x
Danimarka

Vize İşlemleri

Danimarka

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 07 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Danimarka Vize Başvurusu, Edirne

Euroasia Global Visa Services Edirne şubesi tarafından hazırlanan bilgilendirme sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Danimarka vizesi ile ilgili ihtiyaç duyacağınız ön bilgileri bulabilir, detaylar için Edirne şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

EAGVS Edirne şubesi olarak Danimarka vize işlemleri de dâhil olmak üzere tüm dünya ülkelerinin vize süreçlerinde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Danimarka Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Edirne

Danimarka vize başvurusu için gerekli evrak listeleri seyahatinizin gerekçesine ve konaklama süresine göre farklılık göstermektedir. Şubemiz aracılığı ile aşağıda listelenmiş olan vize türlerinin başvurularını gerçekleştirebilir, ilgili bağlantıya tıklayarak talep edilen belge listelerini bulabilirsiniz.

• Danimarka Transit Vize
• Danimarka Öğrenci Vizesi

Yukarıdaki vize türlerinden hangisinin size uygun olduğundan emin olamıyor ya da ihtiyacınız olan vize türünün listelenmediğini düşünüyorsanız lütfen şube yetkililerimiz ile iletişim kurunuz.

İkamet ettiğiniz şehre göre belge listeleri farklılık gösterebilmektedir. Yetkililerimizi arayarak belge listeleri ile ilgili gerekli bilgiyi alabilirsiniz. 

Danimarka Vizesi İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Edirne

Shengen uygulamasında dahil olan diğer ülkelerde olduğu gibi, Danimarka vizesi için de parmak izin verme zorunluluğu vardır. Şahsen bulunma şartını parmak izi verme gerekliliği oluşturur. 24 Eylül 2014 tarihinde ortak bilgi sistemine (VIS) geçen Shengen ülkeleri, bu tarihten sonra alınmış olan parmak izinin tekrarlanmasına gerek kalmadan başvuruları kabul edebiliyorlar.

Özetlemek Gerekirse,

• Geçerliliği Süren herhangi bir Shengen ülkesi tarafından verilmiş bir vizeniz var ise,
• 24 Eylül 2014 tarihinden sonra alınmış, süresi dolan herhangi bir VIS ibareli Shengen vizesiniz var ise,
• 12 Yaşından küçük olunması halinde

Şahsen gelmeniz gerekmeden, ihtiyaç duyulan belgeleri tarafımıza kargo ile ulaştırarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu şartlardan herhangi birisi size uymuyorsa, belgelerinizin teslim aşamasında şahsen bulunarak parmak izi vermeniz gerekmektedir. 

Danimarka Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir, Edirne

Danimarka, Shengen uygulamasının taraflarından birisidir. Bu nedenle giriş sayısının ve konaklama gün sayısının yeterli olması durumunda Danimarka vizeniz ile Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, İzlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan, Romanya, Bulgaristan ve Hırvatistan ülkelerine ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

 

Danimarka Vize Başvuru Aşamaları, Edirne

Danimarka Vize Başvuru Adımları, Edirne

Seyahatinizi planlamaya başlamanızın ardından, Danimarka vizesi için tamamlanması için gerekli adımları aşağıda bulabilirsiniz.

1. Seyahat Amacınıza Uygun Belge Hazırlanması: Başvurunuz için gereken belge listesi yetkililerimizden tarafından size ulaştırılır. Gerekli olan belgelerin hazırlanmasının ardından tarafımıza gönderilmesi ilk aşama için yeterlidir.

Yetkilerimiz gönderdiğiniz belgeleri en kısa sürede inceleyecek, herhangi bir eksiklik ya da hata var mı diye titizlikle kontrol edeceklerdir. Bu aşamada herhangi bir belgede sorun olması halinde, sizinle derhal iletişim kurularak gerekli yönlendirme yapılacaktır.

2. Hırvatistan Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Hırvatistan vize başvuru formu size ve seyahatinize dair çok sayıda bilginin giriş yapılması gereken belgedir. Bu belgenin doğru, eksiksiz ve gerçeğe uygun girilmesi başvurunuzun sonucuna doğrudan etki eder. 

Konsolosluk yetkililerinin ilk incelediği belge olan Danimarka Vize Başvuru formunu doldurma zahmetinden kurtulmak, iyi oluşturulmuş bir başvuru dosyası hazırlanmasını sağlamak için EAGVS Edirne şubemizden hizmet alabilirsiniz.

3. Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvurunuzun kabul edilebilmesi için başvuru ücretinin ödenmiş ve dekontunun diğer belgeler ile birlikte teslim ediliyor olması gerekir. Vize başvuru ücreti konsolosluk harcı, aracı kurum ücreti ve hizmet bedelinden oluşur. 

Seyahatinizin gerekçesine ve konaklama sürenize göre değişen vize başvuru ücretini öğrenmek için şubemizi ziyaret edebilir, telefon ile bilgi talep edebilirsiniz.

Olumsuz sonuçlanan vize başvurularının ardından Danimarka dış temsilcilikleri ücret iadesi yapmamaktadır. Reddedilen bir başvurunun ardından yeniden vize talebinde bulunmak istenirse, vize başvuru ücretinin yeniden ödenmesi gerekir. 

4. Başvurunuz için Randevu Alınması: Belgelerinizin teslim almak ile görevlendirilmiş kurumlar randevu sistemi esasına göre hizmet vermektedirler. Belgelerinizin kontrolünün yapılmasını ardından şube yetkililerimizin sizinle iletişim kurarak mümkün olan en uygun zaman sizin adınıza randevunuzu alacaklar.

Parmak izinizin verilmesinin gerektiği durumlarda, uzmanlarımız size en uygun başvuru merkezini belirleyerek yardımcı olacakladır. 

5. Biyometrik Verilerin Sunulması: Danimarka vize başvurunuzun değerlendirme alınabilmesi için parmak izi verinizin VIS sisteminde bulunması gerekir. Sayfamızın başında belirttiğimiz koşullardan herhangi birinin size uygun olması halinde şahsen gelmeden, yeniden parmak izi beyan etmeden başvurunuz yapılabilmekte. Aksi durumda ise şahsen gelerek parmak izinizin alınması gerekir.

Euroasia Global Visa Services tam kapsamlı hizmet sunmaktadır. Parmak izi vermenizin gerektiği durumlarda, ekibimizin bir üyesi size refakat etmekte, bu aşamanın sorunsuzca tamamlanması için destek olmaktadır. 

6. Pasaportunuzun Teslim Edilmesi: Başvurunuzun tamamlanmasının ardından temsilcilerimiz düzenli olarak her gün vize talebinizi takip etmekte. Bu süreçte başvurunuzun durumu ile güncel bilgiyi dilediğiniz zaman yetkililerimizden öğrenebilirsiniz. Vize talebinizin karara bağlanmasının hemen ardından uzmanlarımız sizi arayarak bilgi vermektedirler.

Olumlu sonuçlanan vize başvurunuzun ardından dilerseniz pasaportunuzun ev ya da iş adresinize gönderilmesini isteyebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek teslim alabilirsiniz. 

Danimarka Vizesi Kaç Günde Çıkar? Edirne

Danimarka vizesi için başvurular ortalama 7-15 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Olası yoğunluklar, resmi tatil günleri gibi durumlar bu sürenin uzamasına neden olabilir. Seyahat planlarınızda herhangi bir gecikme yaşanmaması için ziyaretinizi gerçekleştirmeden 1 ay öncesinde tarafımıza ulaşmanızı önermekteyiz.

Euroasia Global Visa Services danışmanlık ofisimiz, Danimarka vize süreçlerinde uzman ekibi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile siz değerli ziyaretçilerimize rehberlik etmekten mutluluk duymaktadır. Sorunsuz ve zahmetsiz Danimarka vize başvurusu için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ya da e-posta ile iletişim kurabilirsiniz.

Danimarka Vize Başvurunuzu Başlatın

Danimarka ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';