x
Azerbaycan

Vize İşlemleri

Azerbaycan

Eposta

Tekirdag@eagvs.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Tekirdağ

Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak, Azerbaycan seyahatinde gerekli olan Azerbaycan vizesi hakkında genel bilgileri derlediğimiz sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızın devamında en çok sorulan soruların cevaplarını bulabilir daha fazla bilgi için şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Süleymanpaşa ve çevre illerden yapacağınız Azerbaycan vize başvurularını kabul etmekteyiz. Azerbaycan vize prosedürlerini yakında takip eden Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz sizlere en kolay vize sürecini sağlayacaktır. 

 

Azerbaycan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından Vize İstiyor Mu? - Tekirdağ

Azerbaycan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmektedir. Ancak bu pasaport türüne göre değişmektedir. Umuma Mahsus Pasaport (Bordo Pasaport) sahiplerinin Azerbaycan seyahatlerinde vize almaları gerekmektedir. Ancak Hususi Pasaport (Yeşil Pasaport), Hizmet Pasaport (Gri Pasaport) ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri Azerbaycan’a yapacakları 90 güne kadar olan seyahatlerde vizeden muaf tutulmuşlardır. Bu pasaport sahipleri 90 günü aşan uzun süreli seyahatlerinde Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz aracılığıyla vize başvurularını yapabilirler.

 

Azerbaycan Vize Başvuru Çeşitleri - Tekirdağ

Azerbaycan seyahatlerinde vizeye ihtiyaç duyan vatandaşlarımız vize başvurularını üç şekilde yapabilmektedir. Elektronik ortamdan alınan e-vize, Azerbaycan Havalimanında yapılan vize başvurusuyla alınan vize ve Azerbaycan Konsolosluklarına başvurarak edinilebilen vize olarak ayrılan Azerbaycan vize başvuru türleri sayfamızın devamında detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak durumunuza en uygun vize başvuru yöntemini seçerek sizlere kolay ve hızlı bir vize süreci sağlamaktayız. 

 

Azerbaycan E-Vize Genel Bilgiler - Tekirdağ

Azerbaycan 10 Ocak 2017 tarihinde aralarında Türkiye’nin de bulunduğu bazı ülkeler için e-vize sistemini açmıştır. Bu sistemle birlikte vizenizi elektronik ortamda alabilir ve bir çok zahmetten kurtulabilirsiniz. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi ile iletişime geçerek e-vize başvurunuzu başlatabilirsiniz. Azerbaycan vizeniz elektronik ortamda verildiği için vize onaylı pasaport beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca evrak hazırlama zahmetinden de kurtulabilirsiniz. Azerbaycan e-vize başvurusu ile ilgili detaylı bilgiyi sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

 

Azerbaycan E-Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Tekirdağ

Azerbaycan vizenizi e-vize sistemi ile almak için Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Şube yetkilimiz sizden pasaportunuzda bulunan resimli sayfayı evize@eagvs.com adresine e-posta atmanızı isteyecektir. Gerekli bilgileri yetkilimize ulaştırdığınızda vize başvurunuz tamamlanacaktır. 

 

Azerbaycan E-Vize Kaç Gün Geçerlidir? - Tekirdağ

Azerbaycan e-vize sistemi ile aldığınız Azerbaycan vizeniz 90 gün geçerliliğe sahiptir ve 30 gün konaklama imkanı sunmaktadır. Azerbaycan seyahat planlarınız 30 günden fazla ise tekrardan başvuru yapmak zorundasınız. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi ile uzun süreli Azerbaycan vize başvurusunda bulunabilirsiniz. 

 

Azerbaycan E-Vize Kaç Gün İçerisinde Onaylanır? - Tekirdağ

Azerbaycan e-vize onaylanma süresi yapacağınız başvuru türüne göre değişmektedir. Tüm işlemlerin normal hızda ilerlediği standart başvuruda, vizeniz 3 ila 5 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Seyahat planlarınız ileri bir tarihte ise ve vize onayını beklemek için yeterli süreye sahipseniz başvurunuzu standart başvuru ile yapabilirsiniz. Fakat acil olarak vizeye ihtiyacınız varsa ve vize onayı için bekleme şansınız yoksa Express vize başvurusu ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Express vize başvurusunda, vizeniz 1 gün içerisinde onaylanmaktadır. 

Euroasia GVS Tekirdağ şubesi ile yapacağınız Express vize başvurusunda vizenizi 3 saat içerisinde alabilirsiniz. Azerbaycan e-vize başvurusunu şubemiz aracılığıyla yapmak için lütfen iletişime geçiniz. 

 

Azerbaycan E-Vize Başvuru Ücreti Ne Kadar? - Tekirdağ

Standart ve express vize başvuru ücretini Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Şube yetkilimiz başvuru türüne göre 2022 yılı güncel vize ücretini size iletecektir. 

 

Azerbaycan Havalimanından Nasıl Vize Alınır? - Tekirdağ

Azerbaycan Havalimanında vize başvurusu için Haydar Aliyev Havalimanı ve Gence Havalimanı’nda başvurunuzu tamamlayabilir ve vizenizi alabilirsiniz. Azerbaycan vizesini değerlendirme ve onay verme yetkisi sadece bu iki havalimanında bulunmaktadır. Azerbaycan vize başvurunuzu başka bir havalimanından yapamazsınız. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak Azerbaycan vize başvurusunu havalimanında yapmayı tavsiye etmemekteyiz. Havalimanında yaşanan yoğunluk uzun süre beklemelere neden olabilir. Vize yetkilisi evraklarınızı yeterli görmeyebilir ve sizden ek evrak talebinde bulunabilir. Bu gibi nedenlerle sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz. Dolayısıyla vizenizi seyahatinizden önce almanızı önermekteyiz.

 

Azerbaycan Karayolu Sınırında Vize Verme Uygulamasına Sahip Mi? - Tekirdağ 

Azerbaycan karayolu sınırında vize verme uygulamasına sahip değildir. Azerbaycan vizenizi Azerbaycan’da almak istiyorsanız havayolu ile seyahat etmek zorundasınız. Karayolu ile gerçekleştirilen seyahatlerde, Azerbaycan vizenizi Türkiye sınırları içerisinde almak zorundasınız. 

 

Azerbaycan Konsolosluklarından Nasıl Vize Alınır? - Tekirdağ

Azerbaycan vizesi için aşağıdaki konsolosluklara vize başvurusunda bulunabilirsiniz:

Azerbaycan Konsolosluklarına yapacağınız vize başvurusunda şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi ile yapacağınız vize başvurusunda şubemiz tüm işlemlerinizi sizin adınıza yürütmektedir. Vizeniz onaylandığında pasaportunuz Euroasia GVS Tekirdağ şubesi tarafından teslim alınır ve adresinize gönderilir. 

 

Azerbaycan Konsolosluklarına Yapılan Vize Başvurusunda Gerekli Evraklar - Tekirdağ

Azerbaycan vize başvurusunda edinmeniz gereken evraklar vize türüne göre farklılık göstermektedir. Vize türüne göre doldurmanız gereken evrakların yanı sıra vize başvuru formunu da eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Vize başvuru formu kişisel bilgilerinizi ve pasaport bilgilerinizi içermektedir. 

Azerbaycan vize başvurusunda edinmeniz gereken evraklar için Euroasia GVS Tekirdağ şubesi ile iletişime geçiniz. Şube yetkilimiz gerekli tüm evrakları tarafınıza iletecektir. 

 

Azerbaycan Konsoloslukları Vize Başvuru Ücreti - Tekirdağ

2022 yılı güncel vize başvuru ücreti için Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Yatırmanız gereken vize ücreti vize türüne ve Azerbaycan’da kalmak istediğiniz süreye göre değişmektedir. 

 

Azerbaycan Konsoloslukları Vize Başvurusu Kaç Gün İçerisinden Onaylanır? - Tekirdağ

Azerbaycan vize başvurunuz Azerbaycan Konsoloslukları tarafından 5 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Ancak unutmayınız ki bu süreç uzayabilir. Vize yetkilisinin durumunuza göre ek evrak talebinde bulunması ya Konsolosluğun yoğun olması bu süreci uzatabilmektedir. Azerbaycan Konsolosluklarına yapacağınız vize başvurusunu tüm bu süreci göz önüne alarak tamamlamalısınız. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak vize başvurunuzu seyahat planlarınızın en az 10 gün öncesinden tamamlamanızı önermekteyiz. 

 

Azerbaycan Vize Reddi - Tekirdağ

Azerbaycan vize başvurusu sonucunda vize reddi ile karşılaştığınızda vize itirazı oluşturma hakkınız bulunmamaktadır. Vize itirazı nedeninizi göz önünde bulundurarak tekrardan başvuru yapabilirsiniz. Vize reddi nedenleri arasında evraklarınızda bir hata çıkması, pasaportunuzun eski ve yıpranmış olması ya da maddi evraklarınızın yeterli olmaması gibi durumlar yer alabilir. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi size bu konuda gerekli danışmanlık hizmetini sağlayabilir ve Azerbaycan vizenizi sorunsuz bir şekilde almanıza yardımcı olabilir. Danışmanlık hizmeti için lütfen şubemizle iletişime geçiniz. 

 

Azerbaycan Vatandaşları İçin Sunduğumuz Diğer Hizmetler - Tekirdağ

Azerbaycan vatandaşları Türkiye vizesi Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz tarafından sağlanmaktadır. Azerbaycan vatandaşları için sunduğumuz tüm hizmetleri şubemiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Azerbaycan vatandaşları için diğer vizeler sitemizde yer almaktadır. 

Euroasia GVS Tekirdağ şubesi ile yapacağınız Azerbaycan vize başvurunuzu zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şubemiz tüm işlemlerinizi sizin adınıza yürütür ve başvurunuzu tamamlar. Azerbaycan vize başvurusu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz ile iletişime geçiniz. 

Azerbaycan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES