x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İrlanda Vize Ücreti 2020

M. Ekrem 12/12/18, 10:15
irlanda vize ücreti hakkında bilgi almak istiyorum schengene dahil mi acaba aynı şekilde schengen ücreti mi ödüyoruz yoksa ingiltereye mi bağlı teşekkürler. ayrıca kaç gün önceden başvurmam gerekiyor?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
İrlanda vize ücretleri, başvuru kategorinize ve tek/çift giriş seçeneğine göre şekillenmektedir. Tek girişli vizenin 95 €, çok girişlinin ise 135 € konsolosluk ücreti bulunmaktadır. Sigorta bedeli, hizmet bedeli, kargo bedeli, biyometri işlemi bedeli ve danışmanlık bedeli bu ücretlere dahil değildir.
Schengen vizesi ile İrlanda'ya giriş yapamazsınız, İrlanda'nın kendi vizesine başvurmanız gereklidir, fiyatlandırması da buna göredir. İngiltere vizesi ile İrlanda'ya giriş yapabilirsiniz fakat önce İngiltere'ye girmeniz gereklidir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
İrlanda vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta vize kategorinize göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve değerlendirme sürecine alınmak üzere konsolosluğa gönderecektir.
İrlanda vize işlemleri için şahsen gelmenize gerek yoktur. Başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren İrlanda vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver