x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Ermenistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Yeşil Pasaporta Ermenistan Vizesi
S. Solmaz 23/06/20, 19:50 Cevabı Görüntüle
Merhaba, babam askeriyeden emekli. Onun üzerinden ben de pasaporta başvurdum ve yeşil pasaport verdiler. Şimdi bu pasaportu kullanarak birkaç ülkeye yolculuk yapmak istiyorum. Ermenistan da gideceğim ülkeler arasında. Yeşil pasaportum olduğu için pek çok ülkeye vizesiz gideceğimi okuyorum. Ermenistan için bu durum nedir? Yeşil pasaporta Ermenistan vizesi gerekiyor mu yoksa vizesiz gidebilir miyim?
Ermenistan E-vize
S. Nurlu 23/06/20, 19:41 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, Önümüzdeki aylarda Ermenistan’a bir arkadaşımı ziyaret etmeye gitmek istiyorum. Vize işlemleri için biraz araştırma yaptım ve e-vize alındığını okudum. Daha önce böyle bir şey duymadığım için bilgi doğru diye emin olmak istiyorum. E-vize denilenler tam olarak nedir ve normal vizeye göre bir farklılığı ya da dezavantajı var mı?
Ben Muğla’da yaşıyorum. Daha önce Schengen vizesine başvurmak için Ankara’ya gitmiş parmak izi vermiştim. Bu vize için de yine Ankara’ya gitmem gerekecek mi? Bir de Schengen başvurum ret olmuştu, bu bir sorun tescil eder mi? Siz öneriyor ya da bu vizeyi alıyor musunuz? Kısaca Ermenistan E-vize hakkında Bilgi verebilirseniz sevinirim.
Ermenistan Vize İstiyor Mu?
T. Acar 23/06/20, 19:32 Cevabı Görüntüle
Sayın yetkili ailemle birlikte öncelikle Gürcistan’a, ardından ise Ermenistan’a gitmek ve turistik amaçlarla gezmek istiyoruz. Eşim ve benim pasaportlarımız var ama çocuklarımız için henüz başvuruda bulunmadık. Çocuklarımızın birisi 9 diğeri ise 12 yaşında. Onların da pasaport başvurularını yapacağız. Pasaportlarımızla Gürcistan’a vizesi girebildiğimizi okuduk. Aynı imkan Ermenistan için de söz konusu mu yoksa Ermenistan Vize İstiyor Mu? Vize almamız gerekecekse çocuklarımıza vize alacak mıyız yoksa bizim pasaportlarımıza mı kayıt edilmesi gerekiyor. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.
Ermenistan Kapıda Vize
S. Çelebi 23/06/20, 19:27 Cevabı Görüntüle
Merhabalar. Önümüzdeki ay Ermenistan’a gitmek istiyorum. Yanımda 2 arkadaşım daha olacak. Birlikte 10 günlük bir gezi planladık. Ben 1 yıllık pasaportumu yeni aldım, arkadaşlarım ise yeşil pasaport sahibi. Uçak ile yolculuk yapmayı planlıyoruz ama vize konusunda farklı bilgiler okuduk, kafamız karıştı. Ermenistan kapıda vize alınabiliyor mu yoksa öncesinden mi vize almamız gerekiyor ve kalacağımız süre açısından herhangi bir sorun yaşar mıyız?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES