x
Danimarka

Vize İşlemleri

Danimarka

Telefon/Faks

+90 (342) 255 50 34

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Danimarka Vize Başvuru , Gaziantep

Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubemizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfada Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa illerimizden yapacağınız Danimarka vize başvurularınız hakkında bilgi edinebilir, başvurabileceğiniz vize türlerini öğrenebilirsiniz. Danimarka vize türleri hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

Gaziantep şubemizin telefon hattı +90 (342) 255 50 34 , e-posta adresi ise gaziantep@eagvs.com ‘dur. Yetkililerimiz ile bu hatları kullanarak iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Vize başvuru sürecinizin en rahat ve en sorunsuz şekilde geçmesi için Euroasia Global Visa Services olarak işinde uzman kişiler ile çalışıyoruz. 

Danimarka Vizesi Nasıl Alınır? Gaziantep

Danimarka vizesi alabilmek için öncelikle Danimarka’nın Schengen tarafı ülkelerden biri olduğunu bilmelisiniz. Danimarka’ya yapacağınız 90 güne kadar olan ziyaretlerde Schengen vizesi, 90 günden uzun ziyaretlerinizde ‘D’ Tipi Uzun Süreli vize için başvuru yapmalısınız. 

Danimarka Vize Başvuru Merkezleri’ne veya Büyükelçiliği’ne yapacağınız bireysel başvurular kabul edilmemektedir. Bu nedenle Euroasia Global Visa Services gibi yetkili bir vize hizmet kurumu ile anlaşmanız gerekmektedir.

Danimarka için alacağınız Schengen vizesi ile Schengen vizesi kullanan tüm ülkeleri ziyaret edebilirsiniz. Bu ülkelerden bazıları Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Finlandiya, Fransa ve Hollanda’dır

Schengen üyesi ülkeler için vize başvurusunda bulunurken parmak izi vermeniz gereklidir. Ancak 12 yaşından küçükler için yapılan başvurularda veya yakın zamanda yapılan Schengen vizesi başvurusu bulunan kişilerde parmak izi koşulu aranmaz. Parmak izi koşulu aranmadığı durumlarda dosyalarınızı bize kargo ile iletmeniz halinde başvuru işlemlerinizi başlatmaktayız. 

Gaziantep ve çevresindeki illerden yapılan vize başvuruları Ankara’da bulunan Danimarka Büyükelçiliği tarafından değerlendirmeye alınır. Başvurunuz büyükelçilik tarafından kabul edilse dahi son karar Danimarka sınır yetkililerine aittir. Danimarka sınır yetkilileri ülkeye girişinizi onaylamadığı takdirde seyahatinizi gerçekleştiremezsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Danimarka Vizesi İçin Gerekli Belgeler, Gaziantep

