x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize Merkezi, Trabzon

Değerli ziyaretçilerimiz, Ermenistan e-vizesi hakkında en güncel, detaylı ve kapsamlı bilgilerin bulunduğu Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi sayfasına hoş geldiniz. Ermenistan vizesi başvurusu yaptığınızda geçireceğiniz tüm süreç hakkında kısaca bilgi verdik.

Farklı sorularınız için evize@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (212) 963 26 13 telefon numarasından EAGVS Trabzon şubesine ulaşabilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Trabzon

İnternet üzerinden alınan Ermenistan vizesi, ülkeye seyahat etmek isteyen vatandaşlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Ermenistan e-vizesine yapılan başvurular online olarak değerlendirilir. Aile ziyareti, turistik ve ticari amaçlarla alınabilen Ermenistan e-vizesi için gerekli başvuru evrakları, hazırlandıktan sonra bilgisayara aktarılmalı ve başvuru dosyası şeklinde düzenlenerek e-vize başvuru sistemine yüklenmelidir. E-vize uygulaması sayesinde yaptığınız vize başvurusu konsolosluk tarafından değerlendirilirken, süreci çevrimiçi olarak takip edebilirsiniz. Konsolosluk yetkilileri başvurunuzu onaylarsa, vizeniz başvuru belgelerinizde beyan ettiğiniz e-posta adresine iletilir.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir?  Trabzon

Ermenistan Cumhuriyeti, tüm Türk vatandaşları ve Türkiye’den başvuru yabancı uyruklu bireylerin yapacakları Ermenistan seyahati için vize almalarını mecburi kılmıştır. Diplomatik, Hususi, Umuma Mahsus ve Hizmet pasaportu fark etmeden her birey Ermenistan e-vizesi almak zorundadır. Türkiye oturma izni ile konsoloslukta belirtilen ülke vatandaşları da Türkiye’den Ermenistan e-vize başvurusu yapabilirler.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Trabzon

Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi aracılığıyla, Trabzon ve çevre illerden yapacağınız Ermenistan vizesi başvurularında nasıl süreçlerden geçeceğinizi kısaca açıkladık.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Ermenistan e-vizesi, aile ziyareti, turistik ve ticari vize kategorilerinde alınır. Bu kategorilerden size en uygunu, mesleki bilgileriniz ve seyahat amacınız göz önünde bulundurularak uzmanlarımız tarafından belirlenir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Uzmanlarımızla birlikte belirlediğiniz seyahat kategoriniz için gerekli vize başvuru belgeleri şubemiz yetkilileri tarafından sizden talep edilir. Başvuru belgelerini bilgisayar üzerinde hazırlayarak şubemize e-posta şeklinde gönderebilirsiniz.
  • Belgelerin Kontrolü: EAGVS Trabzon şubemize ilettiğiniz Ermenistan e-vizesi başvuru belgeleri uzmanlarımız tarafından detaylı şekilde kontrol edilir. Başvuru belgelerinin kontrol edilmesinin amacı, konsolosluk değerlendirmesi esnasında yanlış veya eksik belgeler yüzünden yaşanabilecek süre kayıplarının önüne geçebilmektir.
  • E-vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Ermenistan e-vizesi başvurunuzun konsolosluk sistemine yüklenebilmesi için şart olan başvuru ücreti, şubemize ziyaret edilerek elden veya banka hesap numaramıza havale/ EFT yoluyla ödenebilir. Ermenistan e-vize başvurusu ödenmeden, başvuru belgeleriniz sisteme yüklenemez.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: E-vize sistemine yüklenmiş başvuru belgeleri, Ermenistan Konsolosluğu Yetkilileri tarafından değerlendirilir. E-vize uygulaması sayesinde başvuru süreci çevrimiçi olarak takip edilebilir. İstediğiniz zaman şubemizle iletişime geçerek başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Başvurunuz konsolosluk tarafından onaylandıktan sonra e-vizeniz, başvuru dosyasında beyan ettiğiniz e-posta adresine gönderilir.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Trabzon

Ermenistan vizesi başvuru ücretleri, seyahat etmeyi düşündüğünüz vize kategorisi ve ülkede kalmayı planladığınız süreye göre farklılaşır. E-vize başvuru ücreti, EAGVS Trabzon danışmanlık servisi bedeli, Ermenistan Konsolosluğu başvuru harcı, işlem ücretleri ve belge ücretlerini kapsamaktadır. 2023 yılı güncel Ermenistan e-vize başvuru ücretini şubemizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Trabzon

E-vize uygulaması, internet üzerinden Ermenistan vizesi alabilme imkanı sunmaktadır. E-vize sayesinde gerçekleştireceğiniz Ermenistan vize başvurularında şahsen bulunmanız gereken konsolosluk mülakatlarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi üzerinden yaptığınız e-vize başvurularınız 3 iş günü içerisinde karara bağlanır. Ermenistan vizesinin sonuçlanma süresini konsolosluk yoğunluğu, eksik başvuru belgeleri ve resmi tatil günleri olumsuz yönde etkileyebilir.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';