x
Ermenistan

Vize İşlemleri

Ermenistan

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

evize@eagvs.com

Ermenistan Vize Merkezi, Balıkesir

Merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi olarak Ermenistan Vizesi ile ilgili bilgiler derlediğimiz şube sayfamıza hoş geldiniz. Yazımızın devamında Ermenistan vizesi nasıl alınır, Ermenistan vizesi başvuru ücretleri, vize çıkış süresi, Ermenistan vizesi kimlere gerekir gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Şubemizle iletişime geçmek için e-posta evize@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilir, isterseniz +90 (212) 963 26 13 telefon numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ermenistan Online Vizesi Nasıl Alınır? Balıkesir

Ermenistan vizesi, internet üzerinden alınabilir. E-vize uygulaması ile vize alınabilen kategoriler turistik, ticari ve aile ziyareti kategorilerindeki vizelerdir. Ermenistan, vize alarak ülkeye giriş yapacak kişiler için 2 süre tipi sunar. Bunlardan biri 21 gün konaklama süresi ile tek girişli vize, diğeri ise 120 gün konaklama süresiyle tek girişli vize türüdür. Ermenistan online vizesi, diğer bir adıyla e-vize, bilgisayara taratılan vize başvuru belgelerinin sisteme yüklenmesiyle alınır. Başvurulan bölge fark etmez. Tüm e-vize başvuruları hangi bölgeden yapılırsa yapılsın yalnızca internet üzerinden online olarak yapılır. E-vize, pasaporta eklenen diğer vizelerden fark gözetmeksizin aynı geçerliliğe ve aynı işleve sahiptir.

Ermenistan e-vizesi, tüm pasaport sahipleri için gereklidir. Umuma mahsus pasaport, Diplomatik pasaport, Hususi pasaport ve Hizmet pasaportu sahipleri, Ermenistan vizesi almadan Ermenistan’a giriş yapamaz.Ayrıca Ermenistan e-vizesini, Türkiye üzerinden konsolosluk sayfasında belirtilen ülke vatandaşları da alabilir.

Ermenistan Vizesi Başvuru İşlemleri, Balıkesir

Yapmayı planladığınız Ermenistan gezisi için alacağınız Ermenistan vizesinin başvuru adımlarını sizler için sıraladık.

  • Seyahat kategorisinin belirlenmesi: Başvuru yapacağınız vize kategorisini uzmanlarımız eşliğinde belirleyerek, gerekli belgelerin hazırlığı aşamasını kolaylaştırırsınız. Başvuru kategorinizi belirledikten sonra sıra hazırlanacak belgelere gelir.
  • Belgelerin Hazırlanması: Uzmanlarımız tarafından gerekli belgeleri öğrendikten sonra bunları hazırlayıp bizlere iletmeniz halinde başvuru dosyanız hazırlanmaya başlanır. Başvuru belgelerinizi hazırladıktan sonra tarayıcı ile bilgisayara aktarmanız, e-vize uygulaması için gereklidir.
  • Belgelerin Kontrolü: Hazırlayıp bizlere ilettiğiniz belgeler, uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenir. Eğer düzeltme yapılması gerekirse bunlar yapılır ve başvuru dosyanız kusursuz bir hale getirilir.
  • Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Hazırlanan başvuru dosyasının, e-vize başvuru sistemine yüklenebilmesi için, sizden istenen başvuru ücretini ödemeniz şartı bulunur. Bu vize ücretini banka hesabımıza aktararak ödeyebileceğiniz gibi şubemize gelerek de ödeyebilirsiniz.
  • Başvuru Takibi ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvurunuzun e-vize sistemine yüklenmesiyle birlikte onay süreci başlar. Dosyanızın durumunu ister kendiniz takip edebilir, isterseniz zaten sizin için dosyanızın durumunu sürekli kontrol eden danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Başvurunuz sonuçlanır sonuçlanmaz vizeniz size e-posta olarak gönderilecektir.

Ermenistan Vizesi Başvuru Ücretleri, Balıkesir

E-vize başvuru ücreti, danışmanlık ücreti, belge ve işlem ücretleri gibi tüm giderleri kapsayan başvuru ücreti, Ermenistan’da kalacağınızı belirttiğiniz süreye göre farklılaşır. (21 gün tek girişli vize, 120 gün tek girişli vize) Sizi ilgilendiren kategoriye bağlı fiyatı öğrenmek için şubemizi arayabilir, e-posta atabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Balıkesir

Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi olarak, sizler için yürüteceğimiz Ermenistan vize başvurusu süresince şahsen bulunmanız gereken bir durumla karşılaşmazsınız. Ermenistan vizesi bildiğiniz üzere online olarak başvurulmakta ve bundan dolayı başvuru sahiplerinden mülakat talep edilmemektedir.

Ermenistan e-vize başvuruları, kısa süre içinde onaylanır. Bu süre eksik veya yanlış belge yoksa ve başvuru tarihi resmi izin gününe denk gelmiyorsa 3 gün içinde karara bağlanmaktadır. Diğer durumlarda vize kararlaştırma süresi olumsuz yönde etkilenebilir.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (212) 963 26 13 numaralı telefonumuzdan veya evize@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ermenistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';