x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Uzun Süreli Çok Girişli Vize

e. nur zeybek 11/12/18, 09:29
dubai ve abu dhabi ye işim gereği sık sık seyahat eden birisiyim. dubai vizelerim hep tek girişli oluyor. çok girişli dubai vizesi alamıyor muyuz? hep tek girişli vize mi alabiliyoruz. Schengen vizesi gibi Dubai-Abu Dhabi vizelerini de 1 yıllık, 2 yıllık çok girişli olacak şekilde alabilmemiz için ne yapmamız gerekiyor. davetiye belgesi yada fuara katılım belgesi sunabilirim. uzun süreli çok girişli dubai vizesi konusunda bilgilerinizi rica ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,

Euroasia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Birleşik Arap Emirlikleri (UAE), Dubai veya diğer bir deyişle Abu Dhabi vize başvurular işlemlerine dair sorularınızı aşağıda yanıtlamaya çalışacağız. gözde kaçırdığımız veya yanıtsız bıraktığımız sorular için lütfen bizleri bilgileriniz.

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi standart olarak genel anlamda 2 ay süreli maksimum 30 gün konaklama süreli verilen bir vizedir. Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai veya Abu Dhabi vizesi Türkiye'de bulunan Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluklarından alınamamaktadır. Öte yandan Dubai uzun süreli ve çok girişli vizeler için don dönemde yapılan çalışmalar neticesinde vizeler artık 3 ay (90 gün) tek ve çok girişli olarak alınabilmektedir. Dubai tek girişli vize veya Dubai çok girişli vize başvuruları için davetiye belgesini beyan etmenize gerek yoktur. Dubai vizeleri e-vize şeklinde online ortamda alınırken vize başvurusu için gerekli olan bilgiler: geçerli bir pasaport görseli ve seyahat tarihlerinize yönelik bilgilerdir. Dolayısı ile Dubai vize başvuruları için sunmak istediğiniz davetiye belgesi veya fuara katılım belgeniz 90 günden daha uzun süreli Duba vize onayı almanıza avantaj sağlamayacaktır. Ancak güncel bilgi olması açısından bu yanıtımızı Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) Konsolosluğunu arayarak teyit etmenizi hatırlatırız. Ayrıca size yeni bir bilgi vermek istiyoruz. kesin olmamakla birlikte kısa süre içerisinde Dubai vizelerinizi Dubai'den uzatabileceksiniz. Dubai vize uzatma işlemlerine dair detayları henüz netlik kazanmazken bu çalışmaya yönelik detayları açıklanır açıklanmaz gerekli bilgileri web sayfamızda paylaşacağız. Uzun süreli ve çok girişli Dubai vizesine dair daha detaylı sorularınız için çağrı merkezimizi arayabilir yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Euroasia GVS'ye ulaştığınız için bir keze daha teşekkür ederiz.

Cevap Ver