x
Azerbaycan

Vize İşlemleri

Azerbaycan

Eposta

Kayseri@eagvs.com

Azerbaycan Vize Merkezi , Kayseri

Euroasia GVS Kayseri şubesi olarak Azerbaycan vize başvurularında bilgi edinmeniz âmâcılığıyla hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz. Euroasia GVS Kayseri şubesi olarak Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar ilçeleri ve çevre illerden yapacağınız Azerbaycan vize başvurularını kabul etmekteyiz. Azerbaycan vize başvurusunda tüm işlemlerinizi uzaktan yürütebilir ve kolay bir vize süreci geçirebilirsiniz.  

 

Azerbaycan Vizesi Kimlere Gereklidir? - Kayseri

Azerbaycan vizesi Umuma Mahsus Pasaport (Bordo Pasaport) sahipleri için gereklidir. Bordo Pasaport sahipleri Azerbaycan seyahatleri öncesinde vize almak zorundadır. Ancak diğer pasaport sahipleri Azerbaycan’a yapacakları 90 güne kadar olan seyahatlerde vizeden muaf tutulmuşlardır. Hususi Pasaport (Yeşil Pasaport), Hizmet Pasaport (Gri Pasaport) ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri uzun süreli seyahatlerinde Euroasia GVS Kayseri şubemiz aracılığıyla vize başvurularını yapabilirler. 

 

Azerbaycan Vize Başvuru Çeşitleri - Kayseri

Azerbaycan vize başvuruları üç şekilde ilerlemektedir. Durumunuza uygun vize başvuru yöntemini seçerek vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Euroasia GVS Kayseri şubesi olarak durumunuza en uygun vize başvuru yöntemini seçerek sizlere kolay ve hızlı bir vize süreci sağlamaktayız. Bu vize başvuru türleri e-vize, Azerbaycan Havalimanında yapılan vize başvurusuyla alınan vize ve Azerbaycan Konsolosluklarına başvurarak edinilebilen vize olarak ayrılmaktadır. Yapacağınız tüm vize işlemlerini şubemize şahsen gelmeden yürütebilir ve sorunsuz bir vize süreci geçirebilirsiniz. 

 

Azerbaycan E-Vize Genel Bilgiler - Kayseri

10 Ocak 2017 tarihinde Azerbaycan tarafından açılan e-vize, Azerbaycan’a seyahat etmek isteyen kişilerin vizlerini elektronik ortamda alabilmelerini sağlamaktadır. Bu uygulama Türkiye vatandaşlarını da kapsamaktadır. Azerbaycan seyahatiniz öncesinde Euroasia GVS Kayseri şubesine başvurarak vizenizi elektronik ortamda alabilirsiniz. Azerbaycan vizeniz elektronik ortamda verildiği için vize onaylı pasaport beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca normal vize başvurularında gerekli olan evrak listesi e-vize uygulamasında aranmamaktadır. 

Azerbaycan e-vize başvurusu ile ilgili detaylı bilgiyi sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

 

Azerbaycan E-Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Azerbaycan e-vize başvurusu için pasaportunuzda bulunan resimli sayfayı Euroasia GVS Kayseri şubemize atmanız gerekmektedir. Pasaport bilgileriniz elimize ulaştığında, şube yetkilimiz başvurunuzu tamamlayacaktır. Pasaport bilgilerinizi evize@eagvs.com adresimize e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. 

 

Azerbaycan E-Vize Geçerlilik Süresi - Kayseri

Azerbaycan e-vize 90 gün geçerliliğe sahiptir. Bu süre içerisinde Azerbaycan’da sadece 30 gün konaklama hakkınız vardır. Azerbaycan seyahatinizde 30 günden fazla konaklamayı planlıyorsanız tekrardan vize başvurusu yapmalısınız. Euroasia GVS Kayseri şubesi olarak uzun süreli Azerbaycan seyahatlerinizde vize alırken sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Şubemiz ile iletişime geçerek durumunuzu bildirebilir ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

 

Azerbaycan E-Vize Kaç Gün İçerisinde Onaylanır? - Kayseri

Azerbaycan e-vize onaylanma süresi yapacağınız başvuru türüne göre değişmektedir. Seyahat planlarınız ileri bir tarihte ise standart başvuru ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Acil olarak Azerbaycan vizesine ihtiyacınız varsa ya da seyahat planlarınız yakın bir tarihte ise Express başvuru ile vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Standart başvuru ile yapacağınız Azerbaycan e-vize başvurunuz 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır. Express vize başvurusunda ise Azerbaycan vizenizi başvuru yaptığınız gün içerisinde alabilirsiniz. 

Euroasia GVS Kayseri şubesi ile yapacağınız e-vize başvurusunda Azerbaycan vizenizi en kısa sürede sorunsuz bir süreç geçirerek alabilirsiniz. 

 

Azerbaycan E-Vize Başvuru Ücreti Ne Kadar? - Kayseri

Azerbaycan e-vize ücreti standart ve express vize başvuru türüne göre değişmektedir. Euroasia GVS Kayseri şubemiz ile iletişime geçerek standart ve ekspres vize ücretini öğrenebilirsiniz. Şube yetkilimiz durumunuza göre en uygun başvuru yöntemini ve güncel e-vize başvuru ücretini sizinle paylaşacaktır. 

 

Azerbaycan Havalimanından Nasıl Vize Alınır? -  Kayseri

Azerbaycan Havalimanında vize başvurusunda bulunmak istiyorsanız Haydar Aliyev Havalimanı ve Gence Havalimanı’na iniş yapmak zorundasınız. Azerbaycan vizesini değerlendirme ve onay verme yetkisi sadece bu iki havalimanında bulunmaktadır. Azerbaycan vize başvurunuzu başka bir havalimanından yapamazsınız. 

Değerli ziyaretçimiz, havalimanında vize başvurusunda bulunmak sıkıntılı bir süreci beraberinde getirir. Vize yetkilisi evraklarınızı yeterli görmeyebilir ve sizden ek evrak talebinde bulunabilir. Gerekli evrakı o anda bulmanız zor olabilir. Bunlara ek olarak diğer vize başvurularıyla beraber yaşanan yoğunluk uzun süre beklemenize neden olabilir. Euroasia GVS Kayseri şubesi olarak Azerbaycan vizenizi seyahatinizden önce Türkiye sınırları içerisinde almanızı tavsiye etmekteyiz. 

 

Azerbaycan Kapıda Vize Uygulamasına Sahip Mi? - Kayseri

Azerbaycan karayolu sınırlarında vize verme sistemine sahip değildir. Azerbaycan seyahatinizi karayolu ile gerçekleştirdiğinizde vize talebinde bulunamazsınız. Dolayısıyla Azerbaycan vizenizi Türkiye sınırları içerisinde almak zorundasınız. 

Azerbaycan Konsolosluklarından Nasıl Vize Alınır? - Kayseri

 

Azerbaycan Konsolosluğuna vize başvurusunda bulunmak için edinmeniz gereken evrakları Euroasia GVS Kayseri şubemiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bu evraklar vize türüne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca durumunuza göre doldurmanız gereken ek evraklar olabilir. Vize türüne göre değişen evrakların yanında doldurmanız gereken bir diğer evrak ise vize başvuru formudur. Vize başvuru formu, vize yetkilisinin sizi tanımasına yönelik bir evraktır. İçerisinde kişisel bilgileriniz ve pasaport bilgileriniz yer almaktadır. Bu evraklarda eksik ve hatalı bilgi vermemeye özen göstermelisiniz. Azerbaycan vize başvuru evraklarınızda Euroasia GVS Kayseri şubemizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Tüm evraklar tamamlandığında Azerbaycan vize başvurusu aşağıdaki Azerbaycan Konsolosluklarına iletilmektedir. 

  • Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği
  • Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu 
  • Azerbaycan Kars Başkonsolosluğu 

Azerbaycan vize başvurunuzu Euroasia GVS Kayseri şubesi aracılığıyla yapmak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Azerbaycan Konsoloslukları Vize Başvuru Ücreti - Kayseri 

Azerbaycan Konsoloslukları vize başvuru ücreti vize türüne ve Azerbaycan’da kalmak istediğiniz süreye göre belirlenmektedir. 2022 yılı güncel vize ücretini Euroasia GVS Kayseri şubemiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Azerbaycan Konsoloslukları Vize Başvurusu Kaç Gün İçerisinden Onaylanır? - Kayseri

Azerbaycan Konsolosluğuna ilettiğiniz vize başvurunuz 5 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Değerli ziyaretçimiz vizenizin onaylanma süresinin uzayabileceğini unutmayınız. Azerbaycan Konsolosluğu yoğun olabilir ya da resmi tatilde olabilir. Azerbaycan vize başvurunuzu seyahat planlarınızın en az 10 gün öncesinden tamamlamalısınız. 

Azerbaycan vizeniz onaylandığında pasaportunuz Euroasia GVS Kayseri şubemiz tarafından teslim alınır ve adresinize gönderilir. 

 

Azerbaycan Vize Reddi - Kayseri

Azerbaycan vize başvurusu sonucunun vize reddi olmasının birden fazla nedeni bulunmaktadır. Vize başvuru evraklarınızda bir eksik ya da hata tespit edilmiş olabilir. Vize yetkilisi maddi durumunuzu yeterli görmeyebilir. Bu nedenlerin yanı sıra pasaportunuzun eski ve yıpranmış olması da vize reddine neden olabilmektedir. Dolayısıyla pasaportunuzun yenilenmiş ve en az 6 ay geçerlilik süresi olduğundan emin olmalısınız. Azerbaycan vize reddi aldığınızda vize itirazı oluşturma hakkınız bulunmamaktadır. Vize reddi nedeninizi ortadan kaldırarak tekrardan başvuru yapabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz vize reddi almak zaman kaybetmenize neden olabilir. Seyahat planlarınızdan geri kalmamak adına vize başvurunuzu profesyonel bir vize şirketi ile yapmalısınız. Euroasia GVS Kayseri şubesi olarak Azerbaycan vize prosedürlerini yakından takip etmekteyiz. Azerbaycan vizesinde olumsuz bir sonuçla karşılaşmamak için vize başvurunuzu şubemiz aracılığıyla yapabilirsiniz. 

 

Azerbaycan Vatandaşları İçin Sunduğumuz Diğer Hizmetler - Kayseri

Euroasia GVS Kayseri şubesi olarak Türkiye vatandaşlarının yanı sıra Azerbaycan vatandaşları için de vize hizmeti vermekteyiz. Azerbaycan vatandaşları Türkiye vizesi ve  Azerbaycan vatandaşları için diğer vizeler şubemiz tarafından sağlanmaktadır. Azerbaycan vatandaşları için sunduğumuz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi için lütfen Euroasia GVS Kayseri şubemiz ile iletişime geçiniz.

 

 

Azerbaycan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';