x
Tanzanya

Vize İşlemleri

Tanzanya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 28

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Tanzanya Vize Başvuru, Konya

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia GVS Konya şubesi olarak Tanzanya’ya gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz öncesinde gerçekleştirmekle mükellef olduğunuz Tanzanya Vize Başvurusu hakkında detaylı bilgileri derlediğimiz sayfamıza hoşgeldiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz sayfamız aracılığı ile Tanzanya Vizesi için gerekli olacak olan evrakların neler olduğuna, bu evrakların nereden temin edileceğine ve niteliklerine, vize türleri ve vize ücretlerine dair birçok bilgiye kolaylıkla erişebileceksiniz.

Konya ili başta olmak üzere Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Derebucak, Doğanhisar, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ve komşu iller Eskişehir, Ankara, Aksaray, Niğde, Mersin, Kırşehir, Karaman, Antalya, Isparta ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Tanzanya Vize Başvurularınıza uzman vize danışmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız.

Tanzanya vize başvurusu hakkında detaylı bilgi almak ve uzmanlarımızla birebir görüşerek canlı destek talebinde bulunmak için dilerseniz Euroasia Global Visa Services Konya şubemizi ziyaret edebilir, +90 (332) 225 40 28 numaralı telefonu tuşlayarak ofisimizi arayabilir ya da konya@eagvs.com adresine mail atarak bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Tanzanya Vizesi Kimlere Gerekir? - Konya

Sahip olduğunuz pasaport türüne göre Tanzanya seyahatinizi vizeden muaf ya da vize alma zorunluluğu olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Siyah (Diplomatik) pasaport, Gri (Hizmet) pasaport ve Yeşil (Hususi) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Tanzanya ve Türkiye Cumhuriyeti arasında karşılıklı olarak 2010 yılında imzalanmış olan vize muafiyeti kararından yararlanabilmektedirler. Bu karar sayesinde yukarıda belirtmiş olduğumuz pasaport sahibi olan vatandaşlarımız 90 günü aşmayan Tanzanya seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştriebilmektedirler.

Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise seyahatleri öncesinde vize alma zorunlulukları bulunmaktadır.

Ülkemizde Tanzanya dış temsilcilik olarak yalnızca İstanbul Fahri konsolosluğu bulunmaktadır. 


Tanzanya Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Konya

Tanzanya seyahatiniz öncesinde seyahat türüne göre farklılık gösteren vize çeşitlerini doğru bir şekilde belirlemeniz doğru evrakları edinmeniz açısından büyük önem arz etmektedir.

Vize uzmanlarımız tarafından sizler için ana başlıklar halinde hazırlamış olduğumuz vize türlerine aşağıdan ulaşabilir, seyahatinize uygun olan vize türünü tıklayarak gerekli evraklara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Listeler halinde derlemiş olduğumuz vize türleri içerisinden gerçekleştirecek olduğunuz Tanzanya seyahatine uygun olan türün hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da ziyaret sebebinizin yukarıda belirtilmiş olan başlıklar içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer Konya şubemizi +90 (332) 225 40 28 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, konya@eagvs.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talep edebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tanzanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Tanzanya da dahil olmak üzere günümüzde birçok ülkenin başvurmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde kişiler vize başvurularını konsolosluklara gitmeden gerçekleştirme imkanına sahip olmuşlardır.

Elektronik Vize başvuru sistemi sayesinde vize uzmanlarımız sizler adına Tanzanya Elektronik Vize başvurunuzu titizlikle gerçekleştirmektedirler. Vize başvuru süreçlerinizi sizler için aşağıda adım adım detaylı bir şekilde anlattık.

  • Tanzanya Vize Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması

Gerçekleştirmeyi hedeflemekte olduğunuz Tanzanya ziyaretinizin gerekçesine göre vize türünüz de farklılık göstermektedir. Vize türünüze göre hazırlamanız gereken evraklar da farklılık göstermektedir. Konya şubesinde sizler için hizmet vermekte olan vize danışmanlarımız vize türünüze uygun olan evrakların listesini sizlere ileteceklerdir. Hazırladığınız evrakları Konya ofisimize gelerek elden teslim edebilir, konya@eagvs.com adresine taratılmış görüntülerini mail yolu ile gönderebilir ya da evraklarınızı kargo yoluyla ofisimize iletebilirsiniz.

  • Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi

Vize ücretleri, seyahatinize uygun olan vize türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Tanzanya Elektronik vize işlemlerinizi kapsayan 2023 vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için EAGVS Konya şubemizde hizmet vermekte olan vize uzmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz. 

Tanzanya vize başvuruları için geçerli olan vize ücretlendirmeleri seyahat süreniz, elektronik vize hizmetinden yararlanmanız, başvuru sürecindeki ek evrak talebi ve kapıda  vize uygulamasını kullanmanıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Tanzanya seyahat planınızı ve Tanzanya ziyareti için gereken vize başvuru sürecini elektronik vize hizmetinden yararlanarak gerçekleştirecekseniz ödemenizi ofislerimizi ziyaret  ederek ya da EFT/havale yolu  ile banka hesabımıza para transferi yaparak ödeyebilirsiniz.

  • Pasaportunuzun Tarafınıza Ulaştırılması

Sizlerden talep etmiş olduğumuz evrakların tamamlanması ve başvuru ücretinin ödenmesi ardından  vize uzmanlarımız vakit kaybetmeden başvuru için dosyanızı hazılar. Hazılanmış olan dosya konsolosluğa iletilir ve değerlendirme süreci başlatılır. Vize danışmanlarımız bu süreçte Tanzanya vize başvurunuzu takibe alır ve her gelişmeden sizleri haberdar ederler. Tanzanya Elektronik Vize Başvurunuzun sonuçlanması ardından arzu ederseniz pasaportunuzu kargo yolu ile dilediğiniz adrese ulaşmasını sağlamaktayız. Pasaportunuz ve vizenizi dilerseniz Konya şubemizi ziyaret ederek  bizzat elden de teslim alabilirsiniz.

Tanzanya Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Konya

Tanzanya vize işlemleri ortalama olarak 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak Tanzanya’nın genel ülke durumu, resmi tatil günleri, konsolosluklarda gerçekleşebilecek yoğunluk ya da elektronik vize sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar vize çıkış sürenizi etkileyebilecek olan durumlardır. Yapacak olduğunuz Tanzanya Vize başvurunuzu, vize uzmanlarımızın sizler için belirlediği tarih aralığında başlatmanız önerilir. Ziyaret planınızdan en az 15 gün önce başvuru sürecinin başlaması gerekir. Elektronik vize işlemleriniz eğer olumlu sonuçlanırsa uzmanlarımız sizinle hemen iletişim sağlayacaktır. Vizeniz Tanzanya Konsolosluğundan tarafımıza elektronik olarak gönderilecek ve pasaportunuza herhangi bir şekilde işlenmeyecektir. Bu sayede Konya Şubemize gelmenize gerek kalmadan e-posta yoluyla vizeniz siz değerli  ziyaretçilerimize ulaştırılacaktır.Tanzanya yolculuğunuz öncesi elektronik vizenizin çıktısı ve pasaportunuzun yanınızda bulundurma zorunluluğunuz vardır. 

Tanzanya Vize Reddi - Konya

Tanzanya seyahati planınız kapsamında elektronik vize işlemleriyle bağlantılı tüm evrak ve belgelerin Konya şubesi aracılığı ile konsolosluk birimine teslim edilmesinden sonra  vize onayı ya da vize reddi kararı Tanzanya konsolosluk yetkililerinin aittir. Tanzanya vize başvurusu sonucunda alacağınız red kararı daha sonraki vize başvurularınızın seyri açısından önem teşkil eder. Vize uzmanları ret nedenlerinizi dikkate almanızı ve vize reddine ilişkin aldığınız belgeleri saklamanızı önerirler.
  
Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize Tanzanya seyahatiniz öncesi yapmanız gerekenleri, ziyaret sebebinize göre hangi vize türünü seçmeniz gerektiğini, vize ücretleri ve başvuru sürecinin seyri hakkında bilgiler verdik. Aklınıza takılan sorulara  vize uzmanlarımızdan alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde cevap bulabilirsiniz. Konya şubemizi +90 (332) 225 40 28 numaralı telefondan arayabilir, konya@eagvs.com adresine e-posta göndererek iletişim sağlayabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Tanzanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';