x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İrlanda İngilizce Dil Eğitimi

S. Özkıran 18/11/18, 21:18
irlanda'da dil okuluna gitmek istiyorum daha önce ingiltere'den ret aldım, paranın kaynağını belirsiz bulmuşlar. şimdi ingiltere'de dil okulunu iptal edip irlanda'da dil okuluna kayıt oldum, ücretimi ödedim ama endişelerim var buradan da ret alır mıyım? danışmanlık bedeliniz nedir?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

İngiltere'den almış olduğunuz ret, İrlanda vize başvurunuzu direkt olarak etkilemez. Ret mektubunuzdaki olumsuzluğu ortadan kaldırmanız yeterli olacaktır. Bankanıza koyduğunuz paranın kaynağı konusunda kanıt niteliğinde evraklar sunabilirsiniz.
İrlanda vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta eğitim vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve değerlendirme sürecine alınmak üzere konsolosluğa gönderecektir. Konsolosluk Ankara'da bulunuyor ama İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Antalya illerinden de başvuru kabul ediyorlar.
İrlanda vize işlemleri için şahsen gelmenize gerek yoktur. Başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren İrlanda vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';