x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Hakkında Sorular & Yorumlar

Almanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Almanya Vize Başvuru Formu
Ö. Güleç 26/02/20, 10:38 Cevabı Görüntüle
Almanya vize başvuru formu belgesine nasıl ulaşabilirim? Türkçe mi doldurulacak, Almanca mı? Almanya Schengen vize başvuru formunu doldururken nelere dikkat etmem gerekir?
Almanya Vizesi Trabzon
T. Gödek 13/02/20, 16:28 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, Ben Özbekistan vatandaşıyım. Trabzon’da KTÜ Üniversitesi’nde okuyorum Almanya vizesi Trabzon merkezinde alabilir miyim? Alabiliyorsam hangi belgeler gerekiyor? Teşekkürler.
Almanya Vizesi Bursa
L. Kılıç 13/02/20, 16:00 Cevabı Görüntüle
Merhaba, kızım müzik festivali için Almanya’ya gidecek, kendisi genç bir piyanist ve Almanya’da düzenlenen bir yarışmada yarışmaya katılacak. Yarışmadan davet geldi ama 11 yaşında ben de kendisine eşlik etmeyi düşünüyorum. Almanya vizesi Bursa merkezinden başvuru yapabilir miyiz?
Almanya Vizesi Edirne
İ. Ersöz 13/02/20, 14:01 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Nisan’da abimin Almanya’da düğünü var, ne zaman vize başvurusu yapmam gerekiyor? SGK’lı çalışanım yıllık izin hakkım da var, Almanya vizesi Edirne merkezden alınabilir mi? Hangi evrakları hazırlamam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Almanya Vizesi İstanbul
F. Erkul 10/02/20, 11:59 Cevabı Görüntüle
Merhaba haziran ayında evleneceğim ve eşimle balayımızı Almanya’da geçirmeyi düşünüyoruz. Eşim memur ve yeşil pasaportlu ben bordo pasaportluyum. İstanbul’da yaşıyoruz Almanya vizesi İstanbul Konsolosluğu’ndan mı başvuru yapılacak? Bir de VIP başvuru yapmak istiyoruz. Ekstra ödememiz gereken ücret ve VIP avantajları nelerdir?
Almanya Vizesi İzmir
V. Atakan 10/02/20, 11:21 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben ve eşim emekliyiz, Çeşme’de yaşıyoruz Almanya seyahatimiz olacak Mayıs’ta 2 haftalık bir turistik seyahat yapmayı planlıyoruz. Almanya Vizesi İzmir merkezden alınabilir mi? Emeklilerin vize alma şansı yüksek midir? Yeterli paramız bulunuyor bankada.
Almanya Vizesi Antep
H. Bağcı 10/02/20, 11:08 Cevabı Görüntüle
Merhaba, annemi Almanya’daki ablamın yanına göndermek istiyoruz, annemin babamdan ölüm aylığı ve kira geliri var. Ablamın oturum izni var ve eniştem Alman vatandaşı. Almanya vizesi Antep merkezden direkt başvuru yapabilir miyim yoksa Ankara’ya mı gitmemiz gerekiyor? Bir de gerekli evrakları yazar mısınız?
Almanya Vizesi Çanakkale
M. Akdoğan 10/02/20, 10:31 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben İzmir Ege Üniversitesi’nde öğrenciyim. Almanya’ya gitmek istiyorum, kuzenim davetiye gönderdi. Almanya vizesi Çanakkale merkezden alınır mı?
Almanya Vizesi Ankara
H. T. 08/02/20, 17:48 Cevabı Görüntüle
Ankara, Bahçelievler’de yaşıyorum? Ankara Büyükelçiliği’ne ulaşamadım. Arkadaşlarımla Nisan ayında Almanya’ya seyahat etmek istiyoruz 1 haftalığına gezi düzenledik. Başvurular Almanya vizesi Ankara Konsolosluğundan mı yapılacak? Başvurular için gerekli Schengen formu ve evrakları tarafıma iletebilir misiniz?
Almanya Vize Randevu 2020
A. Kerem Akman 04/02/20, 11:44 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 11 yaşındaki oğlumu Almanya’daki dayısının yanına göndereceğiz tatil için. Almanya vize randevu 2020 yılında nereden alınıyor? Davetiye geldi ve tüm masraflarını dayısı karşılayacak, biz karı koca freelance çalıştığımız için sigortamız yok. Nasıl başvuru yapmalıyız?
Almanya Vize Randevu Ankara
S. Tatar 30/01/20, 18:47 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Almanya’da bir arkadaşımı ziyaret etmek için gitmek istiyorum. Almanya vize randevu Ankara için yetkili merkez neresidir? Konsolosluktan kendim yapabilir miyim? Ya da size vekalet versem siz vize işlemlerini yapıyor musunuz?
Almanya'ya Turist Vizesi
B. Kalatlı 30/01/20, 18:21 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Almanya’ya turist vizesi almak zor mu? Başvuruyu nasıl başlatmam gerekiyor? Hangi evrakları toplamam gerekiyor? Ben bir şirkette asgari ücretle çalışıyorum, bana vize verir mi? Genel olarak turist vizesi şartları neler?
Schengen Vizesi İle Almanya
M. Türeli 30/01/20, 18:09 Cevabı Görüntüle
Almanya’ya gitmek için hangi vize türüne başvurmam gerekiyor? Herhangi bir ülkeden alınmış Schengen vizesi ile Almanya’ya gidebilir miyim?
Almanya'da Turist Vizesi İle Çalışmak
Z. Çalışkan 30/01/20, 18:02 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Mart 2020’de Almanya’ya gitmeyi planlıyorum. Turistik vize başvurum için gerekli evrakları hazırlama aşamasındayım, Şubat’ta vize randevum var. Gidip orada çalışabilir miyim? Almanya’da turist vizesi ile çalışmak mümkün müdür? Turist vizesi ile Almanya’da çalışırsam benim için ne gibi sakıncaları olabilir?
Almanya Vize Ücreti 2020
F. Yılmaz 30/01/20, 16:30 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Almanya’ya seyahat etmeyi planlıyorum. Turistik vize alacağım, doğru vize türüne başvuru yaptığımı sanıyorum, herhangi bir tanıdığım yok, davetiye alamıyorum, gidip gezicem sadece, otel rezervasyonumu da yaptım. Vize türüne göre Almanya vize ücreti 2020 yılında değişti mi? Vize türlerine göre vize ücretleri değişiyor mu yani?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES