x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İrlanda Aile Ziyareti Vizesi

i. orhan 04/12/18, 17:16
yeşil pasaport sahipleride vizeye(aile - akraba ziayreti) için başvuruda bulunmalı mı? vizeye başvuracaksak gerekli evrakların tamamlanması sonrasında ANKARA ya gelmeye gerek varmı? evraklar posta veya kargo ile gönderilebilir mi? her bir pasaport vizesi için mi 60 Euro ödenir? yoksa tüm alie için (toplam 4 kişi) 60 euro mu? irlanda daki akrabam davet mektubunu bana mı yoksa konsoluskuğa mı göndermeli ? bu mektup ıslak imzalı olmalı mı?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

Yeşil pasaport sahipleri de İrlanda için başvuruda bulunmalıdır, herhangi bir vize kolaylığı yoktur. İrlanda vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İstanbul ya da Ankara'ya şahsen gelmenize gerek olmadan evraklarınızı kargoyla tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

İrlanda vizesinin konsolosluk bedeli 1 kişi için 95€ olarak belirlenmiştir. Her birey için bu ücret ödenmek zorundadır. Sigorta bedeli, hizmet bedeli, kargo bedeli, biyometri işlemi bedeli ve danışmanlık bedeli bu ücretlere dahil değildir.

İrlanda'daki akrabanız davet mektubunu size mail üzerinden gönderebilir, ıslak imzalı olması şart değildir. Mektupla birlikte İrlanda'daki oturum ya da kimlik kartının fotokopisini de göndermesi gereklidir.
Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43

Cevap Ver