x
Danimarka

Vize İşlemleri

Danimarka

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 34

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 09.00-18.00
Cumartesi: 10.00-16.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Danimarka Vize Başvuru, Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa şubemiz için hazırlanan sayfamızı görüntülemektesiniz. Bu sayfada Danimarka ülkesi için başta Bursa olmak üzere, Sakarya, Kütahya ve Bilecik illerimizden yapacağınız vize başvuruları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Danimarka için talepte bulunabileceğiniz vize türleri aşağıda yer almaktadır. Bağlantılara tıklayarak vize türleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bursa şubemizin telefon numarası +90 (224) 322 01 34 e-posta adresimiz bursa@eagvs.com ‘dur. Tüm şubelerimizin telefon, e-posta ve adres bilgilerine ulaşmak için www.eagvs.com bağlantısını kullanabilirsiniz. 

Danimarka Vizesi Nasıl Alınır? Bursa

Danimarka vize başvuruları Danimarka Büyükelçiliği tarafından değerlendirilmektedir. Bursa, Sakarya, Kütahya ve Bilecik illerimizden yapacağınız başvuruları İstanbul’da bulunan Danimarka Başkonsolosluğu’na veya Danimarka Vize Başvuru Merkezleri’ne gerçekleştirmelisiniz. Danimarka, vatandaşlarımızın doğrudan yapacağı başvuruları kabul etmemektedir. Bu nedenle aracı bir vize hizmet kurumu ile anlaşmalısınız. Euroasia Global Visa Services vize başvurularınızda güvenebileceğiniz yetkili bir aracı hizmet kurumudur.

Danimarka seyahati için yapılan vize başvurularının reddedilebileceği veya kabul edilmesi durumunda ülkeye girişinizin sınır yetkililerinin sorumluluğunda olduğunu ve yetkililerin ülkeye girişinizi reddedebileceğini unutmayın. 

Danimarka Vizesi İçin Gerekli Belgeler, Bursa

 • Vize Başvuru Formu: Vize başvuru formunuz hakkınızda değerlendirmeye alınacak belgelerden ilkidir. Bu formu ofislerimizden edinebilirsiniz. Formda yer alan boşlukları büyük harf kullanarak, tükenmez kalemle, gerçeği yansıtacak şekilde ve kendinize ait bilgilerle doldurmalısınız. Vize başvuru formunuzda yer alan bilgiler ile dosyanızdaki evraklarda geçen bilgilerin çelişmesi durumunda vize başvurunuz reddedilecektir. Bu nedenle bizimle iletişime geçmeniz durumunda formunuzu verdiğiniz bilgilere en uygun şekilde doldurup belgeleriniz ile uygunluğunu kontrol ediyoruz. 
 • Vize Talep Dilekçesi: Vize talep dilekçeniz seyahat gerekçenizi, seyahat sürenizi, seyahat giderlerinizin karşılanacağı kaynağı ve ticari vize başvurusunda bulunuyorsanız ticaret yapacağınız tarafların bilgisini içeren bir belgedir. Vize talep dilekçenizi Danimarka Başkonsolosluğu’na hitaben, resmi bir dille ve tükenmez kalemle yazmalısınız. Talep dilekçeniz size özeldir ve sizin hakkınızda bilgiler içermelidir. Vize talep dilekçesi yazılışı hakkında bilgi almak için yetkililerimize danışabilirsiniz.
 • Gerekli Belgelerin Tamamlanması: Talep ettiğiniz vize türü gerekli belgeleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Bu belgeler Başkonsolosluk yetkililerine hakkınızda bilinmesi gerekli tüm bilgileri sağlamalı, geçerli, doğru, size ait ve tutarlı olmalıdır. Sunmanız gereken belgelerden bazıları sabıka kaydınız, seyahat giderlerinizi karşılayacak kişi veya kurumların finansal bilgileridir. Evraklarınıza bakıldığında birbiriyle çelişen veya geçerli olmayan belgelerin görülmesi konsolosluk yetkililerinin hakkınızda vize reddi kararı vermesine sebep olur. Yetkililer tarafından seyahat bitiminde ülkenize geri döneceğinize inanılmadığı takdirde de vize talebiniz reddedilir. Vize başvurusu için gerekli belgelerin tam listesini öğrenmek ve bazı belgeleri ofislerimizden edinmek için yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services yetkililerimiz belgelerinizi konsolosluğa teslim etmeden önce tekrar kontrol ederek sorun oluşturabilecek durumlar hakkında sizi bilgilendirirler.
 • Sağlık Sigortası: Danimarka, vize başvurularınız esnasında seyahatiniz boyunca geçerli olacak bir sağlık sigortası yaptırmanız gereklidir. Sağlık sigortası poliçeniz gerekli belgelerden biridir ve bu poliçe sunulmadığı takdirde vize başvurunuz reddedilecektir. Sağlık sigortasını Euroasia Global Visa Services ofislerimizden edinebilirsiniz. Ek hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Biyometrik Verilerin Sunumu: Danimarka, Schengen üyesi bir ülke olduğu için vize talebinde bulunurken parmak izi vermeniz gereklidir. Bu işlem yetkilimizin eşliğinde gerçekleşir. Vize talebinde bulunan kişinin 12 yaşından küçük olması veya yakın zamanda Schengen vizesi için başvuruda bulunmuş olması durumunda parmak izi vermesine gerek olmayabilir. Detaylı bilgi için bize danışın.
 • Vize Ücreti: Vize talebinizin değerlendirmeye alınması için ödemeniz gereken ve konsolosluk harcı, aracı kurum bedeli ve hizmet bedelinden oluşan bir ücret vardır. Danimarka vize başvuru ücreti başvurduğunuz vize türüne göre değişiklik göstermektedir. En uygun ücretler ile vize danışmanlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçin. 

Danimarka Vize Reddi, Bursa

Danimarka vize başvurunuzun reddedilmesi için;

 • Evraklarla ilgili sorunlar (evraklarınızın eksik, yanlış veya geçersiz olması, birbirleriyle çelişmesi, evraklarınızda seyahat amacınıza, sürerinize veya masraflarınızın karşılanacağı kaynağa yer verilmemesi)
 • Danimarka Başkonsolosluk veya Büyükelçilik yetkililerinin ülkenize döneceğinize inanmaması
 • Başvurunuzun Danimarka tarafından koyulan koşullara uygun olmaması
 • Schengen uygulaması ile ilgili durumlar (Schengen üyesi ülkelerden bir veya birkaçı için toplumsal düzeni bozacağınıza inanılması, Schengen vizesi için izin verilen seyahat sürenizin dolmuş olması, Schengen üyesi ülkelerden bir veya birkaçına giriş yasağınızın olması)
 • Sağlık sigortası yaptırmamış olmanız

gibi sebepler vardır. Bu durumlardan biri veya birkaçı gerçekleşmesi halinde vize talebiniz reddedilir. Red kararına itiraz hakkınız vardır. İtiraz etmeniz durumunda vize talebinizin reddedilmesine sebep olan evrak veya durumları gözden geçirmeli ve gerekliyse yeni evraklar sağlamalısınız.

Yetkililerimiz vize başvurunuzun reddedilmemesi ve sürecinizin uzamaması için başvuru dosyanızı çok kez gözden geçirir ve sizi bilgilendirirler. 

Danimarka Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir, Bursa

Schengen vizesi için izin verilmiş 90 günlük seyahat süreniz bitmediği sürece Schengen vizesi ile ziyaretçi alan ülkelerin hepsine Danimarka vizesi ile gidebilirsiniz.  Schengen üyesi ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, İzlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan ve Hırvatistan’dır

Danimarka Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır, Bursa

Danimarka vize başvurunuz Başkonsolosluğun kapalı olduğu dönemler veya yoğunluk zamanına denk gelmediği sürece 7 ila 10 gün içinde yanıtlanmaktadır. Bu süre başkonsolosluğun yoğunluk durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Vize başvurunuzun en ideal sürede yanıtlanması için yetkililerimiz ile seyahatinizden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz durumunda işlemlerinizi hemen başlatıyoruz.

Ek Hizmetlerimiz:

Danimarka ziyaretinizde sağlık sigortasının yanı sıra seyahatiniz boyunca kullanabileceğiniz ulaşım ve konaklama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Seyahatiniz boyunca zorunlu koşulan sağlık sigortasını edinmek, uçak biletinizin veya konaklayacağınız yerin ayarlanması ve Danimarka seyahatiniz boyunca ulaşım yardımı edinmek için Euroasia Global Visa Services Bursa ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Danimarka ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';