x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

M. Merve 28/12/18, 10:26
İyi günler Avustralya'ya dil okuluna gideceğim, vize işlemleri ne kadar sürüyor? Ne kadar önceden başvurmam gerekli?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Avustralya vizesi işlemleri 4 bölümden oluşmaktadır, ilk etapta gerekli evraklar hazırlanır, bu sizin hangi hızda evrakları tamamlayacağınıza göre değişir. İkinci kısımda online formunuz doldurulur, ödemeniz yapılır ve randevunuz alınır, uzmanlarımız bu işlemi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir. Randevu yaklaşık olarak başvurunun yapıldığı günden 3 gün sonraya verilir. Çok yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir. Randevu günü pasaport ve gerekli evraklarla birlikte başvuru merkezine gelerek parmak izinizi ve fotoğrafınızı verirsiniz. Bundan sonrası değerlendirme sürecidir, bu süreç 1 hafta ile 4 hafta arasında değişmektedir. Kısaca, normal şartlar altında Avustralya vize işlemleri 4-5 hafta arasında sürmektedir.
Avustralya vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta eğitim vizesi kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Avustralya vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';