x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vizesi, İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services İzmir şubesi olarak sizlere Ermenistan vizesi başvuru süreciyle alakalı detaylı, gerekli ve güncel bilgiler hazırladık. EAGVS İzmir şubesi olarak tüm vize başvurularında olduğu gibi Ermenistan vizesi başvurusunda da yanınızdayız.

İletişim için evize@eagvs.com e-posta adresimizi veya +90 (212) 963 26 13 numaramızı kullanabilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? İzmir

Ermenistan online vizesi, e-vize uygulaması olarak tabir edilir. E-vize, Ermenistan vizesi almak isteyen Türk vatandaşlarının işini kolaylaştıran bir vize türüdür. E-vize için gerekli vize başvuru belgeleri bilgisayar üzerinde hazırlanır ve Ermenistan online vize başvuru sistemine yüklenir. E-vize, e-posta yoluyla sizlere ulaştırılır. İşlevi diğer vizelerden farksızdır. EAGVS İzmir şubesi aracılığıyla, başvuru süreci çevrimiçi olarak takip edilebilir. İkamet edilen bölge fark etmeden, sadece internet yoluyla başvuru yapılır.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? İzmir

Ermenistan vizesi, Türk vatandaşları için her tür pasaportta gerekli kılınmıştır. Umuma mahsus, hizmet, diplomatik ve hususi pasaport sahibi her Türk vatandaşı, Ermenistan’a giriş yapabilmek için vize sahibi olmak zorundadır. Ermenistan vizesi, tabi ki pasaportları olması şartıyla başka ülke vatandaşları için de Türkiye üzerinden alınabilir. Konsolosluk sayfasında belirtilen ülkelerinden olan yabancı uyruklu bireyler, Türkiye üzerinden Ermenistan e-vizesi alabilirler.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, İzmir

Ermenistan E-vizesi aile ziyareti, ticari ve turistik vize kategorilerinde alınabilen bir vize çeşididir. Ermenistan Konsolosluğu, 21 gün kalma süresi ve tek giriş hakkı, 120 gün kalma süresi ve tek giriş hakkı olarak iki tipte vize alabilmenizi sağlar.

Gelelim Ermenistan vizesi alabilmek için gerekli adımlara…

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Seyahat kategorisi belirleme, her vize başvurusunda olduğu gibi Ermenistan vizesinde de yapılması gereken bir aşamadır. Vize başvurusunda gerekecek belgeleri tespit etmek adına önemlidir. Uzmanlarımız yardımıyla size en uygun kategori belirlenerek vize başvuru süreci başlar.
  • Belgelerin Hazırlanması: Ermenistan e-vizesi için gerekli belgeler, evraklar ve bunları hazırlamak için yapmanız gerekenler sizlerin bilgisine sunulur. Vize başvurusu belgeleri hazırlanarak bilgisayar ortamına aktarıldıktan sonra, bunları başvuru dosyası haline getirecek uzmanımıza iletmeniz gerekir. Belgeleri e-posta ile bizlere ulaştırabilirsiniz.
  • Belgelerin Kontrolü: Hazırlanan belgeler, hatasız ve onaylanacak bir hale getirilebilmesi için uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenir. Eğer bir düzeltme yapılması gerekliyse tarafınıza bildirilir ve gerekli düzenlemeler yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvuru ücreti, konsolosluk tarafından istenen ücreti de kapsadığından, başvuru dosyasının işleme koyulabilmesi için ödenmelidir. Ödeme yapılmadan başvurular konsolosluk incelemesine sunulmaz. Ermenistan vizesi başvuru ücretini şubemize gelerek ödeyebilirsiniz. Dilerseniz yetkilimizden alacağınız banka hesap numarasına da ödeme yapabilirsiniz.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvuru dosyanız ücretin ödenmesinin ardından konsolosluk incelemesine sunulur. Sisteme yüklenerek Ermenistan konsolosluğu tarafından incelenen başvuru dosyanızın durumunu, bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Başvuru dosyanız incelenip karara bağlandıktan sonra, vizeniz e-posta yoluyla elinize ulaştırılır.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, İzmir

Ermenistan e-vize başvuru ücreti, 21 gün tek girişli vize için farklı, 120 gün tek girişli vize için farklıdır. İlgilendiğiniz vize geçerlilik süresiyle ilgili en güncel bilgiyi Euroasia Global Visa Services İzmir şubesinden öğrenebilirsiniz.

Ermenistan vize başvurusu ücreti, danışmanlık servis bedeli, konsolosluk harcı, vize başvuru ücreti ve belge işlem ücretlerini kapsadığından bireysel yapacağınız bir vize başvurusundan daha az masraflıdır. Ayrıca tüm ücretleri bir kerede ödeyeceğinizden daha az zahmet verir.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? İzmir

Ermenistan vizesini daha önce bahsettiğimiz e-vize uygulaması sayesinde, şahsen bulunacağınız bir durumla karşı karşıya kalmadan kolayca alabilirsiniz. E-vize uygulaması sayesinde bölgelere göre ayrı ayrı konsolosluklar bulunmadan sadece internet üzerinden alınan Ermenistan vizesi için mülakat gerekmez.Ermenistan vizesi süreç uzatacak sebepler olmaması haliyle (ek belge talebi, verilen belgelerde hata olması, konsolosluğun çalışmadığı günlerde gelen başvuru talepleri) uzamadan 3 gün içinde kolayca sonuçlanır. Onaylanan vize başvuruları vize sahibine e-posta yoluyla gönderilir.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES