x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Hakkında Sorular & Yorumlar

Almanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Almanya Turist Vizesi
K. Güzeltepe 30/01/20, 16:04 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben kamuda memurum, Almanya’ya seyahat etmek istiyorum yaz tatilinde, Almanya turist vizesi mi almam gerekiyor? Başvuru yaparsam kaç günde sonuçlanıyor, bir de kaç günlük vize alabilirim? Birkaç yıllık vize verir mi Almanya?
Almanya İş Arama Vizesi
H. Ateş 30/01/20, 15:50 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Almanya iş arama vizesi diye haberler görüyorum, bu tam olarak nedir? İş bulmadan Almanya’ya gidebilme hakkı mı veriyor bu vize? İş arama vizesi tam olarak hangi hakları veriyor? İş bulamadığım durumda Almanya’dan çıkış yapmak zorunda kalır mıyım?
Almanya Çalışma Vizesi
V. Zamansız 30/01/20, 15:36 Cevabı Görüntüle
Almanya’da çalışmak istiyorum. Türkiye’deki şartlar malumunuz. Mühendisim, orada çalışmak istiyorum. Nasıl gidebilirim? Bunun için vize başvurusu mu yapmalıyım yoksa Almanya’daki göç idaresine Almanya çalışma vizesi başvurusu mu yapmalıyım? Yardımcı olursanız ve ayrıntılı bilgi verirseniz çok sevinirim
Almanya Seyahat Sağlık Sigortası
D. kartal 18/07/19, 01:03 Cevabı Görüntüle
Merhaba, emekli eczacıyım, faal eczane dükkanım var. Almanya’daki oğlumu ziyaret etmek istiyorum eşimle birlikte eşim çalışmıyor. Bu süreçte aklıma en çok takılan konu seyahat sağlık sigortası 30.000 Euro olmalı deniliyor 30.000 Euro teminat mı yatırmam gerekiyor? Almanya seyahat sağlık sigortası ve başvuru süreci hakkında bilgi verir misiniz?
Almanya Aile Ziyaret Vizesi
E. Kaplan 10/02/19, 19:48 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 2016 yılında Almanya turistik vize başvurusu yapmıştım ve red almıştım. Red sebebim inandırıcı bulunmayan evraklar gibi bir şeydi. Bu yaz eşim ve 3 yaşındaki kızımla birlikte Almanya’daki dayımın yanına tatile gitmek istiyoruz Almanya ziyaret vizesi başvurusu yapmam gerekiyormuş. Önceki reddim bu sene yapacağımız vize başvurusunu etkiler mi? Eşim çalışmıyor benim de 2 çalışanlı bir şirketim var. Sizin aracılığınızla başvuru yapmam vize kararını etkiler mi? Hangi evraklar gerekir?
Almanya Vize Randevusu
E. Kaya 19/01/19, 18:34 Cevabı Görüntüle
Bu sene içinde Almanya’daki kardeşimin yanına ziyarete gitmek istiyorum ve Almanya vize randevusu almam gerektiğini söylediler. Daha önce sizin aracılığınız ile vize alan tanıdığım vardı o önerdi sizi. Ben Konsolosluktan randevuyu alıp size mi gelmem gerekiyor? Gelirken hangi evrakları size getirmeliyim? Süreç hakkında kısaca bilgilendirir misiniz? Teşekkürler
Almanya Fuar Ziyareti Vizesi
A. Güngör 19/01/19, 10:49 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Almanya'ya fuar ziyareti için seyahat edeceğiz. Seyahatimize şirketimizin genel müdürü ve 2 çalışanımız katılacaktır. Fuar standı açmayacağız sadece fuarı gezip görmek istiyoruz. İnternetten fuar giriş bileti alabiliriz? Hazırlamamız gereken evraklar, vizelerimizin çıkma süresi ve ödememiz gereken ücretler konusunda çalışma şartlarınızı merak ediyoruz. Almanya fuar ziyareti vizesi için yardımlarınızı bekleriz.
2020 Almanya Vize Randevusu
İ. Bilge 07/01/19, 16:58 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Almanya ticari vizeye ihtiyacımız vardı geçen yıl şirket olarak kendimiz başvurmaya çalıştık ancak vize randevu gününe kadar evrakları hazırlayıp yetiştiremedik ve nitekim çok önemli bir toplantıyı kaçırdık. 2020 Almanya vize randevusu nereden alınıyor? Bu yıl tekrar aynı şirketle görüşmemiz var ve yine aynı hatayı yapmak istemediğimizden sizden yardım almak istiyoruz, bazı esnaf arkadaşlarımızın sizden hizmet aldığını duyduk. Randevuyu biz alıp size evrak mı gönderiyoruz? Çok karışık bir süreç lütfen yardımcı olur musunuz? Ne zaman randevu almalıyız? Teşekkürler.
Almanya Vize Randevusu, Romanya
F. KARAKÖZ 04/01/19, 10:34 Cevabı Görüntüle
Merhaba
Ben Aslen Ağrı ikametliyim. Ama şu an Romanya'da öğrenci olarak bulunmakta ve eğitimimi sürdürmekteyim. Almanya için Schengen vize başvurusunda bulunacağım. Randevu alabilmem için Türkiye'ye mi gelmem gerekiyor yoksa başvuru için randevumu burdan alabilir miyim? Teşekkürler.
Almanya Randevu İşlemleri
S. Kalender 04/01/19, 10:28 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Almanya Konsolosluğundan randevu almaya çalışıyorum ama nereden alınacağını bulamadım. Almanya'ya turistik vize başvurusu yapmak istiyorum ilk kez yurtdışına çıkacağım bir turla değil kendi planıma göre gezmeyi düşünüyorum. Seyahatim Almanya'dan başlayıp Hollanda'da bitecek ve Türkiye'ye Hollanda üzerinden dönüş yapacağım. Bu durumda Almanya randevu işlemleri mi yapmalıyım? Vize randevumu hangi ülkeden almalıyım?
Almanya Vize Randevusu, Artvin
G. KALENDER 04/01/19, 10:24 Cevabı Görüntüle
Merhaba

Ailemle birlikte mayıs ortaları gibi Almanya'ya bir seyehatte bulunacağız. Vize başvurusu için randevumuzu nerden almamız gerekiyor. Vize işlemlerini şimdiden başlatabiliyor muyuz? Birde başvurumuzu buradan yapabilecek miyiz?
2020 Almanya Vize Ücretleri
B. Kızılçiçek 03/01/19, 08:45 Cevabı Görüntüle
Merhaba, önümüzdeki ay içerisinde Almanya'ya turistik bir seyahatte bulunacağım. İlk kez yurtdışına çıkacağım için vize işlemleri hakkında pek bilgim yok, arkadaşımın tavsiyesi üzerine size ulaşıyorum. 2020 Almanya vize ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum. Bu vize ücretleri neleri kapsıyor örneğin siz de danışmanlık ücreti alıyor musunuz?
2020 Almanya Vize Başvuru Ücretleri
A. Kırkağaç 03/01/19, 08:41 Cevabı Görüntüle
Yozgat'ta bulunan kız kardeşimi kısa bir süreliğine evimizde misafir etmek istiyoruz. Almanya'da Berlin'de ikamet ediyoruz. Kız kardeşime davetiye göndermemiz gerekiyor mu? Kız kardeşim çalışmıyor babamlarla yaşıyor ben sponsor olabilir miyim? 3+1 evimiz var bir de banka kredi borcum var Almanya’da benim sponsorluğum kabul edilir mi? Uçak biletlerini filan ben alabilirim. Bir de 2020 Almanya vize başvuru ücretleri hakkında bilgi verirseniz seviniriz.
2020 Almanya Turistik Vizesi Gerekli Evraklar, Kars
M. TÜFEKÇİ 31/12/18, 09:23 Cevabı Görüntüle
Merhaba
Almanyaya turistik amaçlı bir seyahatte bulunmak istiyorum. Grekli evraklar konusunda bana yardımcı olur musunuz? Burada sigortalı çalışanım yanımda iki yaşında ki ufak kızımı da gçtürmek istiyorum. Onun için de hazırlanması gereken evrakları söyler misin lütfen . Teşekkürler
Almanya Aile Akraba Ziyareti Vizesi, Kırşehir
D. ÜSTÜNDAĞ 31/12/18, 09:17 Cevabı Görüntüle
Merhaba
Kız kardeşim beş senedir Almanya'da ikamet etmektedir. Ben ev hanımıyım. Bende uzun zamandan sonra onu ziyaret emek istiyorum . Ama ne yazık ki vize işlemlerime nereden başlayacağımı bilmiyorum. Konu hakkında yardımcı olur musunuz bana ? Gerekli evraklar konusunda yardımlarınızı rica edeceğim . Birde başvurumu buradan yapabilecek miyim?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES