x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İrlanda Vizesi Gerekli Evraklar 2020

M. Demir 15/12/18, 13:51
irlandaya gitmek istiyorum nasıl gidebilirim?? 1 haftalık tatil planlıyorum hangi evraklar lazım olur mail atarmısınız sağolun.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
İrlanda vizesi gerekli evraklar 2020 yılı için başvuru kategorisine ve çalışma durumunuza göre şekillenmektedir. İrlanda'ya turizm amaçlı seyahat etmek isteyen bir özel sektör çalışanı için gerekli evrakları; özlük evrakları, iş evrakları, gelir gösterir evraklar ve seyahate dair evraklar şeklinde 4 kategoride toplayabiliriz.
-Özlük evraklarınız (Pasaport, 2 adet fotoğraf, Kimlik fotokopisi, Tam vukuatlı nüfus aile kayıt örneği ve İngilizce tercümesi, Şahsi İngilizce vize talep dilekçesi)
-İş Evraklarınız (İngilizce çalışma ve izin yazısı, SGK girişi, SGK 4A hizmet dökümü, son 3 ayın maaş bordrosu, şirketin ingilizce faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası ve sicil gazetesi fotokopileri)
-Gelir Gösterir Evraklarınız (Son 3 ayın banka hesap dökümü, varlıklar dökümü, varsa farklı kanıtlanabilir gelirlerinize dair evraklar)
-Seyahata dair evraklar (Hotel ve uçak rezervasyonu, eğer bir organizasyona katılacaksanız ya da farklı planlarınız varsa buna dair broşür, program ya da bilet)
İrlanda vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta vize kategorinize göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve değerlendirme sürecine alınmak üzere konsolosluğa gönderecektir.
İrlanda vize işlemleri için şahsen gelmenize gerek yoktur. Başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren İrlanda vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

İ. kabalak 02/03/19, 03:44
Merhaba ben İrlanda da çalışmak istiyorum , çalışma izni , oturma izni nasıl alabilirim ?
Cevap Ver