x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize İşlemleri, Adana

Merhaba değerli ziyaretçiler, bu yazımızda sizlere yapmayı düşündüğünüz Ermenistan yolculuğunuzda ihtiyacınız olacak Ermenistan vizesi hakkında ihtiyaç duyacağınız bilgileri düzenledik. Euroasia Global Visa Services Adana şubesi aracılığıyla Ermenistan vizesi başvuru ücretleri, gerekli belgeler, başvuru süreci, vize alım süresi gibi konularda sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

EAGVS Adana şubemize evize@eagvs.com e-posta adresi üzerinden ya da +90 (212) 963 26 13 telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Adana

Adana Ermenistan vizesi başvuruları internet üzerinden, turistik, aile ziyareti ve ticari vize kategorilerinde alınabilir. Ermenistan Cumhuriyeti, e-vize uygulamasıyla vize alacak bireyler için vize başvurularını kolaylaştırmıştır. E-vize, internet yoluyla alınan ve e-posta aracılığıyla vizeyi başvuru sahibine ileten bir vize türüdür. Böylece ikamet ettiğiniz bölge farketmeden, vize başvurularınızı internet üzerinden yapabilirsiniz. Ermenistan e-vizesi için pasaportunuzun aslına değil, taratılmış görseline ihtiyaç duyulur. Tüm belgeler taratılarak bilgisayara aktarılır ve başvuru sistemine yüklenir. EAGVS Adana şubesi vasıtasıyla yaptığınız Ermenistan e-vize başvurularınızı, başvuru onay süresi boyunca çevrimiçi olarak takip edebilme şansınız vardır. E-vize, işlev olarak pasaporta eklenen vizelerden farksızdır.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Adana

Öncelikle belirtmemiz gerekirse, Euroasia Global Visa Services Adana şubesi aracılığıyla Türkiye'den Ermenistan e-vize başvurusu yapabilecek birçok ülke vatandaşı vardır. Konsolosluk sayfasında detaylı bir şekilde belirtilen ülkelerin vatandaşları EAGVS Adana şubesi aracılığıyla Ermenistan e-vize başvurusunda bulunabilirler.

Ermenistan vizesi, tüm bireyler için gereklidir. Pasaport tipi fark etmeksizin, Türkiye vatandaşları için Ermenistan’a giriş yapabilmek için vize almak mecburidir.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Adana

Ermenistan, vize işlemlerini internet üzerinden yaptırdığından, vize başvuru süreci kolay ve hızlıdır. Başvuru dosyasıyla ilgili önemli noktalardan biri, hazırlanan belgelerin eksik veya yanlış olmamasıdır. EAGVS Adana olarak, belgelerinizin sorunsuz bir şekilde hazırlanarak kolayca vize alabilmeniz için tüm vize başvurusu süresince sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Gelelim e-vize başvurusu adımlarına.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Ermenistan e-vizesi, turistik vize, aile ziyareti vizesi ve ticari vize kategorilerinde alınabilen bir vize türüdür. Ayrıca Ermenistan e-vizesi tek girişli 21 gün ve tek girişli 120 gün olarak iki şekilde alınabilir. Başvuru sürecinin başında, hangi kategoriden ne süreyle vize istediğiniz yetkili danışmanımız eşliğinde belirlenmeli ve belirlenen kategori için istenen belgeler listelenmelidir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Kategoriniz belirlendikten sonra, uzmanlarımız tarafından sizden istenen belgeleri hazırlamanız ve şubemize iletmeniz gerekir. Ermenistan vizesi başvuruları için gerekli belgeler taratılıp bilgisayara aktarılmalıdır. Bilgisayara aktardıktan sonra belgeleri e-posta yoluyla sizinle ilgilenen danışmanımıza gönderebilirsiniz.
  • Belgelerin Kontrolü: Danışmanımız belgeleri sizden teslim aldıktan sonra inceler ve böylece oluşabilecek aksaklıkların önüne geçilir. Belgeler incelendikten sonra başvuru dosyası şeklinde derlenir ve sıra sisteme yüklemeye gelir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvuru dosyanızın Ermenistan vize başvurusu sistemine yüklenebilmesi için, başvuru ücretinin ödenmesi şarttır. Başvuru ücretinin hangi hizmetleri kapsadığını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Başvuru ücretini Adana şubemize gelerek elden veya banka aracılığıyla ödeyebilirsiniz.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvuru dosyanız sisteme yüklendikten sonra değerlendirme süreci başlar. Bu süreçte yetkili danışmanımız dosyanızın durumunu takip eder ve dilediğini zaman sizi bilgilendirir. Başvurunuz sonuçlandıktan sonra Ermenistan vizeniz e-posta aracılığıyla sizlere ulaştırılır.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Adana

E-vize başvuru ücreti, Ermenistan’da konaklayacağınız süre kategorisine göre farklılaşmaktadır. EAGVS Adana şubemizle iletişime geçerek öğreneceğiniz ücret, danışmanlık hizmetimiz ve konsolosluk harcı dahil tüm giderleri kapsar.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Adana,

Ermenistan online vizesi (Ermenistan e-vize), konsolosluğun başvuru talebini alması itibariyle 3-5 iş günü içerisinde karara bağlanır. Başvuru değerlendirme süreci, belgelerde yanlışlık olması ve düzeltme istenmesinden dolayı uzayabilir. Ermenistan vize başvurusunun resmi tatil günlerine gelmesi de başvuru sonuçlanma süresini olumsuz yönde etkileyebilir. Euroasia Global Services Adana şubesi olarak bu gibi sorunların karşınıza çıkmaması için sizlere danışmanlık sağlamaktayız.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';