x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize Merkezi, Gaziantep

Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesi sayfamıza hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz, planladığınız Ermenistan gezisi için ihtiyacınız olacak Ermenistan vizesi hakkında derlediğimiz kapsamlı ve güncel bilgileri öğrenebilmeniz için sizlere bu sayfayı sunduk.

Bizlerle iletişime geçerek Ermenistan vize başvurunuzu hızlıca gerçekleştirmek için evize@eagvs.com e-posta adresimize e-posta gönderebilir ya da +90 (212) 963 26 13 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Gaziantep

Ermenistan vize başvurularında e-vize denen bir uygulama kullanır. Bu uygulama sayesinde vize başvuruları internetten yapılır ve internet üzerinde değerlendirilerek sonuçlanır. Ermenistan Cumhuriyeti e-vize uygulamasıyla, vize almak isteyen bireylerin işini kolaylaştırmıştır. E-vize için gerekli belgeler hazırlanarak tarayıcı vasıtasıyla bilgisayara aktarılır, oradan Ermenistan e-vize başvuru sistemine yüklenerek konsolosluk değerlendirmesine sunulur. Onaylanan başvurularda vizeler, başvuru sahiplerine e-posta olarak gönderilir. E-posta ile aldığınız bu vize, diğer vize tiplerinden farksızdır ve aynı geçerliliği gösterir. E-vize aile ziyareti, turistik ve ticari vize kategorilerinde alınabilmektedir.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Gaziantep

Ermenistan e-vizesi, Diplomatik pasaport, Hususi pasaport Hizmet pasaportu ve Umuma Mahsus pasaport sahibi her Türk vatandaşının Ermenistan’a girebilmesi için zorunludur.Ermenistan e-vizesi, bazı farklı ülke vatandaşlarına ülkemizden verilebilmektedir. EAGVS Gaziantep aracılığıyla konsolosluk sayfasında belirtilen tüm ülke vatandaşları Türkiye üzerinden Ermenistan vizesi alabilirler.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Gaziantep

Ermenistan Cumhuriyeti, e-vize uygulaması ile vize başvurusu alır. E-vize uygulaması, başvuru işlemlerini kolaylaştırmakla birlikte, başvuru belgesi hazırlama sürecini kolaylaştırır. Ermenistan, vize başvurusu yapacak bireylere 21 günlük tek girişli vize ve 120 günlük tek girişli vize olmak üzere 2 seçenek sunar. E-vize uygulaması aile ziyareti, turistik ve ticari vize kategorilerinde vize almanızı sağlar.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Hangi başvuru belgelerinin gerekli olduğunu belirleyebilmek için sizin sağladığınız bilgiler baz alınarak bir vize kategorisi belirlenir. Bu işlem uzmanlarımız eşliğinde yapılır. Doğru kategorinin belirlenmesi, başvurunun onay alabilmesi ve evrakların doğru hazırlanması için önemlidir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Kategoriye bağlı olarak istenen belgeler sizlere iletilir. Bu belgeleri hazırlayıp (tarayıcı vasıtasıyla bilgisayara aktararak) bizlere e-posta yoluyla gönderdiğiniz takdirde belgeler uzmanlarımız tarafından incelenmeye alınır.
  • Belgelerin Kontrolü: Başvuru için hazırlamış olduğunuz belgeler, yetkili danışmanlarımız tarafından incelemeye alınır. Belgelerde bir eksiklik veya hata olması durumunda bilgilendirilirsiniz ve gerekli düzenlemeler yapılır. Bu sayede onay alacak bir başvuru dosyası, titizlikle hazırlanır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Ermenistan vizesi almak için gerekli olan başvuru ücreti, şubemize gelerek veya banka hesabımıza EFT veya havale aracılığıyla ödenebilir. Başvuru ücreti ödenmemiş Ermenistan vizesi başvuruları işleme alınmaz.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvuru ücretinin ödenmesiyle birlikte Ermenistan vizesi başvuru dosyası, başvuru sistemine yüklenir. Başvuru dosyanızın durumu düzenli olarak takip edilir ve böylece dilediğiniz zaman vize başvurunuz hakkında bilgi alabilmeniz sağlanır. Başvuru karara bağlandığı zaman Ermenistan vizesi e-posta ile sizlere gönderilir.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Gaziantep

Ermenistan vizesi başvuru ücretleri başvurulacak kategoriye, ülkede kalınacak süreye, talep edilen vize geçerlilik süresine bağlı değişim gösterir. Başvuran bireylere göre ücretler farklılaştığından, size en uygun fiyatı şubemizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücreti EAGVS Gaziantep danışmanlık bedeli, konsolosluk tarafından istenen başvuru ücreti ve belge işlem ücretlerini kapsamaktadır.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Gaziantep

Türkiye’de Ermenistan vizesi için bölgelere göre ayrı ayrı yetkilendirilmiş konsolosluklar bulunmaz. Başvurular internet üzerindeki bir sistemden yapılmaktadır. Başvurular online olarak yapıldığından Ermenistan Konsolosluğu başvuru sahibini mülakata çağıramaz. Dolayısıyla Ermenistan vizesi başvurularında şahsen bulunmanız gereken bir durumla karşılaşmazsınız.

Ermenistan vizesi başvuruları internet üzerinden değerlendirilmeye alındığından dolayı başvuru sonuçlanma süresi diğer ülke vizelerine göre daha kısa sürmektedir. Hiçbir sorun yaşanmadığı takdirde Ermenistan vizesi başvurusu 3 gün içinde karara bağlanır. Bu süre konsolosluk yoğunluğundan dolayı uzayabilir. Belgelerde oluşmuş hatalar da başvuru sonuç süresini uzatmaktadır. Bu tarz olumsuzluklarla karşılaşmadan kolayca vize alabilmeniz için Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesi her daim yanınızdadır.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES