x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize Merkezi, Bursa

Merhaba değerli ziyaretçiler. Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi adına sizler için Ermenistan vizesi sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir yazı derledik. Bu sayfa sayesinde, Ermenistan vizesiyle ilgili aklınıza takılan bütün sorulara cevap vermeyi amaçlıyoruz.

Ermenistan vize başvurusu yapmak, vizeyle ilgili sorular sormak ve süreci konuşmak için bizleri +90 (212) 963 26 13 numaramızdan arayabilir, evize@eagvs.com e-posta adresimize yazabilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Bursa

Ermenistan Cumhuriyeti e-vize uygulamasıyla, vize almak isteyen bireylere kolaylık sağlamıştır. E-vize, internet üstünden başvurularak e-posta ile vize alınabilen hızlı sonuçlanan bir vize türüdür. EAGVS Bursa şubesi olarak bizler aracılığıyla yaptığınız e-vize başvurularınızı, internet üzerinden takip edebilme avantajını sunuyoruz. E-vize başvurusu, başvuru belgeleri bilgisayarda düzenlendikten sonra sisteme yüklenerek başvuru yapılır. Sonuçlandığı zaman ise vizeniz e-posta yoluyla size gönderilir. Ermenistan e-vizesi için pasaportun aslına ihtiyaç duyulmaz. Pasaportun tarayıcı ile taratılarak görsel olarak başvuru sistemine yüklenmesi yeterlidir.

Ermenistan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Bursa

Ermenistan e-vizesi, Umuma mahsus pasaport, Diplomatik pasaport, Diplomatik pasaport ve Hizmet pasaportu sahibi herkes için zorunlu olmakla birlikte, Türkiye üzerinden Ermenistan e-vizesine başvuracak konsolosluk sayfasında belirtilen başka ülke vatandaşları için de zorunludur. Belirtilen ülke vatandaşları dışında diğer ülke vatandaşları Türkiye üzerinden Ermenistan vizesi başvurusu yapamaz.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Bursa

Ermenistan, 21 gün tek girişli ve 120 gün tek girişli vize vermektedir. Ayrıca alacağınız e-vize, turistik, aile ziyareti ve ticari vize kategorilerinde alınabilir.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Seyahat kategorisi, kişiye ve seyahat amacına göre farklılık gösterir. Bu yüzden sizin için en uygun kategori, uzmanlarımız eşliğinde kararlaştırılmalıdır.
  • Belgelerin Hazırlanması: Vize kategorisine göre istenen belgeler, yetkilimiz tarafından belirlenir ve bilginize sunulur. Sizin yapmanız gereken belgeleri hazırladıktan sonra taratarak bilgisayara aktarıp, uzmanımıza göndermektir.
  • Belgelerin Kontrolü: Uzmanımıza iletmiş olduğunuz belgeler detaylı şekilde incelemeye alınır. İnceleme esnasında belgelerde bir eksiklik veya yanlışlık varsa tespit edilir ve düzeltilir. Böylece onay alacak bir başvuru dosyası, en uygun şekilde hazırlanmış olur.
  • E-vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru ücretinizin ödenmesi, başvuru onay sürecinin başlatılabilmesi için önemlidir. Başvuru ücreti ödenmeden, başvuru dosyası işleme alınmaz. Başvuru ücretini şube yetkilimizden öğrendikten sonra şubemize ziyaretle veya banka hesap numaramıza yatırarak ödeyebilirsiniz.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvurunuz işleme alındıktan sonra onay süreci başlar. Konsolosluk tarafından sistem üzerinden incelenen başvuru dosyası hakkında bilgiyi, zaten bu süreci sizler için takip eden danışmanlarımızdan dilediğiniz vakit öğrenebilirsiniz. Başvurunuz karara bağlandığında, yetkilimiz tarafından haberdar edilirsiniz ve vizeniz onaylandıysa, e-posta aracılığıyla alırsınız.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Bursa

E-vize başvuru ücreti, Ermenistan vize sürenize göre değiştiğinden net bir bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Bursa şubesiyle iletişime geçip, vereceğiniz bilgiler ışığında bir fiyat bilgisi almanızı tavsiye ederiz. Şubemizden öğreneceğiniz vize başvurusu fiyatı, EAGVS danışmanlık hizmeti bedeli, vize işlem ücreti, e-vize başvuru harcı giderlerini kapsar.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Bursa

Online olarak başvuru alan Ermenistan vizesi, bölgelere bağlanmış yetkili konsolosluklar aracılığı ile vize başvurusu almaz. Dolayısıyla Ermenistan vizesi Başvurusunda mülakata çağrılmaz, şahsi olarak bir prosedür uygulamazsınız.

Ermenistan vizesi başvuru süreci EAGVS sayesinde ne kadar hızlı ve kolaysa, başvurunun sonuçlanma süresi de aynı şekilde hızlı ve kolaydır. Ermenistan vizesi başvuru sonucu 3 günde çıkar. Bu süreç belge eksikliklerine veya ek belge taleplerine göre değişiklik gösterebilir.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES