x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Azerbaycan Vize İşlemleri

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Azerbaycan Vizesini, hızla ve zahmetsizce edinebilirsiniz. Azerbaycan vizesi ile ilgili olarak 2022 yılı güncel bilgileri sayfamızda bulabilir, vize aşamaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 
Azerbaycan Vize İstiyor Mu? 2022

Siyah (Diplomatik), Hizmet (Gri) ve Yeşil Pasaport sahipleri 180 gün içinde 90 günü aşmayan seyahatleri için vize almalarına ihtiyaç duymazken, Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin vize almaları gerekir.

Bordo pasaport sahipleri, ihtiyaç duydukları vizeyi kurumumuz üzerinden zahmetsizce edinebilirler.

 

Azerbaycan Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Azerbaycan vizesi 90 gün boyunca geçerliliğe sahip olmakla birlikte 30 güne kadar konaklama imkanı tanır. Tek girişli olarak düzenlenen Azerbaycan vizesini, her sınır geçişinizden önce yeniden almalısınız.

 

Azerbaycan Vizesi Nasıl Alınır?

Türk vatandaşları 3 şekilde Azerbaycan Vizesi edinebilirler. Bunlardan birincisi pasaporta basılmadan, elektronik ortamda hazırlanan Azerbaycan E-Vizesi. Hızlı, zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde kurumumuz aracılığı ile edinebilirsiniz.

Diğer bir seçenek, Haydar Aliyev ya da Gence Havalimanından alınması. Azerbaycan’daki diğer havalimanlarından ya da kara sınırlarından vize alınamaz. Biyometrik fotoğraf, çeşitli bilgiler ve belgeler talep edilmesi ve zaman zaman yaşanan yoğunluk nedeniyle sorun yaşamamanız için  yolculuğa başlanmadan vize alınması öneriyoruz.

Son olarak, dileyen yolcular Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği, Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu ya da Azerbaycan Kars Başkonsolosluğundan vize talep edebilirler. Şahsen başvuru gerektirmesl, ek belge talebi, yoğunluk gibi nedenlerle çok fazla tercih edilmemektedir.

 

Azerbaycan E-Vize

Azerbaycan E-Vizesi,  süreç ve uygulama yapısı olarak en pratik vize çözümü olma özelliğine sahiptir. Hızlı sonuçlanması, az sayıda belge gereksinimi ve başvuru bölgesi ayrımı gözetmemesi nedeniyle en çok tercih edilecek seçenek durumunda. Pasaporta basılmayışı da bir diğer önemli detay. Zira klasik başvurularda pasaportta en az 2 boş sayfa istenirken, Azerbaycan Elektronik Vizesi için bu şart aranmaz. Azerbaycan Elektronik Vizesi ile ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

Azerbaycan E-Vize İçin Gerekli Belgeler, 2022

Gerekçesine göre ayrılmaksızın, Azerbaycan E-Vizesi için pasaportunuzun resimli olan sayfasının görüntüsünü evize@eagvs.com adresine göndermeniz yetmekte. Pasaportunuzda bulunan bilgiler eşliğinde uzmanlarımız tarafından Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuz yapılır. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken, başvurunuzun sonuçlanmasını beklemek.

 

Azerbaycan E-Vize Sonuçlanma Süresi

Azerbaycan Elektronik Vizesi normal koşullarda 3 iş günü içinde sonuçlanmakta. En geç seyahatinizden 7 gün öncesine kadar başvuru yapabilir, vize talep edebilirsiniz.

Ek olarak, Ekspres Vize Hizmeti de söz konusu.  Azerbaycan Elektronik Vizesine ekspres başvurmanız halinde 3 saat içinde vizeniz çıkmakta, aynı gün yolculuğa başlayabilirsiniz. Bu nedenle yolculuğuna 7 günden daha az süre kalan yolcuların ekspres vizeye başvurmaları gerekir.


Azerbaycan E-Vize Ücreti 2022

Azerbaycan Elektronik Vize ücreti, standart başvuru ya da ekspres başvuru seçeneklerine göre farklılık gösterir. Fiyatlandırma detaylarını uzmanlarımızdan talep edebilirsiniz.

Azerbaycan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES