x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vizesi, Ankara

Merhaba, Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi sayfamıza hoş geldiniz. EAGVS Ankara şubesi aracılığıyla, Ermenistan vizesi hakkında aradığınız gerekli tüm bilgileri sizler için hazırladık. Sizler için hazırladığımız bu sayfada Ermenistan e-vize hakkında güncel bilgiler bulabilirsiniz.

Ankara'dan Ermenistan vizesi başvurusu hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru sürecinizi hızlıca başlatmak için evize@eagvs.com adresine e-posta atabilir, dilerseniz +90 (212) 963 26 13 numarasını arayabilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Ankara

Ermenistan Cumhuriyeti, vize işlemlerini e-vize uygulamasıyla kolaylaştırmıştır. E-vize uygulaması, internet üzerinden vize başvurusu yapılan böylece vize işlemlerini hızlandıran bir uygulamadır. E-vize uygulamasıyla alacağınız Ermenistan vizesi, e-posta yoluyla size gönderilir ve diğer vizelerden hiçbir farkı olmayarak aynı geçerliliği gösterir. EAGVS Ankara şubesi aracılığıyla alacağınız Ermenistan vizelerini, e-vize uygulaması sayesinde kolayca alabilir ve başvuru dosyanızın incelenme sürecini başvuru sistemi vasıtasıyla şahsen takip edebilirsiniz. E-vize için hazırlanacak başvuru belgeleri, hazırlandıktan sonra taratılarak bilgisayara aktarılmalı ve başvuru sistemine yüklenmelidir. Başvuru dosyanız onaylanırsa vizeniz size e-posta ile iletilecektir.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Ankara

Ermenistan’a seyahat etmeyi planlayan tüm Türk vatandaşları, vize uygulamasına tabi tutulur. Ermenistan e-vize uygulaması sayesinde Türkiye üzerinden vize başvurusu yapmak isteyen konsolosluk sayfasında etraflıca belirtilen bazı ülke vatandaşlarına da hizmet vermekteyiz. Bu ülke vatandaşları, EAGVS kurumumuz aracılığıyla Türkiye üzerinden Ermenistan e-vize alabilmektedir. Ermenistan vizesi alıp alamayacağınızı öğrenmek için Ankara şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Ankara

Daha öncede belirttiğimiz gibi Ermenistan, e-vize uygulaması sunmaktadır. E-vize uygulaması, başvuru işlemlerini kolaylaştırmakla birlikte, başvuru sürecini hızlandırmaktadır. Ermenistan, vize başvurusunda bulunacak bireylere 21 günlük tek giriş ve 120 günlük tek giriş seçeneklerini sunar. E-vize uygulaması ile aile ziyareti, turistik ve ticari vize kategorilerinde vize alabilirsiniz.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Başvuru belgeleri hazırlanmadan önce, hangi kategori ile başvurmanız gerektiği, danışmanımız eşliğinde belirlenir ve böylece kategoriye uygun belgeler belirlenebilir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Kategorinizin belirlenmesiyle, gereken belgelerin listesi tarafınıza sunulur. Bu belgeleri hazırladıktan sonra tarayıcı ile taratarak bilgisayara atmanız ve sizinle ilgilenen uzmanımıza iletmeniz gerekir.
  • Belgelerin Kontrolü: Danışmanımıza sunduğunuz belgeler, dikkatle ilgilenerek başvuru dosyası oluşturulur. Bu aşamanın önemi, başvuru onaylanması ihtimalini arttırmaktır. Uzmanlarımız başvuru belgelerini inceleyerek yanlışlık varsa düzeltir ve böylece hem onay alacak bir başvuru hazırlar hem de başvuru onay süresinde oluşabilecek belge düzeltme gibi zaman kaybettirecek durumları engellemiş olur.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvuru ücretinin ödenmesi, başvurunuzun işleme koyulup Ermenistan vize başvurusu sistemine yüklenmesi için ön koşuldur. Yetkilimizden öğreneceğiniz başvuru ücretini banka aracılığıyla yine yetkilimizden öğreneceğiniz hesap numarasına yatırabilir veya şubemizi ziyaret ederek ödeyebilirsiniz.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Gerekli başvuru ücretinin ödenmesiyle, Ermenistan vize başvurunuz sisteme yüklenerek konsolosluğun incelemesine sunulur. Sisteme yüklenen başvurunun ne durumda olduğunu, uzmanlarımız devamlı takip eder ve sizin süreçle ilgili haberdar olmanızı sağlar. Başvurunuzun kararlaştırılması sonucunda vizeniz, başvuruda belirtmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilir.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Ankara

Ermenistan vize başvuru ücreti bazı faktörlere göre değişiklik gösterir. Ülkede bulunmayı düşündüğünüz süre, vize ücreti üstünde etki göstermektedir. 21 gün tek girişli ve 120 gün tek girişli vize veren Ermenistan, bu iki vize tipi için farklı ücretler talep eder. En doğru ve güncel bilgiyi alabilmek için şubemizle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Ankara

Ermenistan için yapacağınız vize başvurularında, şahsen uygulamanız gereken bir prosedür bulunmaz. Bu yüzden başvuru süresince şahsi olarak bulunmanız gereken bir yer yoktur. E-vize uygulaması sayesinde, bölge fark etmeden vize başvurusu alan Ermenistan, vize başvurularında başvuru sahiplerini mülakata çağırmaz.

Ermenistan vizesi online olarak alındığı için, başvuru sonuçlanma süresi diğer vizelere göre biraz daha kısadır. Ermenistan vizesi başvuru sonuçları 3 gün içerisinde belli olur ve sonuç tarafınıza e-posta ile gönderilir. Başvuru karara bağlanma sürecini ek belge talepleri, belgelerde yanlışlık veya başvurulan tarihin konsolosluğun kapalı olduğu günlere denk gelmesi uzatabilir.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';