x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize İşlemleri, Tekirdağ

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi sayfamıza hoş geldiniz değerli ziyaretçilerimiz.

Bu yazımızda sizler için Ermenistan vizesi başvuru adımlarıyla ilgili güncel ve kapsamlı bilgiler derledik. Hazırladığımız yazıda, planladığınız Ermenistan gezisi için almanızın gerekli olduğu Ermenistan e-vizesi hakkında sorularınızın yanıtlarını bulabileceksiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Tekirdağ

Ermenistan, online olarak vize veren bir ülkedir. Online vize yani Ermenistan e-vizesi için başvurular internet aracılığıyla yapılır. Başvuru belgeleri hazırlanarak bilgisayara aktarılır ve daha sonra vize başvurusu sistemine yüklenir. Sisteme yüklenen başvuru dosyaları Ermenistan Konsolosluğu yetkilileri tarafından incelenerek değerlendirilir ve karara bağlanır. Ermenistan e-vizesi başvurusu ticari, turistik veya aile ziyareti amaçlarıyla yapılabilir. E-vize başvurusu onaylanırsa vizenizi e-posta yoluyla alabilirsiniz. E-posta ile aldığınız Ermenistan vizeleri normal vizeler gibi geçerlidir.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Tekirdağ

Ermenistan e-vizesi, Türk ve Türkiye üzerinden başvuru yapacak konsolosluk sayfasında belirtilen ülke vatandaşlarının Ermenistan’a girişlerinde zorunludur. Belirtilen ülke vatandaşları hariç diğer ülkeler, ülkemiz üzerinden Ermenistan e-vize başvurusu yapamazlar. Tüm Türk ve belirtilen ülke vatandaşlarında Diplomatik, Hususi, Hizmet ve Umuma Mahsus pasaport sahipleri için zorunludur.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Tekirdağ

Ermenistan vize başvuruları belirttiğimiz üzere internet üzerinden yapılır. İnternet üzerinden başvuracağınız Ermenistan e-vizesi, aile ziyareti, ticari ve turistik amaçlarla alınabilir. Ermenistan e-vizesinin geçerlilik süresi 21 gün tek giriş ve 121 gün tek giriş olarak iki şekildedir.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Turistik, ticari veya aile ziyareti vize kategorilerinden size en uygun olanı danışmanlarımız eşliğinde belirlenir. Talep edeceğiniz vize geçerlilik süresi ve seyahat kategorisi, istenen başvuru belgelerini tespit edebilmek için önemlidir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Vize için ihtiyaç duyulan başvuru belgeleri, uzmanlarımız tarafından belirlendikten sonra bilgisi size sunulur. Ermenistan e-vizesi için gerekli başvuru belgelerini hazırladıktan sonra bizlere iletmeniz gerekir. Başvuru belgelerini taratarak bilgisayara aktarmanız gerekmektedir.
  • Belgelerin Kontrolü: E-posta yoluyla şubemize ilettiğiniz başvuru belgeleri, konsolosluk değerlendirilmesine sunulmadan önce uzmanlarımız tarafından kontrol edilir. Yapılan bu kontrol sayesinde vize başvuru belgelerinizde hata veya eksiklik varsa önceden fark edilir ve düzeltilir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru ücreti, yetkilerimizden öğreneceğiniz banka hesabına yatırılarak veya şubeye ziyaretle ödenebilir. Başvuru ücreti için ödeme yapılmadan, başvuru dosyası e-vize sistemine yüklenmez ve konsolosluğa sunulmaz.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvuru dosyası e-vize sistemine yüklendikten sonra, vize onay süreci başlar. Ermenistan Konsolosluğu yetkilileri tarafından incelenen e-vize başvurusu sonuca bağlanana kadar yetkililerimiz tarafından kontrol edilir. Böylece istediğiniz zaman uzmanlarımızla iletişime geçerek başvuru dosyanızın durumunu öğrenebilirsiniz. Ermenistan Konsolosluk yetkilileri başvurunuzu onayladığı takdirde vizeniz e-posta yoluyla size ulaştırılır.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Tekirdağ

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi olarak Tekirdağ ve hizmet verdiğimiz diğer illerden yapacağınız Ermenistan vizesi başvuruları için sunduğumuz başvuru ücreti, konsolosluk harcı, başvuru ücreti, danışmanlık hizmeti ve diğer işlem ücretlerinin tümünü kapsamakta olup, başvurulacak vize tipine ve süresine göre değişiklik göstermektedir. En doğru ve size uygun fiyat bilgisi için şubemizle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Tekirdağ

Ermenistan vizesi başvuruları esnasında tamamlanan tüm adımlar, e-vize başvuru sistemi üzerinden yapılır. Ermenistan e-vize başvuru sistemi sayesinde, vize başvurusunda bulunan bireylerin şahsen bulunarak uygulaması gereken prosedürlere gerek kalmamıştır. Ermenistan vizesi başvuru süreci boyunca şahsen bulunmanız gerekmez. Ermenistan vizesi, konsolosluğa sunulan belgelerde eksiklik veya düzeltilmesi gereken evraklar yoksa 3 iş günü içerisinde sonuç verir. Aksi takdirde bu süreç uzar. Süreci uzatabilecek bir diğer etkense başvuru yapılan tarihin resmi tatil günlerine gelmesidir. EAGVS Tekirdağ aracılığıyla yaptığınız Ermenistan vizesi başvuruları, eksiksiz, hatasız ve uygun tarihlerde yapıldığından, bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';