x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize İşlemleri, Antalya

Ermenistan e-vizesi hakkında en kapsamlı ve güncel bilgilerin bulunduğu Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi sayfamıza hoş geldiniz. Yazımızın devamında, Ermenistan e-vizesi hakkında aradığınız bilgilerin çoğuna ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sorabilmek için evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere yazabilir, +90 (212) 963 26 13 telefon numaramızdan şubemizi arayabilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Antalya

Ermenistan Cumhuriyeti, vize başvurularını değerlendirmek için e-vize sistemini kullanır. Bu sistem sayesinde Ermenistan vizesi başvuruları internet üzerinden yapılabilir. Başvuru yapmak için, gerekli belgeler hazırlanır ve taratılarak bilgisayara aktarılır. Daha sonra e-vize sistemine yüklenen başvuru belgeleri konsolosluk tarafından internet sistemi aracılığıyla incelenir. Konsolosluk başvuruyu inceledikten sonra eğer onaylarsa vize, başvuru sahibine e-posta ile gönderilir. E-posta ile aldığınız Ermenistan vizeleri işlev olarak pasaporta eklenen vizeler ile aynıdır. Ermenistan e-vizesi, turistik vize, aile ziyareti vizesi ve ticari vize kategorilerinde alınabilir.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Antalya

Öncelikle bahsetmemiz gerekir ki Ermenistan e-vizesi, bazı farklı ülke vatandaşlarına ülkemiz üzerinden başvurdukları takdirde verilebilmektedir. EAGVS Antalya şubesi vasıtasıyla konsolosluk sayfasında belirtilen tüm ülke vatandaşları Türkiye üzerinden Ermenistan e-vizesi için başvuruda bulunabilirler.

Kısa veya uzun süreli olması fark etmeden, Türk vatandaşları, Ermenistan’a seyahat edebilmek için Ermenistan e-vizesi almak zorundadır.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Antalya

Ermenistan vizesi, 21 gün tek girişle ve 120 gün tek girişli olarak iki tipte verilmektedir. Başvuru yapacağınız Ermenistan e-vizesi turistik, aile ziyareti ve ticari amaçlarla alınabilir.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Ermenistan vizeniz için hangi kategoride ve ne süreyle vize almak istediğiniz uzmanlarımızla birlikte kararlaştırılır. Böylece e-vize için gerekli belgeler belirlenebilir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Gerekli belgelerin ne olduğu belirlenerek bilgisi size verilir. Bu belgeleri hazırladıktan sonra şubemize ileterek başvuru dosyası oluşturmaya başlamamızı sağlayabilirsiniz. Ermenistan e-vizesi için hazırlanan başvuru belgeleri bilgisayara aktarılmalı ve orada düzenlenmelidir.
  • Belgelerin Kontrolü: Şubemize e-posta yoluyla ileteceğiniz başvuru belgeleri, hata veya eksiklik olmaması için uzmanlarımız tarafından kontrol edilir. Yapılan bu kontrol sayesinde konsolosluğun karşısına çıkacak başvurunun eksiksiz ve hatasız olması sağlanır.
  • E-vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Ermenistan e-vizesi başvurunuzun konsolosluk sistemine yüklenerek başvuru değerlendirme sürecinin başlatılması için yerine getirmeniz gereken en önemli şart başvuru ücretinin ödenmesidir. Başvuru ücretinizi ister şubemize gelerek ister yetkililerimizden öğreneceğiniz banka hesap numaramıza yatırarak ödeyebilirsiniz. Başvuru ücreti için ödeme yapmanızla birlikte başvurunuz işleme alınır.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Ermenistan vizesi başvurunuz, vize başvuru sistemine yüklendikten sonra konsolosluk değerlendirme safhası başlar. Bu adımda şube danışmanlarımızdan biri, başvuru dosyanızın durumunu takip ederek size süreç hakkında bilgilendirme yapar. Ermenistan vizesi başvurunuz konsolosluk tarafından karara bağlandıktan sonra onay alan vizeniz sizlere e-posta ile gönderilir.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Antalya

Antalya ve hizmet verdiğimiz diğer şehirlerden başvuru yapacağınız Ermenistan vizesi için başvuru ücreti, 2023 yılı itibariyle güncellenmiş olup, başvuru yapacağınız vize türüne göre değişiklik göstermektedir. En doğru ve güncel fiyat bilgisini alabilmek için e-posta adresimize e-posta gönderebilir, şube telefonumuzu arayabilir ya da şubemizi ziyaret edebilirsiniz. EAGVS Antalya aracılığıyla yapacağınız vize başvurularında ödeyeceğiniz başvuru ücreti, Ermenistan Konsolosluğu vize bedeli, danışmanlık hizmeti ve bu hizmet dahilinde tüm giderler, belge ve işlem ücretlerini kapsamaktadır.

Ermenistan Vizesi Başvurusunda Şahsen Bulunmam Gerekir mi? Antalya

Ermenistan e-vizesi, belirtildiği üzere internet üzerinden yapılmaktadır ve başvuru yapılan bölgelere göre ayrı ayrı konsolosluklar yoktur. Konsolosluk, başvuru sahiplerini mülakata çağırmaz, vize başvurusu için biyometrik verilere ihtiyaç duyulmaz. Bu sebeplerden dolayı Ermenistan vizesi başvuru sürecinde şahsen bulunmanız gerekmemektedir.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Antalya

Şayet Ermenistan e-vize başvurunuz eksiksiz ve hatasız belgelerle yapılmışsa ve Ermenistan Konsolosluğunun resmi tatil günlerine denk gelmiyorsa 3 gün içinde sonuçlanır. Vize başvurunuzu kolayca yapmak ve sonucunu hızlı bir şekilde almak istiyorsanız Euroasia Global Visa Services Antalya şubesiyle iletişime geçiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir veya evize@eagvs.com adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';