x
Azerbaycan

Vize İşlemleri

Azerbaycan

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Eposta

Antalya@eagvs.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Antalya

Değerli ziyaretçimiz, Azerbaycan vize başvurusu ile ilgili bilgi edinebileceğiniz Euroasia GVS Antalya şube sayfamıza hoş geldiniz. Euroasia GVS Antalya şubesi olarak Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ilçelerinden ve çevre illerden yapacağınız Azerbaycan vize başvurularını kabul etmekteyiz. Tüm işlemlerinizi uzaktan yüretebiliceğiniz vize başvurunuzda, vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Euroasia GVS Antalya şubemize iletişim kısmında yer alan bilgiler aracılığıyla ulaşabilir ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Azerbaycan Seyahatim Öncesinde Vize Almam Gerekiyor Mu? - Antalya

Değerli ziyaretçimiz, Azerbaycan seyahatiniz öncesinde vize almanız gerekmektedir.

  • Umuma Mahsus Pasaport (Bordo Pasaport) sahipleri Azerbaycan seyahatleri öncesinde vize başvurusunda bulunmak zorundadır.
  • Hususi Pasaport (Yeşil Pasaport), Hizmet Pasaport (Gri Pasaport) ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri ise 90 güne kadar olan Azerbaycan seyahatlerinde vizeden muaf tutulmuşlardır. Azerbaycan seyahati 90 günü aşıyor ise bu pasaport türleri de vize uygulamasına tabidir.

Azerbaycan Vizesi Nasıl Alınır? - Antalya

Azerbaycan seyahatinde bulunmak isteyen ve vizeye ihtiyaç duyan vatandaşlarımız Euroasia GVS Antalya şubesi aracılığıyla vizelerini alabilirler. Şubemiz durumunuza en uygun vize yöntemini seçerek vize başvurunuzu tamamlamaktadır. Azerbaycan vizesine elektronik ortamda alınan E-vize ile başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra Azerbaycan Havalimanlarından da vize alabilirsiniz. Azerbaycan vizesi için başka bir yöntem ise Konsolosluklara başvurmaktır. Sayfamızda ayrıntılı bir şekilde açıkladığımız Azerbaycan vizesi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Azerbaycan E-Vize Uygulaması - Antalya

Azerbaycan 10 Ocak 2017 tarihinde ülkelerine seyahat etmek isteyen kişiler için e-vize uygulamasını getirmiştir. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu ülke vatandaşları Azerbaycan vizeleri elektronik ortamda alabilmektedirler. Azerbaycan vizenizi elektronik ortamda alarak belge hazırlama zahmetinden kurtulabilirsiniz. Vize başvurularında pasaportunuzun iki sayfası istenirken, e-vize elektronik ortamda verilmektedir. Euroasia GVS Antalya şubesi ile iletişime geçerek Azerbaycan e-vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Azerbaycan E-Vize Başvurusu - Antalya

Azerbaycan E-vize başvurusu için pasaportunuzda bulunan resimli sayfayı evize@eagvs.com adresine e-posta atmanız yeterli olacaktır. Euroasia GVS Antalya şubemiz bilgileriniz doğrultusunda vize başvurunuzu tamamlayacaktır. Azerbaycan E-vize başvuru hakkında detaylı bilgi için lütfen şubemizle iletişime geçiniz.

Azerbaycan E-Vize Geçerlilik Süresi - Antalya

Azerbaycan e-vize 90 gün geçerliliğe sahiptir ve bu süre içerisinde sadece 30 gün konaklama hakkınız vardır. 30 günü geçen konaklamalı Azerbaycan seyahatlerinde tekrardan vize almak zorundasınız. Azerbaycan seyahati 30 günü geçen vatandaşlarımız, Azerbaycan Konsolosluklarına başvururak uzun süreli vize alabilirler.

Azerbaycan E-Vize Onaylanma Süresi - Antalya

Azerbaycan e-vize onaylanma süresi başvuracağınız vize türüne göre değişmektedir. Azerbaycan e-vize uygulamasında vize başvurunuzu standart ve ekspres olarak yapabilirsiniz. Standart vize başvurusunda vizeniz 3 ila 5 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Ancak acil olarak Azerbaycan vizesine ihtiyaç duyan ya da seyahat planları yakın bir tarihte olan vatandaşlarımız başvurularını ekspres vize ile yapmalıdırlar. Ekspres vize başvurularında vizeniz aynı gün içerisinde onaylanmaktadır. Euroasia GVS Antalya şubemiz aracılığıyla vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Şubemiz bilgilerinizi hızlı bir şekilde sisteme yükleyerek 3 saat içerisinde Azerbaycan vizenizi alabilmektedir.

Azerbaycan E-Vize Ücreti - Antalya

Azerbaycan e-vize başvuru ücreti standart ve ekspres başvuru türüne göre farklılık göstermektedir. Durumunuza göre alacağınız ek hizmetler de bu ücreti etkilemektedir. Euroasia GVS Antalya şubemizle iletişime geçerek durumunuzu bildirebilir ve e-vize başvuru ücretini öğrenebilirsiniz.

Azerbaycan Havalimanı Vize Başvurusu - Antalya

Azerbaycan vize başvurusunu Azerbaycan Havalimanında yapabilirsiniz. Azerbaycan vizesini değerlendirme ve onay verme yetkisi sadece iki havalimanında bulunmaktadır. Bakü’de yer alan Haydar Aliyev Havalimanı ve Gence’de yer alan Gence Havalimanı Azerbaycan vize başvurularını kabul etmektedir.

  • Değerli ziyaretçimiz unutmayınız ki Azerbaycan havalimanında yaşanan yoğunluk uzun beklemelere neden olabilir. Ayrıca vize yetkilisi durumunuza göre ek evrak talebinde bulunabilir. Bu durumda istenen evrakı bulmak konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Azerbaycan vizenizi seyahatinizden önce almanızı tavsiye etmekteyiz.

Azerbaycan Konsoloslukları Vize Başvurusu - Antalya

Azerbaycan Konsoloslukları Türkiye’nin üç farklı bölgesinde yer almaktadır. Bu konsolosluklara Azerbaycan vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Ankara, İstanbul ve Kars’da bulunan Konsolosluklara şahsen gitmenize gerek yoktur.  Euroasia GVS Antalya şubemiz tüm işlemlerinizi sizin adınıza tamamlamaktadır. Azerbaycan vizeniz onaylandığında pasaportunuzu teslim alarak adresinize göndermektedir.

Azerbaycan Vize Başvuru Evrakları - Antalya

Azerbaycan Konsolosluklarına sunmanız gereken vize başvuru evrakları vize türüne göre değişmektedir. Vize türüne göre belirlenen evrakları ve vize başvuru formunu eksik ve hatalı bilgi vermeden doldurmanız gerekmektedir. Euroasia GVS Antalya şubemiz ile iletişime geçerek gerekli evrakları şubemizden edinebilirsiniz. Azerbaycan vize başvuru evraklarını doldurma sürecinde şubemizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Azerbaycan Konsoloslukları Vize Başvuru Ücreti - Antalya

Azerbaycan Konsolosluklarına yapılan vize başvurularında yatırılması gereken ücret vize türüne göre değişebilmektedir. 2022 yılı güncel vize ücretini Euroasia GVS Antalya şubemiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Şubemizin servis bedelini de kapsayan bu ücreti şubemize bizzat gelerek ya da banka hesabımıza havale yoluyla gönderebilirsiniz.

Azerbaycan Vize Reddi Nedenleri - Antalya

Azerbaycan vize başvurusu sonucunda vize reddi alabilirsiniz. Bunun nedenleri tamamen durumunuza bağlıdır. Ancak vize reddinin en genel nedeni evraklarınızda bir hata ya da eksik çıkmasıdır. Vize reddi nedenleri olarak vize yetkilisinin maddi durumunuzu yeterli görmemesi ve pasaportunuzun geçerlilik süresinin dolması da gösterilebilir. Vize başvurusunda bulunurken pasaportunuzun en az 6 ay geçerlilik süresi olması gerektiğini unutmayınız.

Azerbaycan vizesi reddi aldığınızda vize itirazı oluşturma hakkınız yoktur. Vize reddi alma nedeninizi göz önünde bulundurarak tekrardan başvuru yapabilirsiniz. Euroasia GVS Antalya şubesi ile yaptığınız vize başvurularında yetkilimiz vize reddi gibi bir sonuçla karşılaşmanızı engelleyerek vizenizi sorunsuz bir şekilde almaktadır.

Azerbaycan Vatandaşları İçin Türkiye Vizesi ve Diğer Vizeler - Antalya

Euroasia GVS Antalya şubesi olarak Azerbaycan vatandaşlarının vize başvuru işlemlerini de yürütmekteyiz. Azerbaycan vatandaşları Türkiye vizesini şubemize başvurarak edinebilirler. Azerbaycan vatandaşları için diğer vizeler bölümümüzde ise sunduğumuz tüm vize hizmetleri bulunmaktadır.

Euroasia GVS Antalya şubesi olarak Azerbaycan vize başvurusunda sorunsuz bir vize süreci sunmaktayız. Azerbaycan vize başvurularında yetkili bir vize şirketi olarak Azerbaycan vize prosedürlerine hakimiz. Sunduğumuz profesyonel hizmet ile Azerbaycan vizenizi hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Azerbaycan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';