x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Hakkında Sorular & Yorumlar

Almanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Almanya'ya Gitmek İçin Gerekenler
G. Kalır 14/03/20, 12:32 Cevabı Görüntüle
Merhaba 24 yaşında, makina mühendisiyim. Kız arkadaşım ile birlikte Almanya vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Almanya vize başvurusu için gerekli evraklar listesini öğrenebilir miyim? Almanya’ya gitmek için gerekenler nedir?
Almanya Vize Başvuru Ücreti
H. Gevrek 13/03/20, 19:03 Cevabı Görüntüle
Merhaba, mayıs ayında düğünüm var ve düğün sonrasında eşimle Almanya’ya balayına gitmek istiyoruz. İkimiz de SGK’lı çalışanız Almanya vize başvuru ücreti ve gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi alabilir miyim? Bir de evlenmeden önce vize başvurusu yapsak olur mu? Düğünden sonra beklemeden gitmek istiyoruz.
Almanya Aile Ziyareti Vizesi
S. Gülek 13/03/20, 18:24 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya’daki amcamın yanına gitmek istiyorum, kızının düğünü var Almanya aile ziyareti vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Düğün hazırlıklarına yardımcı olmak için kuzenim çağırdı. Ben çalışmıyorum 23 yaşındayım nişanlıyım Türkiye’de. 3 ay kalışlı vize alabilir miyim?
Almanya Transit Vize
S. Korkmaz 07/03/20, 11:45 Cevabı Görüntüle
Merhaba Berlin aktarmalı Newyork uçuşum var. Seyahatim mart sonunda. Havayolu şirketimle görüşüp vize gerekip gerekmediğini sordum fakat net bir yanıt alamadım. 5 saatlik bekleme sürem var Berlin’de. Almanya transit vize almam gerekiyor mu? Almam gerekirse seyahatime de çok az bir süre kaldı, vize başvurum seyahatime yetişir mi acaba?
Almanya Vize Fiyatları
İ. Türkak 07/03/20, 11:38 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Çanakkale’de ikamet ediyorum, Çanakkale’den vize başvurusu yapabilir miyim? Geçen yıl Fransa’ya gitmiştim parmak izi vermiştim daha önce. Haziran ayında Almanya’ya halamın yanına gitmek istiyorum. Kendim SGK’lı çalışanım halam da Almanya’da bir şirkette çalışıyor. Bana davetiye çıkartabilir mi? Almanya vize fiyatları ve gerekli evraklar hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?
Almanya Ulusal Vize
H. Taşkın 07/03/20, 11:29 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya’da dil kursuna gitmek istiyorum şu an araştırma aşamasındayım kafama en fazla takılan şey ise Almanya ulusal vize almam gerektiğini okudum. Nasıl bir süreç izlemem gerekecek? Kursa gitmeden önce vizemi alabilir miyim?
Almanya Öğrenci Vizesi
Y. Kaytan 06/03/20, 12:53 Cevabı Görüntüle
Merhaba İstanbul’da yaşıyorum, öğrenciyim ve Almanya’ya teyzem ve kuzenlerimin yanına gitmek istiyorum. Okulum 10 Haziran’da kapanacak, bu tarihten önce vize başvurusu yaparsam red alabileceğimi duydum. Arkadaşım sizden vize aldığı için ben de süreci size bırakmak istiyorum. İstanbul’dan Almanya öğrenci vizesi başvurusu yapabilir miyim? Ne gerekir işlem için?
Almanya Erasmus Vizesi
E. Çelebi 04/03/20, 16:57 Cevabı Görüntüle
Erasmus değişim programı kapsamında Frankfurt’ta bir üniversiteden kabul aldım. Davet mektubum gelecek ancak en az 6 ay kalabilmem için Almanya Erasmus vizesi başvurusu yapmak istiyorum. Sizin aracılığınızla yapabilir miyim? Bir de aylık 500 Euro ücretim olacak staj boyunca yine de bloke hesap açmam gerekecek mi?
Almanya Transit Vize İstiyor Mu?
M. Erkuş 04/03/20, 14:57 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Berlin aktarmalı ABD seyahatim var. Dönüşte de yine Berlin aktarmalı uçuşum var. Her iki uçuşta da iki buçuk saatlik bekleme sürem var. Almanya transit vize istiyor mu? Eğer istiyorsa ne yapmam lazım? Terminal değişikliği yapmayacağımı söyledi havayolu şirketim.
Almanya Schengen Vize Ücreti
H. Varlar 04/03/20, 14:14 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Ankara’dan 4 kamu çalışanı olarak Almanya vize başvurusu yapmak istiyoruz. Seyahatimiz Nisan’da, eşlerimizle yapacağız seyahati. Karı-koca tek dosya mı hazırlamamız gerekiyor? Başvuruda hangi evrakları sunmamız gerekecek? Bir de Almanya Schengen vize ücreti ne kadar?
Almanya Vize Belgeleri
Ş. Koçaslan 04/03/20, 12:18 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 5 yaşındaki kızımla birlikte Almanya’daki ablamın yanına gitmek istiyoruz. Ablam bir hastalık geçiriyor ve benim yardımıma ihtiyacı var. Ev hanımıyım eşim bana sponsor olacak. Kızım ve kendim için vize almak istiyorum kızımın yaşı küçük olduğu için vizeden muaf mı oluyor? Değilse vize başvurusu yapmak için Almanya vize belgeleri nelerdir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Almanya Konsolosluğu Vize
U. Akgül 28/02/20, 17:09 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya oturum vize başvurusu yapmak istiyorum. Almanya Konsolosluğu vize başvurumu doğrudan kendisi mi kabul ediyor yoksa başvuru merkezinde mi yapmam gerekiyor? Almanya’dan iş teklifim var hangi evrakları hazırlamam gerekiyor başvuru için?
Almanya Vizesi İçin Gerekli Belgeler
H. Güngör 28/02/20, 16:56 Cevabı Görüntüle
İstanbul’da bir vakıf üniversitesinde araştırma görevlisiyim Almanya vizesi için gerekli belgeler nelerdir? Almanya’da bir konferansa katılıp ve makalemi sunmak istiyorum. Konferans komitesi tarafından davet belgem de mevcuttur. Standart süreçte vizenin çıkması kaç gün sürüyor? Başvuruyu benim adıma gerçekleştirebiliyor musunuz? Beylikdüzü’nde çalışıyorum, başvuru merkezine uzak olduğum için yardımınızı rica ediyorum. İki yıl önce Fransa vizesi almıştım. Parmak izi için tekrar gelmeme gerek yok sanırım.
Almanya Vize İşlemleri
A. Türker 28/02/20, 16:41 Cevabı Görüntüle
Pasaportumun geçerlilik süresi 2020 Temmuz’da bitiyor. Almanya vize işlemleri sürecini başlatmadan önce pasaportumu yeniletmeme gerek var mı? Mevcut pasaportumda daha önceden alınmış 2 adet Schengen vizem var. Ben bir şirkette yönetici asistanıyım, SGK’lı çalışanım.
Almanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020
H. Kerem Altın 27/02/20, 16:45 Cevabı Görüntüle
Merhaba, eşim ve iki kızım için Almanya vize başvurusu yapmak istiyorum. Kızlarımın biri 12 diğer 20 yaşında. Ben de bir şirkette yazılımcıyım. Çocuklar ve eşim için hazırlanması gereken Almanya vizesi için gerekli evraklar 2020 yılı listesini iletir misiniz?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES