x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize İşlemleri, Bodrum

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi tarafından hazırlanmış, Ermenistan e-vizesiyle ilgili bilgiler içeren sayfamıza hoş geldiniz. Ermenistan e-vizesi hakkında detaylı ve güncel bilgiler alabilmek için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

EAGVS Bodrum farkıyla Ermenistan vize başvurunuzu hızlı ve kolay şekilde yapmak için +90 (212) 963 26 13 telefon numaramızı arayabilir veya evize@eagvs.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Bodrum

E-vize adı verilen bir uygulama ile, Ermenistan vizeleri internet üzerinden alınabilir. E-vize uygulaması, konsolosluk tarafından sunulan bir sistem sayesinde online olarak kolay ve hızlı şekilde vize alabilmenizi sağlar. E-vize başvurusu oldukça basittir. Ermenistan vizesi için gerekli belgeler hazırlandıktan sonra tarayıcı ile taratılarak bilgisayara aktarılır ve düzenlenir. Daha sonra konsolosluk sistemine yüklenerek değerlendirilmeye sunulur ve konsolosluk, internet üzerinden incelediği belgeleri yine internet üzerinden karara bağlar. Onaylanan başvuruların vizeleri, sahiplerine e-posta olarak iletilir. E-posta şeklinde alacağınız Ermenistan vizesi, pasaporta basılmış bir vize kadar geçerlidir. Ermenistan e-vizesi vize kategorileri aile ziyareti, turistik ve ticari olmak üzere 3 şekildedir.

Ermenistan e-vizesi, pasaport sahibi tüm Türk vatandaşlarının Ermenistan’a giriş yapabilmesi için şarttır. Diplomatik pasaport, umuma mahsus pasaport, hususi pasaport ve hizmet pasaportu sahibi tüm bireyler, talep edilecek vize süresi (21 gün tek girişli veya 120 gün tek girişli) fark yaratmadan, vize almak zorundalardır. Bunun yanı sıra ülkemizden konsolosluk sayfasından Ermenistan vizesi başvurusunda bulunacak diğer ülke vatandaşları için de durum böyledir.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Bodrum

EAGVS Bodrum şubesi aracılığıyla başvuru yapacağınız Ermenistan e-vize başvuruları aile ziyareti, turistik ve ticari amaçlarla yapılabilmektedir. Ermenistan Cumhuriyeti, vizeleri 21 gün tek girişli ve 10 gün tek girişli olarak 2 şekilde verebilmektedir.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Ermenistan e-vizesinde başvuru yapacağınız vize kategorisi ve vize için talep ettiğiniz geçerlilik süresi, hazırlanacak belgelerin belirlenmesi adına önemlidir. Bu adımda uzmanlarımızla birlikte size en uygun kategori ve vize geçerlilik süresi belirlenir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Kararlaştırılan kategori ve vize süresine göre gerekli başvuru belgeleri listelenerek sizlere sunulur. Öğrendiğiniz vize belgelerini hazırladıktan sonra bilgisayara aktardıktan sonra bizlere iletmeniz halinde, vize başvurunuz sisteme yüklenebilecek hale getirilir.
  • Belgelerin Kontrolü: Şubemize ilettiğiniz başvuru belgeleri, konsolosluk değerlendirilmesi alındığında sıkıntı yaşanmaması için uzmanlarımızca kontrol edilir ve gerekliyse düzeltmeler yapılır. Böylece hazır olan başvuru dosyasının sisteme yüklenerek konsolosluğa sunulması için bir adım kalır.
  • E-vize Başvuru Bedelinin Ödenmesi: E vize başvuru bedeli, hazırlanan başvuru dosyasının sisteme yüklenmesi için gerekli bir adımdır. Konsolosluk tarafından istenen ücret sebebiyle, başvuru ücreti ödenmeden başvurular işleme alınmaz. Başvuru ücretini isteğinize bağlı olarak şubemizde veya banka aracılığıyla ödeyebilirsiniz.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvuru ücretini ödedikten sonra başvurunuz işleme alınır ve konsolosluk değerlendirme sistemine yüklenir. Sisteme yüklenerek değerlendirilmeye sunulmuş başvuru dosyası, sizinle ilgilenen danışmanımız tarafından gün gün takip edilir. Danışmanımızla dilediğiniz zaman iletişime geçerek başvuru dosyanızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandığında danışmanımız tarafından bilgilendirilirsiniz ve vizeniz beyan ettiğiniz e-posta adresine gönderilir.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Bodrum

Ermenistan e-vize başvuru ücretleri, başvuru yapılacak seyahat kategorisi ve vize geçerlilik süresi faktörlerinden etkilendiğinden, size uygun fiyatı öğrenmeniz için Euroasia Global Visa Service şubemizle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Şubemizden öğreneceğiniz Ermenistan vizesi başvuru ücreti, Ermenistan Konsolosluğu tarafından istenen vize harcı, EAGVS danışmanlık bedeli ve işlem ücreti gibi tüm giderleri kapsamaktadır.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ermenistan e-vizesi başvurularında, tüm işlemler bilgisayar aracılığıyla internet sistemi üzerinden yapılır. Bu sebeple başvuru esnasında şahsen uygulamanız gereken prosedürler bulunmaz. Ermenistan Konsolosluğu, görev bölgelerine ayrılmamıştır. Dolayısıyla başvuru sahiplerinden mülakat talep edemez.

Ermenistan e-vizesi, Ermenistan Konsolosluğu tarafından genel olarak 3 günde karara bağlanır. Vize sonuçlanma süresi, konsolosluk tatil günleri, eksik veya hatalı belge düzeltmeleri ve ek belge taleplerine bağlı olarak uzayabilir. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için Ermenistan vize başvurularında EAGVS Bodrum ailesi olarak sizler için hizmet vermekteyiz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';