  • Vize Başvuru Formu: Danimarka vize başvurularınızda doldurmanız gereken ve incelemeye alınacak ilk belge vize başvuru formunuzdur. Bu formda yer alan boşlukları gerçeğe uygun bir şekilde tamamlamalı, sahte bilgiler kullanmamalısınız. Başvuru formunuzu tükenmez kalemle ve büyük harfler kullanarak doldurmalı ve altına imzanızı atmalısınız. Başvuru formunu İngilizce veya Danca olarak doldurulur. Formun size ait bilgilerle doldurması için yetkililerimizden de yardım isteyebilirsiniz. Yetkililerimiz formunuzu imzalamanızın ardından vize başvurunuz için gerekli diğer evrakların da bulunduğu dosyanıza eklerler.
  • Vize Talep Dilekçesi: Hakkınızda önemli bilgiler içerecek bir diğer belge de vize talep dilekçenizdir. Bu dilekçede seyahat amacınız, seyahatinizin kaç gün süreceği, seyahat sırasında harcamalarınızın nasıl karşılanacağı yer almalıdır. Bu dilekçede Danimarka Büyükelçiliği’ne hitap etmeli ve resmi bir yazı dili kullanmalısınız. Vize talep dilekçenizi nasıl yazacağınıza dair sorularınız için uzmanlarımıza danışabilir, yardım talep edebilirsiniz.
  • Gerekli Belgelerin Tamamlanması: Danimarka vizesi için yapacağınız başvurunun kabul edilmesi büyükelçiliğe sunduğunuz belgelere bağlıdır. Bu belgeler; sabıka kaydınızı, sosyal, mesleki ve medeni statünüzü, nüfus bilgilerinizi, seyahat gerekçenizi ve sürenizi, masraflarınızı karşılayacak kişi veya kuruluşların finansal verilerini belirten, gerçeği yansıtan ve geçerli belgeler olmalıdır. Danimarka vize başvurusu için gerekli belgeler hakkında bilgi almak ve belgelerin tüm listesi için ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli belgelerden bazılarını ofislerimizden temin edebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services yetkililerimiz dosyanızı büyükelçiliğe teslim etmeden önce birkaç kez kontrol ederek sorun çıkarabilecek derecede eski olan belgeler, eksik belge bulunması, belgelerinizdeki bilgilerin çelişmesi gibi durumlarda sizi haberdar ederler.
  • Sağlık Sigortası: Danimarka vize başvurunuz için sunmanız gereken belgelerden biri de sağlık sigortası poliçesidir. Bu koşul Danimarka Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği tarafından Danimarka seyahatiniz boyunca oluşabilecek sağlık sorunları ihtimaline karşı getirilmiştir. Seyahatiniz boyunca geçerli olacak sağlık sigortanızı ofisimizden edinebilir, poliçenizin hemen dosyanıza eklenmesini talep edebilirsiniz. Sağlık sigortası hizmetimiz hakkında danışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Vize Ücreti: Danimarka vize başvurusu ücreti konsolosluk harcı, aracı kurum ücreti ve hizmet bedelinden oluşan ve başvurunuzun incelemeye alınması için ödenmesi gereken ücrettir. Bu ücret başvuracağınız vize türüne ve yıllara göre değişmektedir. En uygun ücret ile en iyi hizmeti almak için Euroasia Global Visa Services’e güvenebilirsiniz.

Parmak izi verme zorunluluğu olmayan vatandaşlarımızın dosyalarını bize kargo ile iletmesi durumunda vize başvuru işlemlerini hemen başlatmaktayız. 

Danimarka Vize Reddi, Gaziantep

Vize başvurunuzun reddedilebileceğini bilmelisiniz. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına belgeler ile ilgili çıkabilecek sorunlar, Schengen uygulaması ile gelen koşullara uyumsuzluk sonucu çıkabilecek sorunlar ve yetkililerin ülkenize geri döneceğinize ikna olmamaları sebep olabilir.

  • Belgeler ile ilgili sorunlar; belgelerinizin eksikliği, yanlışlığı, gerçeğe uygun olmayışı, içerdiği bilgilerin size ait olmaması, çelişkili bilgiler içermesi, geçerlilik sürelerinin dolmuş olması, eksik bilgiler içermesi
  • Schengen koşulları ile ilgili sorunlar; Schengen üyesi ülkelerin bir veya birkaçına giriş izninizin olmaması, biyometrik verilerinizi sunmamış olmanız, seyahat süre sınırınızın dolmuş olması, Schengen üyesi ülkelerden bazılarında toplum düzenini ve huzurunu bozacağınıza inanılması 

Danimarka Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır, Gaziantep

Danimarka vizesi Büyükelçiliğin yoğun zamanlarına veya resmi tatillerine denk gelmediği sürece 7 ile 10 gün arasında sonuçlanmaktadır. Danimarka Büyükelçiliği hem Türkiye’nin hem de Danimarka’nın resmi tatillerinde kapalıdır. 

Vize sürecinizin uzamasına sebep olabilecek herhangi bir sorunla karşılaşmamak için yetkililerimizle seyahatinizden bir ay kadar önce iletişime geçmenizi öneririz. Euroasia Global Visa Services şubelerimizin bilgisine ulaşmak için buraya tıklayabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İyi seyahatler dileriz. 

Danimarka ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';