x
Bulgaristan

Vize İşlemleri

Bulgaristan

Bulgaristan Turistik vize başvurusu

m. bozan 31/08/19, 00:32
bulgaristan turis vizesi alacam kac günde alırım gerekli evraklar
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Mehmet Bey,

Bulgaristan turistik vize başvurusu için hazırlamanız gereken güncel evrak listesine, müşteri danışmanlarımızı 0212 963 50 14 nolu telefonumuzdan arayarak ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu seyahat tarihinizden ortalama 15 gün öncesinden yapmanızı önermekteyiz. Vize değerlendirme süreleri Bulgaristan Konsolosluğunun/ Büyükelçilğinin yoğunluğuna, resmi ve dini tatillerin durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Y. 10/01/23, 15:36

Bulgaristan Turistik vize başvurusu yapmak istiyorum ancak Bulgaristan'ın evrak prosedürü hakkında hiçbir bilgim yok, yardımcı olabilir misiniz? Daha önce birçok Schengen ülkesinden alınmış vizem mevcut, başvuru koşulları benzer midir?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 10/01/23, 16:07

Bulgaristan Turistik vize başvurusu için evrak prosedürü Schengen ülkelerine yaptığınız başvurudan nispeten farklıdır. Evrak anlamında daha az ve basit evraklar ile başvuru yapılabiliyorken vize sonuçlanma süreçleri de Schengen ülkelerine göre daha kısa sürmektedir.

Bulgaristan için Turistik vize başvurusu için gerekli evrak detayını ofisimizi arayarak öğrenebilir, yazılı evrak listenizi aldıktan sonra hazırlamış olduğunuz evrakları bize ulaştırabilirsiniz. Kurumumuz Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan vize başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Bulgaristan'a Turistik vize başvurusu yapılırken, gelir beyan eden belgelerinize dikkat edilirken Schengen ülkelerinde sadece bu belgeler yeterli bulunmamaktadır. Ayrıca bu vize tipi için yapılan Bulgaristan vize başvurularda yine Schengen ülkelerinden farklı olarak her seferinde kısa süreli ve tek girişli bir vize verilir. Verilen vize sürecinizi belirleyen evrak konaklamaya ait hotel rezervasyonunuzdur.

Başvurunuzu en doğru ve eksiksiz şekilde gerçekleştirebilmek için 02129635014 nolu telefondan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';