x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize Merkezi, Kayseri

Ermenistan vizesi başvurusu yaptığınızda geçireceğiniz süreç hakkında bilgi verdiğimiz Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi sayfasına hoş geldiniz değerli ziyaretçilerimiz. Ermenistan e-vizesi başvuruları nasıl yapılır, başvuru ücretleri ne kadardır, başvurular kaç günde sonuçlanır gibi sorularınıza yazımızın devamında cevap bulabilirsiniz.

Ermenistan e-vizesi başvurularınızı hızlıca başlatmak ve daha detaylı bilgi için Euroasia Global Visa Services Konya şubemizle evize@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (212) 963 26 13 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Kayseri

Ermenistan Cumhuriyeti, vize almak isteyen kişilerin başvurularını e-vize sistemi üzerinden değerlendirir. E-vize, internet üzerinden başvurulan ve sonuçlanan bir vize türüdür. Geçerlilik ve işlev açısından pasaporta basılan vizelerden bir farkı yoktur. E-vize başvurusu yaparken başvuru belgeleri, bilgisayar üzerinde hazırlanır ve kontrolleri yapılarak başvuru sistemine yüklenir. Başvuru değerlendirme aşaması boyunca başvuru dosyasının durumu çevrimiçi olarak takip edilebilir. Ermenistan, vize almak isteyen kişilere böyle bir kolaylık sunmuştur. Ermenistan vizesi başvuruları onaylandığı zaman vize, başvuru sahibine e-posta şeklinde yollanır. Ermenistan e-vizesi, aile ziyareti, ticari veya turistik amaçlarla alınabilmektedir.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Kayseri

Ermenistan’a seyahat etmek isteyen kişilerin almak zorunda oldukları Ermenistan e-vizesi, Diplomatik pasaport, Hususi pasaport, Umuma Mahsus pasaport ve Hizmet pasaportu sahibi tüm Türk ve Türkiye üzerinden başvuru yapacak konsolosluk sayfasında belirtilen ülke vatandaşları için gereklidir.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Kayseri

Ermenistan e-vizesi, turistik, ticari ve aile ziyareti amaçlarıyla 21 gün tek girişli veya 120 gün tek girişli olarak alınabilir. Ermenistan vizesi almak için yapılacakları aşağıda listeledik.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Ermenistan’a seyahat etme sebebiniz, ülkede geçireceğiniz süre ve kişisel bilgileriniz baz alınarak seyahat kategorinizin belirlenmesi, vize için gerekli belgelerin listelenebilmesi için önemlidir. Yetkili danışmanlarımız eşliğinde başvurmanız gereken vize kategorisi belirlendikten sonra sıra belgelerin hazırlanmasına gelir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Şubemizden öğrendiğiniz gerekli başvuru belgelerini hazırlayarak bilgisayara aktarmanız gerekmektedir. Tarayıcı ile bilgisayara aktardığınız başvuru belgelerini, e-posta yoluyla şubemize gönderebilirsiniz.
  • Belgelerin Kontrolü: Şubemize iletmiş olduğunuz belgeler, başvuru reddi veya başvuru onay süresini uzatmamak adına uzmanlarımız tarafından kontrol edilir. Böylece eksik başvuru belgesi varsa tamamlanır ve yanlışlıklar varsa düzeltilebilir.
  • Ermenistan E-Vize Başvurusu Ücretinin Ödenmesi: E-vize başvuru ücretinin ödenmesi, başvurunun konsolosluğa sunulabilmesi için önemlidir. E-vize başvuru ücretinizi şubemizden öğreneceğiniz banka hesap numarasına gönderebilir veya şubemize şahsen gelerek ödeyebilirsiniz. Ermenistan e-vizesi başvuru ücretinin ödenmesinden sonra başvuru dosyası Ermenistan Konsolosluğu sistemine yüklenebilir.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Ödemesi yapılan Ermenistan e-vize başvuru ücreti, konsolosluk sistemine yüklenir. Ermenistan Konsolosluğu, başvuru dosyanızı internet üzerinden değerlendirir. Böylece başvuru dosyanızın durumunu çevrimiçi olarak takip edebilir veya zaten sizin için süreci takip eden şube yetkilimizden öğrenebilirsiniz. Başvurunuz karara bağlanarak onaylandıktan sonra Ermenistan e-vizenizi e-posta aracılığıyla teslim alırsınız.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Kayseri

Ermenistan e-vizesi başvuru ücreti birçok gideri bünyesinde barındırır. EAGVS Kayseri şubesi aracılığıyla yapacağınız Ermenistan vizesi başvurularında ödemeniz gereken ücret, danışmanlık giderleri, konsolosluk harcı, belge işlem ücretlerinin tümünü kapsamaktadır. Vize başvurusu ücretleri kategorilere ve ülkede geçirilecek süreye göre değiştiğinden, kişiye özel olarak farklılaşabilir. Size en uygun güncel ücret için EAGVS Kayseri şubemizi arayabilirsiniz.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Kayseri

Ermenistan’ın, Türkiye üzerinde farklı şehirlere göre yetkilendirilmiş bölge konsoloslukları Ermenistan Konsolosluğu e-vize sistemi kullandığından dolayı başvurularınızda şahsen bulunmanız gerekli değildir. E-vize sistemi kullanan Ermenistan, başvuru sahiplerini mülakata çağırmaz. Ermenistan e-vizesi başvuruları, genel olarak 3 iş günü içerisinde karara bağlanır. Ermenistan Konsolosluğu sisteminde oluşabilecek başvuru yoğunlukları sebebiyle belirtilen süre uzayabilir. Ayrıca ek belge talep edilir veya yüklenen belgelerde yanlışlık söz konusu olursa başvuru değerlendirme süreci uzar. EAGVS Kayseri farkıyla yapacağınız Ermenistan vizesi başvurularında bu tip sorunlarla karşılaşmazsınız.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES