x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İrlanda Vize Randevu

C. Soyak 11/12/18, 11:33
irlanda'ya dil okulu amacıyla seyahat etmeyi planlıyorum ancak konsolosluk ankara'da görünüyor, istanbul'dan başvuru yapabiliyor muyuz? ayrıca ne kadar süre önce başvurmam gerekli yardımlarınızı bekliyorum..
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
İrlanda vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta eğitim vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve değerlendirme sürecine alınmak üzere konsolosluğa gönderecektir. Konsolosluk Ankara'da bulunuyor ama İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Antalya illerinden de başvuru kabul ediyorlar.
İrlanda vize işlemleri için şahsen gelmenize gerek yoktur. Başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren İrlanda vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

i. AKKUŞ 29/12/18, 14:46
Merhaba, Edirne keşanda yaşıyorum. 1 haftalık irlanda seyahati yapmak istiyorum. Kız arkadaşımı görmek için. Nasıl bir yol izlemem gerekir? başvuru işlemlerimi edirneden tamamlayabilir miyim?
T. Berver 29/12/18, 15:26
Ben yazılım mühendisi olarak çalışıyorum, kızım ise lise öğrencisi. Kızımla birlikte irlanda'da bulunan bir arkadaşımı ziyaret edip 1 hafta yanında kalmak istiyoruz. Bu planlamayı nasıl yapabiliriz? randevu aşaması ve süreçler ile ilgili yardımcı olur musunuz?
Cevap Ver