız evraklarınızı onaylatma sürecinde sizlere olması gereken yardımı sunacaklardır.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz dakikadan itibaren uzman ekip arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde günlük incelemelerle  başvuru neticesini gözlemde tutarlar.

Başvurunuz sizlere faydalı bir biçimde netliğe ulaştığında pasaportunuzu size en yakın şubemize ulaşarak kendiniz elden kabul ederek veya bizleri bilgilendirmiş olduğunuz adrese pasaportunuzu kargo yolu ile şahsınıza teslim edilmesini sağlayabiliriz. 

Kamerun Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Bursa

Kamerun vize başvurusunda, başvuru yapan kimselerin rastgele bir kademede konsolosluklarda şahsen bulunması gerekmemektedir. Vize başvurusu için elde ettiğiniz gerekli evrakları uzman ekip çalışanlarımız sizler için aksettirilmesi gereken kurumlara ulaşarak onaylatacaktır ve vize başvurunuzun devamlılığı sağlanacaktır. 

Kamerun Vizesi Kaç Günde Çıkar - Bursa

Kamerun vizeleri 15 günlük, 3 aylık ve 6 aylık çıkarılarak seyahat edenlere verilmektedir. Kamerun vize çıkış süresi diğer vizelerden farklı olarak 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Yalnız Kamerun Konsolosluğu’nun resmi tatil günler, yoğunluk konumunun ve bitmemiş evrakların olması, yolculuk nedeninde ve pasaportunuza makul olarak tanımlanan bu süre farklılık gösterebilir, vize çıkışınız 1-2 gün önceden ya da 1-2 sonradan gerçekleşebilir. 

Kamerun yolculuğunuz için merak ettiğiniz konular hakkında ve çok daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz +90 (212) 963 33 85 numaralı telefondan veya help@eagvs.com e-posta adresinden dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir, Euroasia Global Visa Services vasıtası ile danışmanlık hizmetinden istifade edebilirsiniz.

Kamerun ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';